İnsanlar bana bakıyormuş diye sözü attı şoktayım !

aynen aynen banada aynını yapmıştı sonra benı bıraktı hıc umrumda olmadı cunku ne yapsam suc dıye kafa yorcak bsıı kalmamıstı sukur ettım ayrıldıgına oh oh dedım.

adam sizofren
sen kurtuldum yol yakinken diye sevinmene bak
benmkıde aynen böyleydı yıllarca dedım doktora gıdelım. Sensın hasta sen gıt dedı.laf söletmedi.tamamm bırlıkte ılıskı terapıstıne gıdek dedım ona ıkna oldu. Ama gıtmek ıcın bulustugumuzda gerı vazgecıodu.kurtulduguma sukurler edıormmmm evlensek doverdı bıle belki

ablamdA aynen böle dedı unutma balık bastan kokar... aynen böle dedi.bı an dejavu oldum. ben ayyrıldıgımıza cok memnunum vallahı sukurler ettım

kesınlıkle sızofren... ınanın psıkıyatr a götursenız mutlaka karakter bozuklugu ruh bozuklugu cıkıcakdır emın olun.. ıyıkı ayrılmıs bencede

güzelim kızlar böyle adamlarla ziyan ediyorlar ya kendilerini deli oluyorum ezik, güvensiz, psikopatın tekiymiş, yazarken idrak etmen lazım neler yapmıs, neler demiş bana, ben bu adamı nasıl çekmişim diye..

ezik guvensız pskıopat.bu sözunu cok sevdm.hıc böle dusunmemıstım.. evet kesınlıkle haklısın.arkadasımız ıyıkı ayrılmıs

ruhu ölmüş kafası hasta gerızekalı erkeklıgıne guvenı yok .kendı namusundan cok emın beyefendı de gelmıs bızım kızımızın namusunu ölçüyor hele bak densıze.agzını yırtarım valla uzulme bacım sen yaaa dıorum forum sahıbı arkadasımıza.sana katılarak...

Ne sapık ne terbiyeniz bir adam öylee.
Nerden aklına gelir başka türlü insanın koltuğa dayanan bacaktan hoşlanacağı.
Kişi kendinden bilir işi......
Sadaka ver, elin sapkın , Psikopatından kurtuldun diye.....
Kalk oyna kız. Vallahi bak. Bide üzülüyon mu

Son düzenleme:
Bence de kesinlikle bir sadaka verin ve şükür namazı kılın bu ne be kesinlikle şizofren..eğer evlenseydiniz kesinlikle ya döverdi ya öldürürdü olmayan şeyleri olmuş gibi düşünüp bunlara inandırarak size her şeyi yapabilirdi..yani kesinikle şizofren..Allah'ın sevdiği kuluymuşsunuz..atlatmışsnız..çok da iyi olmuş..

sana adisin deyip sonra beni iyi hatırla demesi tuhaf o laftan sonra.sanki bitmesi baska seyler yuzunden sana söylemediği bişey var gibi bnce bunları bahane yapmış.

Cnm madem seni çok seviyordu bu kadar çok kıskanıyordu neden seni başkasına bıraktı?sen şimdi başkasyla evleniceksin neden buna müsade ediyor?inanma derim ben derdi kıskançlık fln değil aşırı manyak boyutnda kıskanç adam ayrılmazdı senden bırakamzdı seni başkasına.Hiçç üzülme derim ben boşanma arifesindym ben eşyalar flnda boş ben sana diyim hergün ağladım o eşyaların üzerinde hiç kafanı takma her işte vardır bir hayır

canim sadece basligi okumak bile sebeb olarak yetiyor onunla evlenmemen icin, aslinda ona tesekkür
etmen lazim gözünü actigi icin, bunlari evlilige kadar saklayabilirdi ve siz simdikinden cok daha mutsuz olurdunuz

Telefon olayından sonra tekrar şans verme fikrinize saygı duyuyorum elbette, ama size en başta "denedim" dediği yüzük verme olayında da kişi ciddiydi bence. Sanırım gel-git bir düşünce yapısına sahip, tutarsız bir ruh hali var. Orada tavrınızı koymanız gerekirken, gün boyu tekrar tekrar kahrını çekmişsiniz. Size, diğer konunuzda "şans verin, baktınız iflah olmuyor yol verin" demiştim. Anlaşılan iflah olacak cinsten birisi değilmiş.

Kıskanmak ayrı şey, iftira atmak ayrı şeydir. Yine diğer konuda, başlı başına bu hareketler kişi şizofren anlamına gelmez diyordum ama bu hastalıklı paranoyak hal diğerleriyle birleşince, artık iyi bir psikiyatriste görünmesi gerektiğini düşünüyorum.

Muhtemelen birkaç gün sonra yine gelip, özür dileme moduna geçecektir. Bu yo-yo gibi sürecek bir ip oyunu, eğer bir sefer daha affederseniz. Yaşanılan her şeyi unutun ve önünüze bakın. Bundan sonra her şey sizin için daha sağlıklı olacak inanın.

Bence ondan kurtulduguna sevinmelisin sakin barışmak için uğraşma bile.gördüğün ilk dilenciyede sadaka ver verilmiş sadakam varmış kurtulmusum dersin.

yuhhhh
Kişi kendinden bilir işi demişler
Herkesi kendi gibi sanıyo heralde ,sapık ruhlu adam
ay bunlar otobüste minübüste yanlışlıkla kendilerine temas eden kadınlar hakkında ne düşünüyolardır acaba,yani biricik sözlüsüne "elin elli yaşında adamı bacaklarına baktı diye tatmin oldun" diyen insan arkadan dürtükleyip "oğlum Hancıbeye bir kişi uzatırmısın" diyen teyzeye fantazi dünyasında neler neler yapıyodur :-/
sadaka ver arkadaşım.
kurtulmuşsun böyle manyaktan
bak geçen kk'da da paylaşılmıştı,senin sözlünün bi tık üstü bir adam bebeğinin fotoğrafında bir erkek resmi görmüş,yani çocuğun gözünün yansımasından!! demiş ki karım beni aldatıyo,eve ses kaydı yerleştirmiş,birşey duyamamış.Bu sefer de sevişme seslerini duymiim diye çamaşır makinasını açtı" diye kendini doldurup kadını bıçaklamış.
Yani devam etseydin,Allah esirgesin o kadıncağızdan farklı bir hayatın olmazdı.
Çok geçmiş olsun,fantezi dünyasında kurup kurup size iftiralar atmasa bari,
dikkat edin bu adama.
Yeniden buluşalım konuşalım derse de sakın sakın tek gitmeyin

geçici bir şok yaşayacağını umuyorum.çünkü senin "mükemmel" olarak gördüğün bu ilişkide adam resmen
psikopat rolüne bürünmüş.ne kadar şanslısın bilmem farkında mısın.

bazı insanlar , eksik olan yönlerimiz tamamlansın diye karşımıza çıkar.umudunu kaybetme asla.

ayrıldı diye ağlamayı bırak senin ondan ayrılman lazımdı, adam hastalıklı düşüncelere sahip sana zerre kadar güvenmiyor.

Kesinlikle iyi değil, ben seni denedim ne biçim bişey bu? O yüzüne bakıyo, bu bacağına bakıyo, ömür geçmez arkadaşım Allahın sevgili kuluymuşsun ki kurtarmış seni böyle bir beladan.

Hastaymış o
Bence şükret ki
Evlenmeden göstermiş bu tavırlarını

Sadaka ver bol bol, ucuz kurtulmuşsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…