İnsanı "Tel Tel Eden" Sorular

wsw

Nirvana
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2008
342
87
--------------------------------------------------------------------------------

Çocuklar bazen tüm masumiyetleri ile bir soru sorarlar ve siz o anda resmen "tel tel olursunuz". Gözleriniz irileşir, ağzınız ayrılır, beyniniz son sürat işlemeye başlar, bir an ne diyeceğinizi, ne düşüneceğinizi bilemezsiniz, saçlarınız havaya dikilir. Bazen öfkelenirsiniz, bazen utanırsınız, bazen gülersiniz.... Nasıl mı mesela? Mesela benim aklıma geliveren şu sorular gibi:

Manzara: Çocuk 5 yaşında. Bütün oyuncak envanterini, serçe parmağınızı sığdıracak kadar bile yer kalmayacak şekilde halının üzerinde yaymış, güzel güzel oynamakta. Siz fırsattan istifade, poğaça hamuru yoğurmaktasınız.

Soru: Annnnnneeeeeeeeeeeee!!! Barbie bebeğimin sarı ayakkabısının üstünde yapışık pembe bir çiçek vardı ya, ona çok "iktiyacım" vaaaar, bi bulup bana verebilir misiiiiiin???

Manzara: Çocuk 5 yaşında. Birlikte markete gittiniz. Alışverişi tamamladınız, elinizi kolunuzu dolduran poşetleri güç bela taşıyarak arabaya doğru ilerlemektesiniz.

Soru: Anne, çok çişim geldi, dayanamıyorum, hemmmen tuvalete gidebilir miyiz?

Manzara: Çocuk 4 yaşında. Üst katta oturan teyzesini ve köpeği Mili’yi ziyaretten dönmüştür.

Soru: Anne?? Mili’nin maması neden o kadar lezzetsiz?????

Manzara: Çocuk 4 yaşında. Arkadaşı ile salonda oynamaktadır. Siz 3. kattaki evinizin mutfağında yemek yapmaya çalışmaktasınız.

Soru: Annnneeeeeee!!! Emre dışarı çıkmak istedi, annem izin vermez dedim, ama o balkondan kaçmaya çalışıyor, izinsiz gitmek olmaz değil mi?

Manzara: Çocuk 4 yaşında. Koşa koşa odasından gelir, oldukça telaşlıdır.

Soru: Anne?? Emre ile bahçede poşete doldurduğumuz karıncalara çekmecede yuva yaptım, ama heeep kaçmaya çalışıyorlar ne yapayım?????

Manzara: Çocuk 4 yaşında. Birlikte salondasınız. Çocuk ani bir kararla salondan çıkar. Kısa bir sessizliğin ardından içeriden seslenir.

Soru: Anneeeeee!!! Ben kendime dondurma aldım ama halıya döküldü, ben de peçeteyle sildim, tekrar alabilir miyiiiim???

Manzara: Çocuk 3 yaşında. Kalabalık bir açık hava restoranında oturulmakta ve çocuk restoran önündeki çimenlik alanda başka çocuklarla oynamaktadır. Uzaktan seslenir.

Soru: Anneeeee!!! Ben şuradaki çalıların arkasına kakamı yaptım ama paçalarıma bulaştı, siler misiiiiin???

Manzara: Çocuk 3 yaşın başlarında. Annesiyle birlikte taksideler.

Soru: Şoför amca, b.k demek hiç güzel değildir, ben hiç b.k demem ki, b.k demek çok ayıp, sen yaramaz bir amca mısın? Hiç b.k der misin????

ah bu cocuklar insanı rezilde eder vezirdebi hiyayede benden

baba ogul lokantadalar
baba garsona kalan yemekleri paket yaptırıp evde köpek var ona verecez der

cocuk .... baba bizim evde köpegimiz yokki der

çok iyiydi, emeğine sağlık.
biz şu tuvalet olayını çok sık yaşıyoruz.evden çıkmadan önce tuvaletinide yapsa 1 saat sonra mutlaka yüzü şekilden şekile girer ve ben sorarım noldu diye,o da çişim geldi tutamıycam der ve biz bir telaş tuvalet arama derdine düşeriz...

asi'cim hiç kopma valla biz bunuda yaşadık yalnız daha küçüktü ve deniz kenarındaydık...

aman benim kızda ne vukuatlıymış bu konuda yaa...

evet bu cocuklar hem rezil hemde vezir ederler. ben hic cekmedim oglumdan kizimdan cektigim kadar.oglum 10 yasinda kizim 4 yasinda. bizimde cok sik rastladigimiz tuvalet olayi. en zamansiz zamanda anneeeeeeee cisim geldi deli oluyorum ya.bir tanesini anlatayim gecen yaz kizimla beraber izine gittik ucaktan indik ve bavullarimizi almaya gittik. ben bavullar geliyormu diye bakinirken benim kiz bagirmasinmi anneeee benim kakam geldi :1shok: ben zaten o an koptum sinirden gözlerim ve tüm mimiklerimle sus demeye calisiyorum ama nafile kizim sus diyorum yok.meger kizin karni sismis gaz sancisi varmisya .bir keresindede carsidayiz yanimizdan bir adam geciyor tanidik ve adam is kazasinda kolunu kaybetti tam adam önümüzden gecerken benim kiz annee bu adamin kolu nerde,nolmus ona hemde bagirarak soruyor adam bize dogru bakti ve gecti tabi kizimiz bizi yine sinir etti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…