İnositol yan etkileri yaşayan oldu mu ?

dilanurrr

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2023
355
178
27
Kızlar selam, PCO olduğum için doktor inositol verdi ama bu ay yumurtam 2.6 cm olmuş ve çatlamayıp kiste dönüşmüş. İnositol kullandıktan sonra afedersiniz midemden sıvı geliyor resmen. Bu durumu yaşayan oldu mu ? Bir de d vitamini de kullansam bir sorun olur mu ?

Pikos görünümü var pikoslu değilim ama kendim takviye olarak kullanıyorum çok faydasını gördüm adeti düzenliyor insülin direncini düşürüyor. Vitaminli su zaten. Dediğiniz gibi mideye bir etkisi yok bana da hiç olmadı. Yanında d vit kullanabilirsiniz. Düzenli kullandıkça birkaç ay sonra iyice faydasını görürsünüz. Kiste dönüşmesinin inositol le alakası yok.

Bana da önce PCO görünüyor dendi sadece takviye verdiler daha sonra soğan kürü bal tarçın çörek otu tarzı alternatif tıptan faydalandım 2 ay üst üste kist patlaması yaşadım ve şuanda da bir kistim var 2.6 cm bugün profesöre göründüm adama derdimi anlatamadım saçmalık öyle şey mi olur diyor ve daha önceki doktor İnositol yazdı ona da kızdı bir kilon yok falan dendi. İnanır mısın o kadar karışık ki hepsi birbirinden farklı şeyler söylüyor ve ben sadece ağrılar çekiyorum. Şimdi bu profesör adetin ilk günleri gel süreci başlatacağım yumurta takibi yapacağım dedi. Bugün de rahim filmi çekildim temiz dendi küçük bir şehirdeyiz imkanlar anca bu kadar…

Pikos görünümü var pikoslu değilim ama kendim takviye olarak kullanıyorum çok faydasını gördüm adeti düzenliyor insülin direncini düşürüyor. Vitaminli su zaten. Dediğiniz gibi mideye bir etkisi yok bana da hiç olmadı. Yanında d vit kullanabilirsiniz. Düzenli kullandıkça birkaç ay sonra iyice faydasını görürsünüz. Kiste dönüşmesinin inositol le alakası yok.
Merhaba hanhiarkasini kullandnz inositol un birde kac ay kullanmak gerekir süresi varmi sipariş edecemde

Merhaba hanhiarkasini kullandnz inositol un birde kac ay kullanmak gerekir süresi varmi sipariş edecemde
Orzak ocean inositol. İnsülin direncim sıfırlandı bayağı yüksekti benim. 2 kutu içtim. Ve kimyasal gebelik oldu etkisi olduğunu düşünüyorum. Bu ay proxyfemin deniyorum onda da inositol var ve içinde çok komplike tüm vitamin mineral antioksidanlar var. Tavsiye ederim onu da beğendim.

X