İnositol ve Folik Asit içeren takviyeler

Bendiss24

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2022
351
247
Merhaba hanımlar.

Gebe kalmaya çalışıyorum görenleriniz olmuştur beni :)

İnositol ve folik asit olarak myositol positive kullandım bitti şimdi tekrar aynısını mı alsam yoksa değiştirsem mi bilemedim.
Hangi takviyeleri kullanarak hamilelikte yardımcı olmasını sağladınız ya da hangisi iyidir sizce.
Geçen ay hiç ilaç kullanmadım adet de olmadım hala bugun 32.gün.Tarlusal alıcam ama hangi takviyeyi alsam bilemedim.
Bu gibi takviyelerin fayda sağladığı hanımlar önerebilir mi?

Bence tarlusal kullanma kafana gore gebelik durumlarinda bebege ciddi zararlar veriyor doktor kontrolundale kullanmani öneririm duphaston verdi bana doktorum gebelik durumunda herhangi bir sakıncası olmuyormus arastirdim da.

Folic asit olarak inositol kullandim 1 ay suan inofolic combi nin 2. Kutusundayım

faydası oldu mu size regl düzensizliğiniz vs var mıydı?
Bence tarlusal kullanma kafana gore gebelik durumlarinda bebege ciddi zararlar veriyor doktor kontrolundale kullanmani öneririm duphaston verdi bana doktorum gebelik durumunda herhangi bir sakıncası olmuyormus arastirdim da.

Folic asit olarak inositol kullandim 1 ay suan inofolic combi nin 2. Kutusundayım

faydası oldu mu size regl düzensizliğiniz vs var mıydı?
Bende pko var evledogimden beri adet duzensizligim var 8 aydır suan 10. Günü gecikmemin duphaston kullanıyorum gelsin diye gebelik varmi anlamadim da bata 5 gun kala kav verdim 2.33 cikti sonra gecikince evde test yaptim negatif hepsi 2.33 de negatif sayılıyor zaten yarin sabah yine bi test yapicam bakalim

myositol kullandığım 2 ay reglim düzenli oldu ama geçen ay içmedim bu ay olamadım hala o yüzden ben de yarın bi doktora gideyim en iyisi belki tarlusal verir belki duphaston :KK43:

X