İnnovita Testleri/ Sonuç Güvenilirliği ve Bilgilendirme

gaydiriguppakcemile

Guru
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2012
37
4
Merhaba kızlar,
Ben de bir süredir yumurtlamamı görmek için bu testlerden yapıyorum ancak çalıştığım için günde üç defa yapamıyorum ve tek sefer yaparkende sıvı alımımı sınırlayamıyorum yani klavuzunda belirttiği gibi testi yapmadan iki saat önce sıvı alımını durduramıyorum… hem çok sıcak hem de su içmeden gerçekten yapamıyorum.
Bugün sol kasığımda ağrı var genelde adet döneminden iki hafta sonra bu ağrım olur ve yumurtladığımı düşünürdüm ancak test sonucunda öyle göstermiyor…
Sıvı alımından kaynaklı test yanılma yapıyor olabilir mi?

Merhaba kızlar,
Ben de bir süredir yumurtlamamı görmek için bu testlerden yapıyorum ancak çalıştığım için günde üç defa yapamıyorum ve tek sefer yaparkende sıvı alımımı sınırlayamıyorum yani klavuzunda belirttiği gibi testi yapmadan iki saat önce sıvı alımını durduramıyorum… hem çok sıcak hem de su içmeden gerçekten yapamıyorum.
Bugün sol kasığımda ağrı var genelde adet döneminden iki hafta sonra bu ağrım olur ve yumurtladığımı düşünürdüm ancak test sonucunda öyle göstermiyor…
Sıvı alımından kaynaklı test yanılma yapıyor olabilir mi?
2 saat sıvı alımını kesiceksin ayrıca idrara batır ama Max yazan yerin yarısı kadar batır max çizgisini geçirme batırınca içinde en 30 kadar yavaş yavaş say ve çıkar çıkarınca düz zemine koy 9 dakika beklesin sonra o sonuç doğru olur 9. Dakikadan sonraki sonuçlara bakma ayrıca yumurtlama olmadan kasıklarda ağrı olur çok normal

evet. sıvı alımı test sonucunu cok etkiliuor maalesef. lh hormonu sıvı bir hormon ve ne kadar sıvı alırsanız hormon idrarınızda o kadar seyrelir.
günde 3 kez yapmanıza gerek yok. her gün aynı saatte bir test yapmanız da yeterli

X