İnnovita ovülasyon testi kullananlar

Bazı kadınlar nadirende olsa adetten hemen sonra yumurtlamaları oluyor bence sizinki de öyle adetten sonraki 6 veya 7 . Günleriniz yumurtlama olmuştur . Çünkü gittkçe koyulaşmış eğer test yanlış değilse yumurtlama geçmiştir büyük ihtimal 1 ağustos gibi yumurtlama olmuş

arakadaşlar bu gun 4 uncu test yaptım ama t cizgisi c den daha koyu oldugunu fark ettim acıkcası sebebi ne oldugunu ogrenmek istıyorum

Kızlar benim yüzüm zaten akneli,ama son bir kaç gündür ağrılı anneler fazlalığı özellikle çenemde belirti olabilir mi ki? adet günümde çıkardı normalde.

Arkadaşım bu ay verdi. Kullandım hiç çift çizgiyi göremedim. Şimdi de 2 gündür kahverengi lekelenmem var. Bugün ovulasyon testi yaptım yine tek çizgi. Adetime 1 hafta var.

Testler bozukmu acaba .
Valla bilemedim ki. O kadar silik çıkıyor ki çizgi. Önceki testlerde böyle sorun yaşamadım. Hatta arkadaşım şu an hamile. Ama o bana verirken dedi ki ben iki test yaptım silikti. Acaba gününü mü kaçırdım ya da yumurta mı çatladı dedim dedi. Yine şansımı denedim dedi. Hamileyim dedi.

Valla bilemedim ki. O kadar silik çıkıyor ki çizgi. Önceki testlerde böyle sorun yaşamadım. Hatta arkadaşım şu an hamile. Ama o bana verirken dedi ki ben iki test yaptım silikti. Acaba gününü mü kaçırdım ya da yumurta mı çatladı dedim dedi. Yine şansımı denedim dedi. Hamileyim dedi.
Adet bitiminden sonraki adet gününe kadar test yapıp hep silik gördüysen test bozuktur

İnşallah hamilesinizdir ya ❤️
Amin inşaallah. Allah isteyen herkese versin. Normalde her ay göğüs ağrım ve adet öncesi sivilcem mutlaka olurdu. Bu ay hiç birşey yok. Sivilce de çıkmadı. Göğüs hassasiyetim de yok. Ama yani evde tatlı yok. Ekmeğe çikolata sürüp yiyeyim diyorum o denli👀

Haaa bir de incir çok tüketiyorum. Zaten çok seviyorum ama. Her gün gün olsun yemek istiyorum. Dün de yedim. Bugün olsa yine yerim.

X