İnne rabbeke hüveI hallâkul alim bebek için

İnne rabbeke hüveI hallâkul alim. (Hicr, 15/81)

Anlamı :Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir demektir.@damla_22
arkadaşımız için okuyoruz. ALLAH (C.C) hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam salih ve saliha akıllı uslu evlatlar nasip eder ona inş amin.

1.
aaynaa=========> 180
2.
damla_22=======> 97
3.dyg_brk=========>90
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>90
6.Frdaa===========>90
7.agustos72========>90
8.Veson===========>90
9.btlsrdr==========>100
10.Nara87==========>90
11.sydhtn==========>
12.sngl35===========>90

13.perikız91 =========>
90

oo çok sevindim dualar kabul oldu ha bize de dua et yaramaz kız arkadaşımızla diğer dua topiğinde beraber dualar ettik ALLAH dileğini kabul etmiş darısı hayırlısıyla bize
Dilerim nasip olur sizede allah hayırlısını wersın allah dua edenlerden razı olsun cocugum oluyor ama dusuk yasıom ana suan ozel hastaneye gıdıyom ıgne vuruluyom claxane 4000 doktor verdı dualarım sızlerle

Dilerim nasip olur sizede allah hayırlısını wersın allah dua edenlerden razı olsun cocugum oluyor ama dusuk yasıom ana suan ozel hastaneye gıdıyom ıgne vuruluyom claxane 4000 doktor verdı dualarım sızlerle
ALLAH sağlıcakla kucağına aldığın günü de görürsün inş

İnne rabbeke hüveI hallâkul alim. (Hicr, 15/81)
Anlamı :Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir demektir.@damla_22
arkadaşımız için okuyoruz. ALLAH (C.C) hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam salih ve saliha akıllı uslu evlatlar nasip eder ona inş amin.

1.
aaynaa=========> 180
2.
damla_22=======> 97
3.dyg_brk=========>90
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>90
6.Frdaa===========>90
7.agustos72========>90
8.Veson===========>90
9.btlsrdr==========>100
10.Nara87==========>90
11.sydhtn==========>
12.sngl35===========>90

13.perikız91 =========>
90

bir arkadaşımız kaldı okumayan o da okuyunca 3. arkadaşımıza geçeceğim arkadaşlar herkese 97 düşüyor arkadaşlar bir arkadaşımız listeden ayrıldı çünkü sıra kimdeyse ona da 103 kime okunuyorsa o 103 okuyacak gerisi 97

arkadaşlar diğer açtığım dua topiğimizden bir arkadaştan hamile haberi aldım darısı ve daha çoğu bu dua toğimize inş

evet canım tek dezavantaj ben bugün adet oldum canım ama bu ay yaptırıp yaptırmamak da karar veremedim
Kendini hazır hissettiğinde başla canım hakkında hayırlısı olsun bende heyecanla kırmızıları bekliyorum 18 gün var daha ama olsun vaktinde gelsinde :)

Kendini hazır hissettiğinde başla canım hakkında hayırlısı olsun bende heyecanla kırmızıları bekliyorum 18 gün var daha ama olsun vaktinde gelsinde :)
Haklısın canım eşimle konuşup karar vereceğiz bakalım Hakkımızda Hayırlısı olsun senin de az kalmış :) hafî Hayırlısı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…