İnne rabbeke hüveI hallâkul alim bebek için

İste bende gordum ugrastrici bazn kayiplsr olabiliyor die bilgilendrmek istdm , hem takipciler acisindanda daha ko!ay olur die . Nyse karismayim ama sitemizin boyle kolaylastrici imkanlarida var blgi vermek istedim
bilmediğim için pek de kafam karışsın istemiyorum hayırlısıyla okumalar olsun listeyi bitirebilelim de önemli olan o diyorum insanları takip etmek burada önemlli hak geçsin de istemiyorum sağol yardımın için

Liste mümkünse ilk sayfada kalsa ordan takip etme imkanı var mı acaba
okumalar oldukça zaten listeyi ekliyorum yeniden sayfaya arkadaşlar siz okumalarınızı yazdıktan sonra ben eklerim okumalarınızı her sayfada listeyi görebilme olanağı olmasa da 2sayfada bir olur benim de işlerim oluyor sizin işiniz oldupu gibi ben eklemeleri düzenli bir şekilde yaparım yeterki sizokumalarınızı yapın

öyle listeyi bilmiyorum ben listenin şekli önemli değil ki ben diğer dua topiklerimmde de kendim yaptım kimse listenin şekline takmadı

önemli olan listenin şekli mi????????????? okumaların düzenli yapılması mı???????????????

neyse ben derse geçiyorum sonra yine bakarım listeye ii günler

ben kpss ye seneye gireceğim canım bu sene alan vardı bir de öğretmenlr için seneye düz memurluk için de var ya hem de alan da var bu sene moralim bozulmasın diye girmedim canım biraz mali sorunlarımız var eşim tek başına düğün yapınca eskiden de borç varmış ailesinin evini yaptırmış onun için kemerleri sıktık biraz sonra sonra ondan diyorum ama tek o kaldı işte bakalım birkaç ay daha bekleyelim gidip yaptıracağım kafamda soru işartikalmasın ama korkuyorum da ama yaptırmak da şart listeye geliyrsun değil mş
Anladım canım inşallah rahatlarsınız.

90 tane okudum canım. Takipte olmama rağmen ileti gelmedi kusura bakmayın. Dileğin gerçekleşir inşallah aaynaa aaynaa

İnne rabbeke hüveI hallâkul alim. (Hicr, 15/81)

Anlamı :Muhakkak ki Rabbin her türlü yaratma şeklini bilir demektir.

aaynaa arkadaşımız için okuyoruz. ALLAH (C.C) hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam
salih ve saliha akıllı uslu evlatlar nasip eder ona inş amin

1.aaynaa=========> 97
2.
damla_22=======> 90
3.dyg_brk=========>90
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>90
6.Frdaa===========>90
7.agustos72========>90
8.Veson===========>83
9.btlsrdr==========>90
10.basbelasiyimm====>90
11.Nara87==========>97
12.sydhtn==========>90
13.sngl35===========>90

14.perikız91=========>90

aaynaa aaynaa KIZ BİTTİ DUAN. RABBİM DİLEĞİNİ TEZ ZAMANDA VERSİN AMİN.

90 tane okudum canım. Takipte olmama rağmen ileti gelmedi kusura bakmayın. Dileğin gerçekleşir inşallah aaynaa aaynaa

damla_22 damla_22
arkadaşımız için okuyoruz. ALLAH (C.C) hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam salih ve saliha akıllı uslu evlatlar nasip eder ona inş amin.

1.aaynaa=========>
2.
damla_22=======>
3.dyg_brk=========>
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>
6.Frdaa===========>
7.agustos72========>
8.Veson===========>
9.btlsrdr==========>
10.basbelasiyimm====>
11.Nara87==========>
12.sydhtn==========>
13.sngl35===========>

14.perikız91=========>

damla_22 damla_22
arkadaşımız için okuyoruz. ALLAH (C.C) hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam salih ve saliha akıllı uslu evlatlar nasip eder ona inş amin.

1.aaynaa=========>
2.
damla_22=======>
3.dyg_brk=========>
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>
6.Frdaa===========>
7.agustos72========>
8.Veson===========>
9.btlsrdr==========>
10.basbelasiyimm====>
11.Nara87==========>90
12.sydhtn==========>
13.sngl35===========>

14.perikız91 =========>

2.damla_22=======> 90 icin de okudum

önemli olan listenin şekli mi????????????? okumaların düzenli yapılması mı???????????????
Cnm listenin Şekli elbette önemli değil Allah senden Razı olsun.basit bir iş gibi gözüküyor Yaptığın ama aslında öyle değil.özveri istiyor.gönüllülük istiyor.herkes bu Sorumluluğu almak istemez.ben sadece bizim işimizi özellikle senin işini kolaylaştıracak bir metod var mı diye sormak istedim.mesela ilk sayfada liste sabit kalsa ordan değişse.hatta mümkünü olsa herkes okuduktan sonra kendisi isminin karşısına okudum diye işaret koyabilse yani maksadım senin Kafanı karıştırmak değil senin işini kolaylaştırmaktı.yanlış anlamanı istemem.sen böyle daha rahat diyorsan sorun yok elbet biz bu sisteme devam edelim.allah dualarımızı en kısa zamanda kabul etsin inşallah

damla_22 damla_22

1.aaynaa=========>
2.
damla_22=======>
3.dyg_brk=========>
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>90
6.Frdaa===========>
7.agustos72========>
8.Veson===========>
9.btlsrdr==========>
10.basbelasiyimm====>
11.Nara87==========>90
12.sydhtn==========>
13.sngl35===========>

14.perikız91 =========>

damla_22 damla_22 arkadaşımız için 90 adet aldım allah kabul etsin

Cnm listenin Şekli elbette önemli değil Allah senden Razı olsun.basit bir iş gibi gözüküyor Yaptığın ama aslında öyle değil.özveri istiyor.gönüllülük istiyor.herkes bu Sorumluluğu almak istemez.ben sadece bizim işimizi özellikle senin işini kolaylaştıracak bir metod var mı diye sormak istedim.mesela ilk sayfada liste sabit kalsa ordan değişse.hatta mümkünü olsa herkes okuduktan sonra kendisi isminin karşısına okudum diye işaret koyabilse yani maksadım senin Kafanı karıştırmak değil senin işini kolaylaştırmaktı.yanlış anlamanı istemem.sen böyle daha rahat diyorsan sorun yok elbet biz bu sisteme devam edelim.allah dualarımızı en kısa zamanda kabul etsin inşallah
canım yönetici arkadaş da biri listeyi takip eder dedi böyle şekilden de hiç haberim yoktu nasıl olacak derken inan kafam karışır falan böyle bana basit geliyor belki o daha basittir de işte herkes kendine bildiği kolay gelir ya acayip kafam dolu bir yandan hayırlısıyla bebişimiz olsun diyoruz bir yandan kpss bir yandan annem rahatsız Yarabbime off off diyecek halimiz yok aaff aff diyelim Rabbim dileklerimizi kabul etsin yüklerimizi hafifletsin inş

aaynaa arkadaşımız için okuyoruz. ALLAH (C.C) hayırlı sağlıklı imanlı kursaklı eli ayağı düzgün tam
salih ve saliha akıllı uslu evlatlar nasip eder ona inş amin

1.aaynaa=========> 97
2.
damla_22=======> 90
3.dyg_brk=========>90
4.betul8516========>90
5.ecrin87=========>90
6.Frdaa===========>90
7.agustos72========>90
8.Veson===========>83
9.btlsrdr==========>90
10.basbelasiyimm====>90
11.Nara87==========>97
12.sydhtn==========>90
13.sngl35===========>90

14.perikız91=========>90

aaynaa aaynaa KIZ BİTTİ DUAN. RABBİM DİLEĞİNİ TEZ ZAMANDA VERSİN AMİN.
AMİN İNŞ CANIM BENİM LLİSTEYİ TOPARLAMIŞSIN SAĞOLASIN

X