İnglot

A

Arwen

Ziyaretçi
Merhaba, a.s.
Geçen gün alışveriş merkezin de İnglot diye bir kozmetik mağazası ilgimi çekti. CADIARZU
O kadar çok renk çeşidi varki.... :1shok:
MAC a benziyor. şutarafagitti
fiyatlar çok uygundu ama ben tereddütte kaldım, :1shok:
daha önce kullanan varsa görüşlerinizi bekliyorum arkadaşlar, :kahve:
şimdiden teşekkürler...
a.s.

arkadaşlar inglot bence iyi bir marka park bravonun bünyesinde zaten..
yani park bravo mağazalarının olduğu yerlerde hatta aynı mağaza içinde oluyo çoğu zaman..
farları ve eye liner ları çok kalıcı...
rujları süper:)
ve makyaj altı bazı çok iyi!!
fiyatları da , mac le karşılaştırırsanız ve diğer ünlü fransız markalarıyla da karşılaştırırsanız, bence gayet uygun..

Ben de geçenlerde fondotenini aldım su bazlı.Gerçekten müthiş bir kapatıcılığı var.Makyaj bazını da önümüzdeki hafta almayı planlıyorum.

hemen git ve al derim ben, inglot muhteşem!!!! MAC e benziyor ama fiyatları çok daha uygun
gerçi MAC türkiyeye gelene kadar fiyatı 3e katlanmasa :KK43:
tereddüt etme, inglot severlere kulübüne hoş geldin Arwen alkisalkisalkis

kızlarr baska bi forumda okudum. mac'la inglotun geldkleri yer we içindekiler bile aynıymış mac'in farkı sadece MAC olması yani. inglot'un farları gercekten muhteşem ben kare olan paletinden kullanıorm tam bir far manyagı oldugm icn:) öneririm gercektenopuyorumnanaktan

fiyatları hakkında bilgi verebilecek varmı? öyle anlattınız ki gidip bakcam ama hazırlıklı gideyim dimi:)))

fondöteni ve göz altı kapatıcısını kullanan var mıı? kalıcı değilmiş heralde ama geçen bi sürdüm çok beğendim içimde kaldımafoldumben

Arkadaşlar ben geçen ay büyük bir umutla gidip pudrasını aldım. Yüzüme sürdüler çok beğendim tereddüt etmeden aldım. Pudra, allık renkleri çok güzel insanın yüzüne hemen oturuyor. Fakat diğer ürünlerini bilemem ama pudrası kalıcılıkta 0. Bir arkadaşım kullanmıştı daha önce o da aynı problemi yaşadığını söyledi. Ve sürekli kullanmayışıma rağmen 1 ayda bitti pudram. Verdiğim paraya çok yazık oldu. Ruj, far vs. gibi ürünlerini kullanmadım bilemem ama pudra konusunda gabrini, flormar vs. den farkı yok benim için..

pudra ve fondötenini kullanmadım ama rujları, farları, ojeleri, kalemleri güzel. özellikle fırçaları muhteşem. kapatıcısını bir arkadaşım almıştı, çok kısa sürede bozulmuş onu söylediğini hatırlıyorum.

bende urunlerinin fiyat aralıgını cok merak ediyorum, nasıl ?

fiyatlar aynı mac gibi. çok ucuz değil üst segment diyebilirim. ojeler 11-25 arası değişiyor. kirpikler 35 lira, farlar yine 20 lira civarında. rujlar 29 lira. zaman zaman promosyonlar oluyor. bir de mesela farla far fırçası ya da allıkla allık fırçası aldığınızda %30 indirim yapıyorlar.

ben bugün 4 tane far seçtim (100 tane tonu falan var)tanesi farın 19 tl.2'li de yapabiliyorsun.seçtiğin tonlardan sana özel bir far paleti yaratıyorlar.tekli farlarıda var 29 ytl bence lancome 10basar belki 70 tane de tekli farı var.rujlar süper gözaltı kapatıları sıvılar 18 di MUTLAKA UĞRAYIN

merhaba
bende 3 hafta kadar önce far bazı aldım çok memnunum 25 tl idi
far paleti almak için indirimini bekliyorum %50 indirime giriyor bazen görüyordum ama bilmediim için yaklaşmıyordum indirimine denk gelen buraya bildirsin kızlar 69 tlye 12li far alabiliosun öle görmüştüm :)

X