Makyaj Ürünleri Inglot mağazası

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

nanatam

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2010
202
0
Bayanlar inglot ürünlerini daha önce hiç kullanmadım . ama kullanmayı çok istiyorum . Bulunduğum semtte birçok markaya ulaşabiliyorum ancak inglot satan hiçbir yer bulamadım İstanbulda inglot satan neresi var bi yardımcı olsanız .

Inglot markası Park Bravo grubuna ait bir markadır. Genelde Park Bravo şubelerinde bulmak mümkün.
Maazalar ___ :: INGLOT ::
Web sitesinde de şubeleri yazıyor. Netten de bazen kampanyalı satışı olabiliyor. Geçenlerde Markafonide çok uygun fiyatlarda satıldı, tabiki erken saatlerde tükenmişti.. Takip etmek gerek =). Bende markafoni indiriminde pudra ve far bazı almıştım.. Çok memnun kalmıştım.

Son düzenleme:
bende markafoni de gördüm ama alamadım . takma kirpikler çok güzeldi özellikle , neyse sağol canım

Bugün markafonide inglot var :) herkese duyurulur.. Ojeler,allıklar,rujlar ve takma kirpikler genel olarak indirimde.. Veee geçen kampanyalardan farklı bu sefer fırçalarda indirimde :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…