infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

sndz sndz canım lütfen aklına kötü birşey getirme bol bol iç dinlen ve sana tavsiyem ben kimyasalı öyle anlamıştım idrar testiye kanda gebelik Çıktığı halde evde test yapmaya devam ettim ve gün geçtikçe silikleştiğini gördüm pazartesi de kan değerim 3 e düşmüştü ama çok kafaya takarım dersen yapma bekle ne kaldı ki pazartesiye

inşallah canım nerede varsa nasip etsin rabbim inan 1 hafta önce birinin hamilelik haberini aldım sabaha kadar avbartmıyorum bak oturup ağladım rabbim sabır ver diye inşallah mucizem benimledir inşallah

Canım benim iyi düşün ki iyi olsun Rabbim seni ve meleğimizi korusun dualarımızdasın inşAllah güzel haberlerini alıcaz Rabbimin izniyle sen şuan dua et sabret canım Rabbime emanetsiniz :KK36:

Hayırlı geceler kızlar uzun zmaan oldu giremiyordum int ama her namazda hepinize dua ediyorum rabbim isteyen herkese tez zamanda saglıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah...

Hayırlı geceler kızlar uzun zmaan oldu giremiyordum int ama her namazda hepinize dua ediyorum rabbim isteyen herkese tez zamanda saglıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin inşallah...
Hoşgeldin canım. .
Nasıl gidiyor bakalım. .
Hoşgeldin canım. .
Nasıl gidiyor bakalım. .
Aminnnnnn inşallah. .

merhaba kızlar nasılsınız..
baya oldu ınternete gırmeyelı mıde bulantısı kusma mafettı benı evde yatıyorum...herkes ıyıdır ınsallah...

sündüz cnm hayırlı olsn rabbım kucagına almayıda nasıp etsın ınsallah..rahım kalınlıgını okuyunca hemen anladım hamıle oldugunu..progestran vermedımı doktor cok dıkkat et uzan bolbol

merhaba kızlar nasılsınız..
baya oldu ınternete gırmeyelı mıde bulantısı kusma mafettı benı evde yatıyorum...herkes ıyıdır ınsallah...

sündüz cnm hayırlı olsn rabbım kucagına almayıda nasıp etsın ınsallah..rahım kalınlıgını okuyunca hemen anladım hamıle oldugunu..progestran vermedımı doktor cok dıkkat et uzan bolbol
teşekkür ederim canım inşallah hepimizin kucağına almak nasip olur vermedi bende verir dedim ama p.tesi bi daha bakalım dış gebelik yada düşük olabillir dedi kananm var hala

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,
Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ********:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *********:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ********** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: *********** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ********* 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ************* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ******** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:*********** 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ******* :rolleyes: ************ 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
23)nurbanuu *********** :rolleyes: ******** 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ********** 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ** ***** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ********* 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
27)beyazzambak94******* :rolleyes: ***** 27. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
28)nea **************** :rolleyes: ****** 28. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
29)zeynepcicek ********* :rolleyes: ******** 29. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
30)bitirim *********** :rolleyes:*********** 30. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
31)sykapusuz ******* :rolleyes: ********* 31. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
32)yasy ************* :rolleyes: ********* 32. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

33)missaqua ********** :rolleyes: ******** 33. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
34)blutufe ********** :rolleyes: ********** 34. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
35)sm34 ********** :rolleyes: ********** 35. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

36)vigoroso ********** :rolleyes:******* 36. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
37)istanbulunsultani
**** :rolleyes:****** 37. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
38)0611GNC *********** :rolleyes:******* 38. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
39)mezig_34 ******** :rolleyes: ********** 39. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
40) hijyenik ********* :rolleyes: *********** 40. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
41) ECEM8736 ********* :rolleyes: ********* 41. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
42)FairyTale61
******** :rolleyes: ********* 42. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

tugce0107 ********* :KK39: ******** 20 ağustos beklemede :KK68:
ayal38 ******** :KK39: *********** 23 ağustos beklemede:KK68:
sndz *********** :KK39: ************ 25 ağustos beklemede:KK68:
Enfal97 ********* :KK39: ************ 26 ağustos beklemede:KK68:
Eşiylemutlu *********** :KK39: ******** 31 ağustos beklemede :KK68:
Eses07 *********** :KK39: ********* 10 Eylül beklemede :KK68:
MK128 *********** :KK39: ********* 10 eylül beklemede :KK68:
nihal3575 ******** :KK39:********** 14 Eylül beklemede:KK68:
mucize istiyorum ******* :KK39: ******* 14 Eylül beklemede:KK68:
Sndz ******* :KK39: ***** *** 17 Eylül beklemede
:KK68:
Semus06 ************ :KK39: ********* umutla beklemede :KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir ..:nazar::emir_bebek::anneadayı:En Büyük TÜRKİYE
bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilir:KK31:

Sanmıyorum. Ben 5 6 aydır üyeyim ama cok aktif değildim. Son 1 hafta on gündür aktifim yeni yeni anlamaya öğrenmeye calışıyorum burayı
Hoşgeldin canım. .
Kaç yaşındasın?
Kaç yıllık evlisiniz?
Sorun nedir?
Nerden?

:)

teşekkür ederim canım inşallah hepimizin kucağına almak nasip olur vermedi bende verir dedim ama p.tesi bi daha bakalım dış gebelik yada düşük olabillir dedi kananm var hala
canım yeni gördüm üzülme olur mu benim de bebiş sıkıntılı biraz kanamam yk kandaki değer de yükseliyor ama enfeksiyon rahimde sıvı birikimi ve kanda hafif pıhtılaşma var ..rabbim yardımcımız olsun inşallah bebişler yaşar rabbim hayırlısını versin..

X