infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

SaTu Sarttı canım sanırım dusuyor :(st: 42285819 .!.:
canım yeni gördüm üzülme olur mu benim de bebiş sıkıntılı biraz kanamam yk kandaki değer de yükseliyor ama enfeksiyon rahimde sıvı birikimi ve kanda hafif pıhtılaşma var ..rabbim yardımcımız olsun inşallah bebişler yaşar rabbim hayırlısını versin..
Benim kanamam artto

Slm herkese sabah içimde bir umut vardı sanki hamile gibi hissettim kendimi gittim ovülasyon yaptım iki çizgide koyu çıktı sevindim ama şimdi hiç Ümit kalmadı çok gerginim genelde adetten önce böyle olurum yarın sanki adet olacak gibi hissediyorum yarın bata 2 kalmış olacak test yapmayı düşünüyorum

Slm herkese sabah içimde bir umut vardı sanki hamile gibi hissettim kendimi gittim ovülasyon yaptım iki çizgide koyu çıktı sevindim ama şimdi hiç Ümit kalmadı çok gerginim genelde adetten önce böyle olurum yarın sanki adet olacak gibi hissediyorum yarın bata 2 kalmış olacak test yapmayı düşünüyorum
Nasıl yani testte 2 cizgi cıktıysa nasıl ümidin kalmadı anlamadım beenn :confused:

Selam kızlarr nasılsınız görüşmeyelii:KK31: FairyTale61 FairyTale61 vigoroso vigoroso hamişlerim sizler ne alemdesiniz? Vigoroso doğumun nasıl olacağı belli oldumu kuzum?
Bu arada yeni bir hamişimiz varmış sndz sndz cnmm hayırlı olur inşaallah ama progestan başlatmalıydı dr sana. kendini yorma wc harici kalkma ve bol bol su iç.
Progestan 200 mg al sabah akşam iç. Bebelerimiz Rabbime emanet..:anneadayı::KK200::nazar:

Arkadaşlar benim eşim altı yaşında inmemiş testis nedeniyle ameliyat olmuş, geçenlerde doktora gittik, halen indirilebilir durumda dedi, bayram sonu ameliyat olcak ama bu konuda iyi bir doktor var mı bildiğiniz, eşi akrabası ameliyat olanlar yardımmmm

Arkadaşlar benim eşim altı yaşında inmemiş testis nedeniyle ameliyat olmuş, geçenlerde doktora gittik, halen indirilebilir durumda dedi, bayram sonu ameliyat olcak ama bu konuda iyi bir doktor var mı bildiğiniz, eşi akrabası ameliyat olanlar yardımmmm
Geçmiş olsun canım

X