infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Amin inşallah kısçem nasılsın nasıl gidiyor hayat ♡♡♡
Nasıl olsun canım ya.
Valla aynı adet bekle gün say yumurtlama günü hesapla
Sonra hüsran :KK43:

Doktorlar bişey bulamayınca
Bende geçen ay ebe ye gittim.
Rahmim eğriymiş ondan olmuyormuş ebe öyle dedi.
Geçen ay biraz geç gittim yumurtlama günüm geçmişte olabilirdi bilmiyorum ebe bu ay olmazsa gelecek ay hamile kalırsın dedi.

İşte geçen ay adet oldum.
Bakalım bu ay hamile kalacakmıyım.

Sende ne var ne yok durumlar ney

Nasıl olsun canım ya.
Valla aynı adet bekle gün say yumurtlama günü hesapla
Sonra hüsran :KK43:

Doktorlar bişey bulamayınca
Bende geçen ay ebe ye gittim.
Rahmim eğriymiş ondan olmuyormuş ebe öyle dedi.
Geçen ay biraz geç gittim yumurtlama günüm geçmişte olabilirdi bilmiyorum ebe bu ay olmazsa gelecek ay hamile kalırsın dedi.

İşte geçen ay adet oldum.
Bakalım bu ay hamile kalacakmıyım.

Sende ne var ne yok durumlar ney

İnşallah kuzum. .
Bizde sabır ve duâ ile bekliyoruz. .

Sağol canım, Allah razı olsun. Allah sana da en kısa zamanda hayirlisiyla hamileliği nasip etsin. Canım bende bilmiyorum. Bizde bi 8-9 ay sürdü. Doktora gitmeyi hic ihmal etmedim, ki herkes 1 sene olmaması normal diyordu. Eşim de test yaptırdı. En son hormon testinde prolaktin yüksek çıktı. Ona karsi hap kullandım. Süt hormonu yüksekti yani. Kullandığım ay hamile kaldım. Ama şunu da ekliyim. Hamile kaldığım ay en rahat oldugum ay dı. O ay aşırı düşünmedim, üzülmemeye karar vermiştim ama tabi tam olarak kafamdan atamadım. Artık haplardan mı yoksa su dedikleri kafa rahatlığından mı bilmiyorum. Nasip herşey. Ama pozitif ol, vücudun pozitif enerjiyi hissetsin. Maneviyat cok önemli.
Cok sagol canim hayirli olsun bebegin ben degil esim beni strese sokuyo moralimi bozuyor

merhaba kızlar..iki ay önce burdaki listeye adımı yazdırmıştım..bu gün test yaptırdım beta 169 çıktı..ovitrellenin 14. günü hala şoktayım sevinsem mi bilemedim:KK57:

Doktora gitmeyi düşünüyor musunuz?
Canım benim en zor imtihanı insanın. .
ya şimdi şöyle oldu baştan anlatayım,
benim adetim aşırı düzenli, tüylenme ve kilo problemimde yok.
2-3 ay denedim olmayınca doktora gittim, zamansız hormon testi yaptı hormonlarda bişi yok ama polikistik over dedi.
tabi ben şok adetim düzenli diye hemen hamile kalırım diye düşünüyordum.
neyse o doktor içime sinmedi, 1 ay sonra başka doktora gittim, yine hormonlara bakıldı hepsi normal sadece testesteron 2,00 olması gerekirken 2,50 ama sıkıntı olmaz dedi. vajinal ultrasonla falan baktı, asla ve asla polikistik değilsin yumurta bugün yarın çatlıcak değerlendirirsen bidahaki ay hamile gelirsin buraya dedi. çok umutlandım, mart ayıydı ogün bugün bişi yok.
geçen hafta eşim gitti, hormon testi normal varikosel yok sperm vericek eylül 15 te.
böyle bi belirsizlik işte benimki

X