infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Anladm canım. .
Pko dedi banada düzenli 30 günde oluyorum. .
Eşimde hareketsizlik var varikosel. .

kızlar gümnaydın ayın 12 den beri kanamam vardı damla damla bi ara yoğun geliyordu sabahtan sonra tüm gün yok adet oldum sanıyordum olmamışım bu sabah dr a gittim bayan dr vardı devlet hast iş yerinin karşısında hsg eşim testleri en sonn yaptırdığım hormon testi dahil aldım gittim anlattım derdimi filme baktı anormallik var gibi çift rahim gibi dedi ben şoookkk dedim bana tüpler kapalıydı açıldı film sırasında dediler die öyle birşey olamaz dedi zaten acıktır dedi
cerrahi müdahele olomadan açılmaz dedi neysse muayene etti rahim 12 mm kalın suanda anormal kanama var gebelik bakalım kande dedi hormon bakacağına kan değerlerine bakacakmıs deliridim sinirden dünyamı basıma yıktı saskınım hala sonuc cıkınca e olacak bakalım hala az az kanamam var

Canım hadi haberlerini bekliyoruz sanırım gebelikten şüphelendi değil mi doktorun sonuç ne zaman çıkacak sonuçlar

Canım hadi haberlerini bekliyoruz sanırım gebelikten şüphelendi değil mi doktorun sonuç ne zaman çıkacak sonuçlar
çıkar öğleden sonra sanırım kan ssonucu cıkmıs da gebelik nette görünmüyor yasak die bakalım şüphelendi demekki rahim hala kalın 12 mm dedi aöa kan geliyor suanda yoğun muayeneden sonra arttı

çıkar öğleden sonra sanırım kan ssonucu cıkmıs da gebelik nette görünmüyor yasak die bakalım şüphelendi demekki rahim hala kalın 12 mm dedi aöa kan geliyor suanda yoğun muayeneden sonra arttı
Inana bende artık be yapacağımı hangi doktora gideceğimi şaşırmış durumdayım çok zor bu işler yaşayan bilir ancak inşaallah senden güzel haberler gelirde mutlu oluruz

Inana bende artık be yapacağımı hangi doktora gideceğimi şaşırmış durumdayım çok zor bu işler yaşayan bilir ancak inşaallah senden güzel haberler gelirde mutlu oluruz
amin her gittiğimde baska birsey duymak kötü maalesef rabbim iylerle karsılastırsın

beta hcg 47.21 çıktı kızlar hamileyim sanırım dr sevinme dedi kanamam var p.tesi tekrar bakılacak dış gebelik olabilir dedi dua edin nolur nolurrrrr

beta hcg 47.21 çıktı kızlar hamileyim sanırım dr sevinme dedi kanamam var p.tesi tekrar bakılacak dış gebelik olabilir dedi dua edin nolur nolurrrrr
Canım ya çok sevindim hadi gözün Aydın çok şükür inşaallah katlayarak artar pazartesiye sat ne zamandı senin

25 temmuzdu canım inşallah artar dua edin adım sündüz nolur
Çok sevindim inan inşaallah artar benim sat 30 Temmuz çatlamak üzereyim meraktan dua edicem merak etme sen bana hep destek olmuştun hamileliğimde ama benim ikiside kötü sonuçlandı senin iyi olacak inşaallah

Çok sevindim inan inşaallah artar benim sat 30 Temmuz çatlamak üzereyim meraktan dua edicem merak etme sen bana hep destek olmuştun hamileliğimde ama benim ikiside kötü sonuçlandı senin iyi olacak inşaallah
inşallah canım nerede varsa nasip etsin rabbim inan 1 hafta önce birinin hamilelik haberini aldım sabaha kadar avbartmıyorum bak oturup ağladım rabbim sabır ver diye inşallah mucizem benimledir inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…