infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Aynen öyle canm devlet hiç ilgilenmiyor.Ben cerrahpaşaya gittim 15 dakika ultrasonla muyane etti miyomum olduğunu bile söylemedi..Bna diyoki neden hamile kalamıyosunBilsem ne işim var burda dedim
Sana soruyor demek doktor . Cok ilgincler ya resmen özele zorla yolluyorlar bizi. devlette esime sürekli normal yolla olur acele etmeyin diyor göderiyor 4 yıllık evliyim arkadaslar size soruyorum daha bunu acelesimi kalmıs ....

Sperm sayı düşükse vakit kaybı
ocak ayında devlet hastanesi esime 55 milyon sperm dedi hersey muhtesem havaları yarattı esimde havalara girdi . haziran ayında denge labratuarı 18 milyon dedi . bence devlet hastanesi yanlıs ölctü . cünkü normal olsa hersey 4 yılda cocuk olmazmı her ay ovaluasyonda iliskiye giriyoruz .

ocak ayında devlet hastanesi esime 55 milyon sperm dedi hersey muhtesem havaları yarattı esimde havalara girdi . haziran ayında denge labratuarı 18 milyon dedi . bence devlet hastanesi yanlıs ölctü . cünkü normal olsa hersey 4 yılda cocuk olmazmı her ay ovaluasyonda iliskiye giriyoruz .
ama canım 18 mılyonda düşük deil bence hızdqa morfolojide sorun var mı

ama canım 18 mılyonda düşük deil bence hızdqa morfolojide sorun var mı
Başka hiç bir sorun yok canım 4 Yıldır bebekte yok hiç hamile kalmadım. Üroloji doktoru normal yolla kalır Demiş eşime . Aşılama yapan doktor çok az sperm var burda dedi

Başka hiç bir sorun yok canım 4 Yıldır bebekte yok hiç hamile kalmadım. Üroloji doktoru normal yolla kalır Demiş eşime . Aşılama yapan doktor çok az sperm var burda dedi

Bizede olur biraz geç olur ama yaşınız küçük demişti ameliyat eden üroloji doktorumuz. Ama hiç hamile olmadım. .

kızlar napıyonuz nasılsınız uzun zamandır giremedim sayfaya keyifler nasıl bu arada tüp bebek tedavisindeyim inşallah nasip olurda bebişim benimle olur dua edın kızlar bana tutsun hayırlısıyla

Bizede olur biraz geç olur ama yaşınız küçük demişti ameliyat eden üroloji doktorumuz. Ama hiç hamile olmadım. .
Ben 25 eşim 27 Yaşında 4 yıllık evliyiz hala acele etmeyin diyor doktor . 10 yıl falan mı bekleyelim şaka gibi !!!

Bu doktorların ortak kanısı sanırım olur acele etmeyin demek. Bizede bekleyin diyor sürekli aşılama yapılacaktı bu ay ama doktor tatildeymis. Telefonla aradım eylülde yaparız dedi. Zaman gecip gidiyor iste.

Bu doktorların ortak kanısı sanırım olur acele etmeyin demek. Bizede bekleyin diyor sürekli aşılama yapılacaktı bu ay ama doktor tatildeymis. Telefonla aradım eylülde yaparız dedi. Zaman gecip gidiyor iste.
Nasipse gelir yemenden ..
Nasip değilse ne gelir elden. .

:KK51:

X