infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

doktora gosteremedim ben izmirde yasiorum ankaraya ailemin yanina geldim burda cektirdim ceken doktor 2 defa cekti ilkinde sag gecmedi zorlucam dedi ama olmadi sag tikali dedi benm smdi neyapmam gerek hepimiz cok uzulduk bi doktor bulup tedavimi olmaliyim

Tek tüp gebelik oluyor. .
İyi bir doktora gidin cnm..
Geçmiş olsun tatlımm. .
Benim herşey normal olmayınca olmuyor. .

Aşılama yaptırdık bizde haziranda tutmadı .eşimin sperm sayısı ocakta 55 milyon haziranda 18 milyona düştü . Doktor neo fertil verdi eşime . Okadar üzülüyoruz ki bizden sonra evlenen herkes doğurdu Yada hamile . Bize diyorlarki ay sizde yapın . Ol deyince oluyor dimi ???!!!!!!

Aşılama yaptırdık bizde haziranda tutmadı .eşimin sperm sayısı ocakta 55 milyon haziranda 18 milyona düştü . Doktor neo fertil verdi eşime . Okadar üzülüyoruz ki bizden sonra evlenen herkes doğurdu Yada hamile . Bize diyorlarki ay sizde yapın . Ol deyince oluyor dimi ???!!!!!!
Aynenn öyle canımm..
Nasip kısmet bu işler ..
Benimle evlenenler 3.ye geçiyorlar :/

3 ay yumurtalık takibi yapıldı büyüyordu..
Eşimin ileri hızlı spermleri düşük biraz %12
Nasip kısmet benim eşimde sıkıntı yok ama olmadı 2 yıl oldu düşük yapalıda tam 1 sene ... 3 ay yetmezki bi git görün ne alemde yum lar falan belki faydası olcak sen hastaneleri boşverdin canım bu şekilde beklemek daha çok acı verir bi hal çare olur bence beklemen hata:KK4:

X