infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Teşekkür ederim kıscelerrrrrrrrimmm ♡♡♡
kızlar herkese slmlar bu topik hala buranın en meşhur topiği olarak ilerliyor öncelikle sunu söleyim geçen yıl bu zamanlar sürekli burayı takip edip yazıyordum fakat şimmdi kafamı kaşıyacak vaktim olmadığı için hiç yazamıyorum.. geçen yıl çaresiz bi halde burada dolaşırken sizlerin yazdıklarını okurken çok üzülüp ağlıyodım hep çünkü benimde 6 yıl bebeğim olmadı ama şimdi çok şükür dört aylık oldukhemde hamilelik haberini bu topiği takip ederken geçen ramazanın kadir gecesinde aldım... neyse sadete geleyim bir tüp bir aşılama ve birçok ipne tedavisi olup üzerine birde sağlam vücuduma bol bol kist ekledim tam ameliyat için doktora gidecekken doğal yoldan hamile kaldım ne yaptım peki nasıl oldu söleyim bol DUA ettim bugünleri iyi değerlendirin arkadaşlar şu mubarek günde sonuna kadar teslim olun allaha ve edin duanızı... rabbim isteyen herkese versin duamdasınız hep

İnşallah annişim çok teşekkür ederim. .
sizler bizim umut kaynağımızsınız..
Güle güle büyüt bebeğini inşallah. .
Rabbim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .

canım sizde sorun neydi

Sorun neydi bilmiyoruz canım. Yaklaşık 9-10 ay bekledik ama. Ben 4 ay denedikten sonra doktora gittim, muane etti, herşeyiniz iyi dedi. Yine 2-3 ay bekledik. Sonra esim sperm kontrolüne gitti, iyi çıktı. 1 ay yine olmadı. Kan testi yapıldı bana. Prolaktin yüksek çıktı. Ona karşı hap kullandım. Kullandığım ay oldu ama artık sorun o muydu bilmiyorum.

İçimi rahatlattın gerçekten canım cok Sağol insanlar kötü herkes işine göre davranıyor ama bizim yangınımızı gören yok aynı şeyleri kendileri yaşamış olsaydı bizden daha çok sitem Bunalım Rabbim herkesi ıslah etsin

İnşallah annişim çok teşekkür ederim. .
sizler bizim umut kaynağımızsınız..
Güle güle büyüt bebeğini inşallah. .
Rabbim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .
amin canım inşallah allah isteyen herkese versin... başta burdaki bütün arkadaslara ve sana inşallah

Allah'ım…
Gecemizi bin aydan hayırlı kıldığın gibi; ömrümüzü de bin ömürden hayırlı kıl. Bizi salihler zümresiyle birlikte haşreyle.
Kadir Gecemiz Mübarek Olsun. Rabbim bizlere de hayırlı evlatlar versin. Rabbim dualarımızı kabul etsin Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşAllah Dualarda unutulmamak dileğiyle. Allah'a emanet olsun sevgiler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…