infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Eses07 Eses07 cnmmmm Doğum Günün Kutlu Musmutlu olsunnn, Rabbim yeni yaşında eşinle yuvanda mini mini bebeler nasip etsin inşallah cnmmmm öpüyoruz kızımla seni teyzoşuuu :KK73::KK73:

maşallah cnm kocaman olmuşsunuz yenımı gördün bebişini cnm bende görürüm inşallah

cnm kendı doktoruma salı gunu randevum orda bellı olur tekmı cıftmı bu öyle ustten baktı bı kac sanıye hastası olmadıgım ıcın ılgılenmedı hıc

Evet canım son gittiğimde kese görüldü evet ama doktorum daha çok erken, iki üç hafta sonra hem bebek Görünür hemde kalp atışlarını görürüz dedi. Vede öyle oldu çok şükür. Görürsün inş sende canım. Kaç haftalıksın?

AHHH HOLEYYYYYY BIR HAMIS DAHA VARMIS...
CNM GOZUN AYDIN HAYIRLISI OLSUN.SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASIP ETSIN YARADAN...

Amin cnm inşallah darısı en yakın zamanda sizinde başınıza. . Benim içinde dua edin kalp atışını duyuyim

Aa aaaa doğum günüm. .:rolleyes:
25 oldum yaşlanıyorum..
:KK33:

Cnm bitanecik arkadaşım iyiki dogmussun rabbim sana bu yeni yaşında mutluluklarin en büyüğünu yasatsin inşallah. .eşinle ailenle tüm sevdiklerinle nice mutlu yaşların olsun inşallah

olsunn gördün yavrunun kesesini kuzummm canı içinde olsun sağlıkla gelsinn :anneadayı::KK200::nazar:

Amin inşallah cnm benim

Evet canım son gittiğimde kese görüldü evet ama doktorum daha çok erken, iki üç hafta sonra hem bebek Görünür hemde kalp atışlarını görürüz dedi. Vede öyle oldu çok şükür. Görürsün inş sende canım. Kaç haftalıksın?

Sağol cnm benim inşallah benim hesaplarima göre 6+1 oldu bugün bakalım ultrasyon da ne cikicak

Mutsuzum ayşem bu yol bitmek bilmiyor yoruldum kan pıhtılaşması çıktı hamileyken iğne olcam sanırım bebeğim düşmesin diye. Yine bayram geliyo kimsesiz yavrumsuz bi bayram daha :KK43:

Kan pıhtılaşmasının erkenden anlaşılması çok iyi ama. En azından hamile kalırsan direk önlemi yani iğnesi yapılır. Bu gerçekten çok iyi Nihal. Benim bir arkadaşım üç düşük yaptı da ancak doktorlar nedenini araştırmaya kalktılar, sonuç kan pıhtılaşması. Biliyorum mutsuzsun ve belki de hamile kalana kadar mutsuz olursun, kimisi küçümsüyor, "amaaaaan olur ya takma hersey nasip. Bizim var ama bak Sorumluluğu çok, çoçuk da kola değil vs" Ama hiç samimi gelmiyordu bana bunlar. Sorsan o zaman çocuklarını geri ver, verirler mı? Çocuksuz da olmuyor Yada kabullenmesi insanın yıllarını alıyor. Ateş hep düştüğü yeri yakar. Bunu bilir bunu derim. Ama bardağa hep dolu Tarafından bakmaya çalıs. Örneğin şu kan pıhtılaşması. Sadece bir örnek.. Ama hep iyi düşün. Ve Tabiki herseyin başı Tevekkül

Amin cnm inşallah darısı en yakın zamanda sizinde başınıza. . Benim içinde dua edin kalp atışını duyuyim

Cnm bitanecik arkadaşım iyiki dogmussun rabbim sana bu yeni yaşında mutluluklarin en büyüğünu yasatsin inşallah. .eşinle ailenle tüm sevdiklerinle nice mutlu yaşların olsun inşallah

Amin inşallah cnm benim

Sağol cnm benim inşallah benim hesaplarima göre 6+1 oldu bugün bakalım ultrasyon da ne cikicak

Hadi bakalım görürsünüz inşallah

iyki doğdun Esraaaaa:KK54::KK54::KK54:
Iyiki doğdun Esraaaa:KK4::KK4:
Iyki doğdun iyki doğdun
Iyki doğdun Esraaaaa:KK36::KK36::KK36:
Iyi ki doğdun canım arkadaşım nice senelere 25 sana Uğur getirsin inşallah bebeğinle Taçlansın :confused::KK200:

ben 30 bebeğimmm ekim 30 da da 31 olcam :KK9: kızımı 30da doğurup 31e hızlıca geçiş yapcam :KK73:

Amin inşallah cnm benim

guzellik nice güzel senelerin olsunn
Hayirli saglikli evlatlar gelsin bu yaşında :KK200::KK200::KK200::KK200::KK200::KK200:

Teşekkür ederim kıscelerrrrrrrrimmm ♡♡♡:KK19::KK50::KK60:

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin inşallah. .:KK36::KK36::KK37::KK37:

ya ben bişi merak ettim bu koca listede hamişle kalanlarda doğal yollarla hamile kalan var mı yoksa aşılama tüp bebek mi
Bendeee doğal kaldimm :oops::oops::oops: evde ovulasyon testi yaparak günü degerlendirdim:oops: herşeyden ötesi Nasip sadece. 5.ayda kaldım Rabbimin izniyle:nazar::anneadayı:

Bugün akşam yemeği buraya gideceğiz:KK73:

unnamed (7).jpg

unnamed (6).jpg

unnamed (5).jpg

unnamed (2).jpg

unnamed.jpg

X