infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

unnamed (1).jpg

:nazar::emir_bebek: Bismilllahirrahmanirrahimmm :nazar::emir_bebek:
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,
Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

:KK68::KK68::KK68: Aminnnnnn :KK68::KK68::KK68:

:KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73::KK73:

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** :rolleyes: ******* ilk 1. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
2).hayyee ****** :rolleyes: ******* 2.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
3.)Brownim ******* :rolleyes: ******* 3. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
4.) isyaann ******:rolleyes: ******* 4. hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
5.)edebineedebine **** :rolleyes: **** 5. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
6.) hatibiiii ********:rolleyes: ******* 6. hamisimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
7.)CrystalDoll ****** :rolleyes:******* 7.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
8.)sadiye20 ******* :rolleyes: ******* 8.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
9.) blackcinder ******:rolleyes: ******* 9.hamişimizz :KK9::nazar::emir_bebek:
10.) 33meleğim 33******:rolleyes: **** 10.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
11.) volimm *********:rolleyes:******** 11.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
12.)hicran4242 ****** :rolleyes: ****** 12.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
13.) liili 88 ****** :rolleyes: ********** 13.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
14.) pınar45 ******* :rolleyes: ********* 14.hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
15.)sewda 22 ****** :rolleyes: ******** 15 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
16.) nurdamla ****** :rolleyes: ******** 16 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
17.) spawns ****** :rolleyes: *********** 17 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
18 )scarfaceislove ****:rolleyes: ********* 18 .hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
19) vitae *********:rolleyes: ************* 19. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
20)benimaskpastam ***:rolleyes: ******** 20. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
21) haddibe ********* :rolleyes:*********** 21.hamisimiz :KK9: :nazar::emir_bebek:
22)amasias ******* :rolleyes: ************ 22.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
23)nurbanuu *********** :rolleyes: ******** 23.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
24) ikkese *********** :rolleyes: ********** 24.hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
25)angelandsure ******** :rolleyes: ** ***** 25. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
26)hafizekbr ********** :rolleyes: ********* 26. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
27)beyazzambak94******* :rolleyes: ***** 27. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
28)nea **************** :rolleyes: ****** 28. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
29)zeynepcicek ********* :rolleyes: ******** 29. hamisimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
30)bitirim *********** :rolleyes:*********** 30. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
31)sykapusuz ******* :rolleyes: ********* 31. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
32)yasy ************* :rolleyes: ********* 32. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

33)missaqua ********** :rolleyes: ******** 33. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
34)blutufe ********** :rolleyes: ********** 34. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
35)sm34 ********** :rolleyes: ********** 35. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

36)vigoroso ********** :rolleyes:******* 36. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
37)istanbulunsultani
**** :rolleyes:****** 37. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
38)0611GNC *********** :rolleyes:******* 38. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
39)mezig_34 ******** :rolleyes: ********** 39. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
40) hijyenik ********* :rolleyes: *********** 40. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
41) ECEM8736 ********* :rolleyes: ********* 41. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:
42)FairyTale61
******** :rolleyes: ********* 42. Hamişimiz :KK9::nazar::emir_bebek:

nihal3575 ******** :KK39: ************ 6 temmuz beklemede:KK68:
semus06 ************ :KK39: ********* 10 Temmuz beklemede :KK68:

minnta ********** :KK39: ******** 13 temmuz beklemede :KK68:
zeynep0682
********** :KK39: ******** 15 temmuz beklemede :KK68:
arsinli ******** :KK39: *********** 17 temmuz beklemede:KK68:
arbicigaci ******** :KK39: *********** 18 temmuz beklemede:KK68:
mucize istiyorum ******* :KK39: ***** 20 temmuz beklemede:KK68:
Enyalios ********** :KK39: *********** 21 temmuz beklemede:KK68:

sndz *********** :KK39: ************ 22 temmuz beklemede:KK68:
peksimit ********** :KK39: *********** 23 temmuz beklemede:KK68:

tugce0107 ********* :KK39: ******** 23 temmuz beklemede :KK68:
Uyaa38 ******** :KK39: *********** 26 temmuz beklemede:KK68:
ayal38 ******** :KK39: *********** 27 temmuz beklemede:KK68:
masculin ******** :KK39: *********** 27 temmuz beklemede:KK68:

elaamm ********** :KK39: ********** 30 temmuz beklemede:KK68:
ftsch *********** :KK39: *********** 5 ağustos beklemede :KK68:

safiskus ********** :KK39: ************ 9 ağustos beklemede :KK68:
Eses07 *********** :KK39: ********* 10 ağustos beklemede :KK68:

:KK37: inşallahh listemiz uğurlu gelir ..:nazar::emir_bebek::anneadayı:En Büyük TÜRKİYE
bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilir:KK31:

merhaba herkese, nereye yazsam bilemedim ama bu başlık benlik galiba dedim. Kafamda bir sürü soru var, bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim. benim hikayem şöyle bugün itibariyle 10. ay bitti ve adet oldum, denemeler sonuçsuz. Gebelik öncesi kan tahlillerimi yaptırdım gayet iyi dedi doktor. Ultrasonla alttan muayene ile yumurtalarıma baktırdım onlarda iyi dedi. smear testi yaptırdım sıkıntı yok. azcık enfeksiyon vardı bi ilaç verdi o da genelde her kadında olurmuş basit bişi dedi kullandım geçmiş. HSG çektirdim hiç bir sıkıntı yok, tüpler açık rahim normal olması gerektiği gibi. Sonra bir muayene daha oldum yumurtalık rezerviniz beklediğimiz gibi zengin dedi 26 yaşındayım. Eşime sperm testi yapıldı onda da bir sıkıntı yok. HSG den sonra 3-4 ay daha deneyin dedi doktor ve 2 ay bitti. Bi daha ki ay da olmazsa yine doktora gidicem ama kafama takılan bakılacak başka ne kaldı? bu aşamadan sonra aşılamamı olacak ya da tüp bebek mi diyecek? var mı bilginiz, zaman ayırıp okuyan arkadaş olduysa şimdiden teşekkür ederim. bu konu hakkında ilk defa bu kdr uzun konuştum sanırım :KK43:

merhaba herkese, nereye yazsam bilemedim ama bu başlık benlik galiba dedim. Kafamda bir sürü soru var, bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim. benim hikayem şöyle bugün itibariyle 10. ay bitti ve adet oldum, denemeler sonuçsuz. Gebelik öncesi kan tahlillerimi yaptırdım gayet iyi dedi doktor. Ultrasonla alttan muayene ile yumurtalarıma baktırdım onlarda iyi dedi. smear testi yaptırdım sıkıntı yok. azcık enfeksiyon vardı bi ilaç verdi o da genelde her kadında olurmuş basit bişi dedi kullandım geçmiş. HSG çektirdim hiç bir sıkıntı yok, tüpler açık rahim normal olması gerektiği gibi. Sonra bir muayene daha oldum yumurtalık rezerviniz beklediğimiz gibi zengin dedi 26 yaşındayım. Eşime sperm testi yapıldı onda da bir sıkıntı yok. HSG den sonra 3-4 ay daha deneyin dedi doktor ve 2 ay bitti. Bi daha ki ay da olmazsa yine doktora gidicem ama kafama takılan bakılacak başka ne kaldı? bu aşamadan sonra aşılamamı olacak ya da tüp bebek mi diyecek? var mı bilginiz, zaman ayırıp okuyan arkadaş olduysa şimdiden teşekkür ederim. bu konu hakkında ilk defa bu kdr uzun konuştum sanırım :KK43:
canım eşindede sendede sıkıntı yokmuş bence bekle 6 ay falan daha diğer yöntemlere geçme hemen zaten dr lar 12 aydan somnra kontrol edılmesi gerekir diolar...

Canım benim de herşey normal deniyor ama hiç hamile olmadım. .

X