infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ramazanda ben mola vermeyi düşündüm sonradan vazgeçtim bu ay son deneme belkı bu son olur diye vermıyorum mola olmazsa agustosda doktora gıdıcez

Mola verdik resmen. .
fırsat olmuyor. .
oruç olunca biraz da ..
Şimdi de kırmızılar. .
ağustosta nasip ..

Mola verdik resmen. .
fırsat olmuyor. .
oruç olunca biraz da ..
Şimdi de kırmızılar. .
ağustosta nasip ..

oldun sen dimi hayırlısı olsun bizde agustosun ortasında ürolojiye gidicek eşim nasıl yol çizcek değerleri nasıl olmuş merak içerisindeyim

hoşbulduk canım ...iyiyiz cok şükür ramazan ayı işte inaşllah hayırlara vesile olacak.....yaş 26

Bende 26 yaşındayım benim eşimde de sperm sayısı azdı ilaç kullanıyor şuan 2 milyondan 13 milyon oldu hareketlilikde artı sıkma canını mücadeleyi bırakma ve tabiki de duayı hiç bırakma canım

Bende 26 yaşındayım benim eşimde de sperm sayısı azdı ilaç kullanıyor şuan 2 milyondan 13 milyon oldu hareketlilikde artı sıkma canını mücadeleyi bırakma ve tabiki de duayı hiç bırakma canım
bizde bi süre proxed plus kullandık ama sayı biraz arttı ama hız hiç artmadı 8. kutudan sonra bıraktık...dua ediyorum allahım hayırlısını nasip etsin inşallah

allah sabırlar versin canım ben parayı bulunca aşılama tüp bebek vs sırayla deneyecem ama bunun için biraz beklemem lazım siz hiç denediniz mi ...bu arada değerler nasıl

20 milyon dan
50 milyona
sonra 116 milyon sayı

% 12 ileri hız. .

Aşılama tutmadı. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…