infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

KIZLAR GÜNAYDIN SAAT 07:05

be bugun 6 da kalktim, atesimi olctum dun 36,2 bugun 36,4

kızlar bana bir yardimci olurmusunuz....

catlatma ignemi 29 haziranda vurdurmustum 2 doz pregnyl 5000

dun 8.gundu igneden sonra ve sabah 6da uyandigimda atesim 36.2 idi evde idrar testi yaptim cok erken biliorum
ve cok silik belli oldu igneden heralde

bugun 9.gunu ignenin
sabah 6da atesimi olcunce 36.4 cikti , birde idrar testini tekrarladim dunku silik hafif beliydi
bugunku yine silik ama
dunkun gore daha az sanirim igne etkisini kaybedio
ve dun aksam degisik adet sancisinada benzeyen kasik agrilari ve alt kisimda dolgunluk hissi yasadim
(esimlede biraz tartistik ve agladim stres yaptim :KK43:(( umarim bisi varsaydi etkilememistir
bugunde kasiklairmda cekme gibi agrilar oluo

neyse bugun sabahta idrarim cok koyuydu
silinincede cok hafif kahve koyu sari gibi leke oldu

:KK43: adetmi oluyorum kizlar sizce? yoksa yerlesme kanamasi olabilirmi 9.gunde?

igneden sonraki supheli iliski 3.gun oldu yani supheli iliski uzerinden 6 gun gecti.....

cok dinliorum kendimi sanirim....

buralardayım tatlım..şimdilik bi sıkıntı yok bıde bebısımı görsem ayın 14 randevum geçmek bılmıor..sen nsılsın kızın baya hareketlenmişş:KK68::KK68::emir_bebek:
maşallahı var cnmm büyüdük artk teyzesi 7. ayımızdayız Rabbimin izniyle. Ama karnım baya gerilmeye zorlanmaya başladım işyerinde. :KK57: 6 hafta kaldı çalışabilir raporu seviyesine gelmeme. hayırlısıyla bir atlatsam 25 ağustos tan sonra evde anca hazırlıklarımızı tamamlarız odasıda eylülde gelicek tısımınn :KK36::KK36: sende içini ferah tutt az kaldı pıt pıtları duyacaksın ve inan hiiç anlamayacaksın bir bakmışsın tekmeliyor, bir bakmışsın kucağında Rabbimin izniyle. Bana herkes sen iyisin atlattın diyor ama şimdide erken doğum korkusu sardı beni panik heyecan bir arada.. her ay, her hafta ayrı bir macera. Rabbim sağlıkla dünyaya getirip büyütmemizi nasip etsin inşaallah yavrularımızı :KK74::KK36::KK36::KK36:

Napayım kıscemmm kırmızılarla başbaşa takılıoz sen ne yapıyorsun tatlım. .
oohh süperr bu son kırmızın olsun esesimmmm önümüzdeki ayda sen ve nihalin bebişlerini konuşalım inşallahh.. topiğimiz hamişlerle dolsuunn taşsınnn :) ben ne yapayım elhamdülillah bugünü aratmasın Rabbim işteyim idare ediyorum şimdi öğle arası yedim içtim akşamı bekliyorum dört gözle :KK75::KK31::KK17::KK36::KK36::KK36:

oohh süperr bu son kırmızın olsun esesimmmm önümüzdeki ayda sen ve nihalin bebişlerini konuşalım inşallahh.. topiğimiz hamişlerle dolsuunn taşsınnn :) ben ne yapayım elhamdülillah bugünü aratmasın Rabbim işteyim idare ediyorum şimdi öğle arası yedim içtim akşamı bekliyorum dört gözle :KK75::KK31::KK17::KK36::KK36::KK36:

Canım benim iinşallah amiiiiiiin çook teşekkür ederim annişim. .
sende minnoşunu sağsalim al kucağına inşallah ♡ ♡

KIZLAR GÜNAYDIN SAAT 07:05

be bugun 6 da kalktim, atesimi olctum dun 36,2 bugun 36,4

kızlar bana bir yardimci olurmusunuz....

catlatma ignemi 29 haziranda vurdurmustum 2 doz pregnyl 5000

dun 8.gundu igneden sonra ve sabah 6da uyandigimda atesim 36.2 idi evde idrar testi yaptim cok erken biliorum
ve cok silik belli oldu igneden heralde

bugun 9.gunu ignenin
sabah 6da atesimi olcunce 36.4 cikti , birde idrar testini tekrarladim dunku silik hafif beliydi
bugunku yine silik ama
dunkun gore daha az sanirim igne etkisini kaybedio
ve dun aksam degisik adet sancisinada benzeyen kasik agrilari ve alt kisimda dolgunluk hissi yasadim
(esimlede biraz tartistik ve agladim stres yaptim :KK43:(( umarim bisi varsaydi etkilememistir
bugunde kasiklairmda cekme gibi agrilar oluo

neyse bugun sabahta idrarim cok koyuydu
silinincede cok hafif kahve koyu sari gibi leke oldu

:KK43: adetmi oluyorum kizlar sizce? yoksa yerlesme kanamasi olabilirmi 9.gunde?

igneden sonraki supheli iliski 3.gun oldu yani supheli iliski uzerinden 6 gun gecti.....

cok dinliorum kendimi sanirim....
Bilemedim ki canım o_O
kırmızılar gelmez inşallahh :emir_bebek:

maşallahı var cnmm büyüdük artk teyzesi 7. ayımızdayız Rabbimin izniyle. Ama karnım baya gerilmeye zorlanmaya başladım işyerinde. :KK57: 6 hafta kaldı çalışabilir raporu seviyesine gelmeme. hayırlısıyla bir atlatsam 25 ağustos tan sonra evde anca hazırlıklarımızı tamamlarız odasıda eylülde gelicek tısımınn :KK36::KK36: sende içini ferah tutt az kaldı pıt pıtları duyacaksın ve inan hiiç anlamayacaksın bir bakmışsın tekmeliyor, bir bakmışsın kucağında Rabbimin izniyle. Bana herkes sen iyisin atlattın diyor ama şimdide erken doğum korkusu sardı beni panik heyecan bir arada.. her ay, her hafta ayrı bir macera. Rabbim sağlıkla dünyaya getirip büyütmemizi nasip etsin inşaallah yavrularımızı :KK74::KK36::KK36::KK36:

yavrum rahat ol tedirgin olma rabbimin izniyle duyacaksın.. göreceksin.. benim hcg 9000 lerdeydi keseyi gördüğümüzde rahat ol

maşallah cnm ne guzel zor zamanlrı atlattın ah bende ogunlerı bı görsem..ohh aldınmı takımını arya hanımın ıı gunlerde kullansın inşallah..yazın sıcakta çalışmak dha zordur ama sn masa basındasın hayırlısı ıle ıznede cıkarsın..elimde değil cnm ya benle bır olanlar hep görmüş keseyi ben cuma gunu bska doktora ılac yzdırmaya gıtmıstım karından baktı göremedi cok korkuorum yıne bısey olucak dıye

X