infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

bizde şuan 3.kutudayız keçiboynuzu kullan canım
keçiboynuzu kürü yaptık havuç suyu çaksır ama maalesef olmadı bu ay 15 . denememiz ama yok işte doktorlar hani normalde 1 yıl içinde oluyorsa cocuk sizin 5 yılda olur dedi olmaz diye bişi yok ama 5 yıl dile kolay o da garantisi yok

20 milyon dan
50 milyona
sonra 116 milyon sayı

% 12 ileri hız. .

Aşılama tutmadı. .
hımmm bizde 71 milyon sperm var %10 u ileri hızlı doktorun biri neyinize yetmiyor dedi bu 15 ayda bir sürü doktor gezdim de ....ramazandan sonra eşim yıllık iznini alınca bi düzinede onu getirecem doktora

Bize de geç olabilir dedi. .
değerler gebeliğe engel değil dedi..
ama nerde bizim sıpalar. .

Bize de geç olabilir dedi. .
değerler gebeliğe engel değil dedi..
ama nerde bizim sıpalar. .
sabır ve kafa rahatlığı lazım ama o da bizde yok ...bu diz dirsek pozisyonunu cok öneriyolar dı bu ay öle denedik gerçi ramazanda da fazla münasebet olmuyo ama tutacağından değilde bi de insan acaba dediği de olmuyormu ...denemediyseniz bide öyle deneyin canım ....sizin de önerebileceğiniz şeyler varsa yazabilisiniz

aşılama zor bu hareketle bize doktor öle dedi ama tüpe geçmeden 2 kere aşılama yapıllıyor .....of inşallah hiçbirine gerek kalmadan gelir bebeklerimiz

Devlete gitmedim ben hiç.
özelde 7 tane yapılıyor aşılama. .
her aşılama 1 milyar. .
Psikoloji ve maddiyat. .
Tüp bebek 10 milyar. .

Hemen duş önerilmiyor...

Ahh ahhhhhh psikoloji..
istemeyenler şıp diye olur ..
rabbim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .

Devlete gitmedim ben hiç.
özelde 7 tane yapılıyor aşılama. .
her aşılama 1 milyar. .
Psikoloji ve maddiyat. .
Tüp bebek 10 milyar. .
devlete de gittim özele de gittim ama zor ya hepsi burda aşılama 2000 i buluyor devlette çok zor birsürü formalite var rapor o bu bide doktor olur diyo bekleyin aşılama yapalım diyen özel hastane

Rabbim dualarımızı kabul etsin. .
inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…