infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Öncelikle inşallah hamile kalmışsındır
Belirtiler yumurtan çatladığı için olmuş benimde olur iğne olduğu aylar daha da belirginleşir bu belirtiler. Hormon yükseldiği için vücudunda bu değişiklikleri yaşamışsın, normalde bir de yumurtan oluşmuyor ve çatlamıyormuş ya. Ama Umalım ki belirtiler devam etsin ve hamile ol)

kist yoksa sancı nasıl oldu ki ? acaba döllenmemiş yumurta dökülmüş olabilir mi?

Cok ilgincmis canim. Insallah mucizen olur. :) Haberdar et lütfen.

negatif görmek istemiyorum ben de. sanırım hepimiz aynı psikolojideyiz...
Ne zamandır istiyordunuz?
Evet aynı psikoloji ne yazık ki. Görümcem 3 aylık hamile yeni farketmiş 1 Yaşında da bebeği var, telefonda diyorki doktora genel kontrole gittim baktı 3 aylık gebesin dedi hatta inanamamış ve korunuyorlarmış. Bide bunları dinleyince iyice kötü hissediyorum kendimi.

ay canım benim ne guzel yazdin oyle , cok saol guzel dileklerin icin,
atesimi ilk kez bugun olctum 36,6 cikti bu catladigi icinmi yuksek ve ne zmana kadar yuksekse hamile sayiliosun canım ?

bu arada sen ne durumdasin cnm

evet insan çok kötü hissediyor. benimde dün kuzenim aradı haziranda evlendi hamileymiş. hiç istemiyordum falan diyo. aslında istediği belli ama o cümleyi niye kuruyo anlamadım. çok üzüldüm. 9 ay oldu doktora erken gitmiştim .sadece glifor vermişti 6 ay sonra gebelik olmayınca geçen ay klomen kullandım. sen ne zamandır isiyorsun?

canım ben inofolic kullaninca kendiliginden yumurtladim 6 ay sonra doktoruna sor bi

Psikoloji mi kalır herkes çocuk sorarken. .
valla artık rabbim verirse olur. .
stres sinir adet düzensizliği başladı. .

ay canım benim ne guzel yazdin oyle , cok saol guzel dileklerin icin,
atesimi ilk kez bugun olctum 36,6 cikti bu catladigi icinmi yuksek ve ne zmana kadar yuksekse hamile sayiliosun canım ?

bu arada sen ne durumdasin cnm
Hep yüksek kalması iyiye işaret ama ateşini bu zamana kadar ölçmüş olan gerekirdi aralıklarla. Çatladığğı için yüksektir büyük ihtimalle, bizim şuan bir sorun yok ama hamile kalamadım hiç Pazartesi rahim filmi çektireceğim sonrası Allah'a kalmış.

Evet birde insanların bu tepkiler yok mu marifet sanki. Bizim iki yıl oldu isteyeli ilk 6 ay önemsemedik sonra doktorlar tedaviler eşim ameliyat oldu şuan hiç bir sorunumuz yok görünürde Pazartesi ben rahim filmi çektireceğim. Bakalım hayırlısı ama kimseyi görmek istemiyorum sürekli bunu sorduklarından,

Çocuksuzda hayat devam ediyor. .

Artık böyle düşüneceğim. .
Bende senin gibi diyorum ama sonra bir anda gözlerime doluveriyor yaşlar, çok çocuk düşkünü biride değildim ama olmadıkça bir ruh hali değişikliğine girdim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…