infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canım 17.mm ve üzeri ideal diye biliyorum. .
birden çok değil / bitane sağlıklı yumurta iyi diye biliyorum. .
Doktorun ne diyor. .
canım yumurtaların kaliteli dedi dr 3 taneymiş ama ikisi kaliteliymiş öyle söyledi ailende ikiz var mı dedi 2 gün öncede çatlatma iğnesi vuruldum bakalım ne olacak...

tabıkı cnm gunde 2 mm buyuyor yumurta 18 20 mm yaklşır..gayet ıı catlatma ıgnesımı vurcn
teşeşkkür ederim canım çook mutlu oldum bunu duyduğuma... ewet canım vuruldm pazar günü iğneyi... kontrole cuma günü gitmiştik 11. günümdü 15mm dedi doktor pazar günü 21mm olmuştur o zaman.... ama benim eşimde ileri hız problemi var inşallah işe yaramıştır iğne formda okudum bu iğneyle baya bi hamişler var inş bizde oluruz

Es selam arkadaşlar Hayırlı Ramazanlar diliyorum hepinize giremedim ne zamandır test yapmıştım hatırlarsanız test yanlıştı olmadı yalnız 2 gün gördüm hastalıgımı diğer günler çok hafif lekelenmem oldu bakalım bu ay neler olacak Rabbim bu mübarek ayda bebişlerimize kavuşmayı nasip etsin inşAllah. Çok sıkıntı yaptım galiba eşimde işten çıktı işsiz kurdeşen döküyorum canım cok sıkkın dularınıza ihtiyacım var hepinize sevgiler Allah'a emanet olun

Merhaba canım Nerelerdesin yaw
hamile misin. . Hayırlı ramazanlar
bat ne zaman ♡

Arkadaşlar merhaba sayfanızı uzun süredir takip ediyorum . 24 yasında 1 yıllık evliyi pakolu olduğumu evlenmeden önce biliyodum ama bigün çocuk isteyeceğim ve pakonun buna engel teskil edeceği aklıma bile gelmemişti açıkçası. 2 adet doktor deneyimim oldu 1. Si acıbadem hastanesi harika hanım ama nedense pek memnun kalmadım 2. Seçimim hisar hastanesi filiz hanım ve şuan kendisinden memnunum.öncelikle geçen ay hastalanmam için duphaston verdi ilaç bittikten 3 gün sonra hasta oldum hastalığımın 3. Günü görmek istedi ve yumurtlama takibine aldı. Haziranın 1 inde gittiğimde yumurtaların büyüyor çarşamba günü gel dedi çarşamba gittiğimde çatlatma iğnesi oldum. Bugün dayanamayıp kan testi yaptırdım 0.699 çıktı burdan takip ettiğime göre hamile değilim ama adet günümü depakolu olduğum için kestiremiyorum. Doktorum 2 hafta sonra hastalanmazsan gel demişti. O iki haftalık süreç cuma günü dolacak. Sizce test sonucunun değişme ihtimali varmıdır.

Aramıza hoşgeldin cnm..
Hepimizin sorunu pko..
Bu illetten nasıl kurtulacağız bilmiyorum. .
adetlerim düzenliydi. .
Artık benim de bozuluyor. .
cnm tekrar test yaparsın haftaya çarşamba falan. .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…