infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Oh biz yemeğimi yedik üzerine dondurmayı da gönderdik şimdi keyif yapıyoruz... Bu ay bol bol spor yapmak istiyorum iki senedir erteliyordum ya hamileysem diye şimdi öyle bir ihtimal yokken artık ?.,

Oh biz yemeğimi yedik üzerine dondurmayı da gönderdik şimdi keyif yapıyoruz... Bu ay bol bol spor yapmak istiyorum iki senedir erteliyordum ya hamileysem diye şimdi öyle bir ihtimal yokken artık ?.,

Afiyet olsun canım. .
nişana gidiom bende. .
hazırlanıyorum. .
nişan yemekli..

Amin inşallah kısçem ♡
Rabbim Künfeyekün der ve oluverir..

Şükür cnm Salça yapcaz bugün :)
sen nasılsın ♡ neler yapıyorsun tatlım. .
Ooh mis kolay gelsin bitanemm nasıl olalım şükür iyiyiz bugünü aratmasin rabbim meleğimi hissetmeye başladım allaha Şükür saglikla gelsin vaktinde diye bekliyorum işte. İş ev arası gidiip geliyoruz anlayacağın. Bu hafta tetanoz aşısı oldum baya korktum işte. Sen nasılsın nasıl gidiyor hayat bu ara topikte bebis haberleri dalgalanacak gibi geliyor inşaallah banaa

Kızlar adetime daha 8 gün var. Bugün bıraz kahverengi kanamam oldu, lekelenme şeklinde. Normalde bu kadar erkenden olmazdı adetim.
Acaba yerleşme kanaması mıdır diye şüphelendim ne dersiniz?
Bir de adet olacağım zaman şiddetli kasık ağrım olurdu.Öyle bir ağrım da yok.
Yoksa çok düşünmekten metabolizmam iflas mı etti

İnşallah Annişim duâ beklerim ♡

patron çık demeden çıkamıyoruz canım öğlen karışmıyor bitek herkez yemeğe gidiyo ama aksamları o çık demeden cıkılmıyo malasef

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .

İnşallah Annişim duâ beklerim ♡
Dualarım hepimize kısçemm Rabbim Mübarek günlerde evlatlarımızı sağlıkla sıhhatle eksiksiz noksansız göndersin bizlere.. Evlat bekletmesin kimseyi Rabbim..
Bizim kız çok şımarık teyzesi ne cilveler yapıyor bir gör hele.. Bal parmaklarını emiyor kızım benim Rabbim kimseye evlat acısı göstermesinn Tez vakitte göbüşlerinizi ve kucaklarınızı doldursun inşaallah cnnnmm,, Amin!!!

İyi günler kızlar ara kanamam bugün azaldı, sanırım bitiyo.
İnşallah bu ay güzel haberi alırım..

İnşallah kuzum Aminnnnnn

İnşallah hayır haber alırsın canım benimmm iyi düşün iyi olsun inşallah sonuç pozitiftir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…