infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

rica ederim efenimmm
temmuzda 2 senem dolacak evleneliii
tedavi oldum çok şükür hiçbir sorumuz yok
hayirlisi olsun bekliyorumm hakkimizda
sen ne durumdasin?

Bende bi defa aşılama oldum tutmadı. .
daha da tedavi görmüyorum..
eşim ilaç kullanıyor şuanda bekliyoruz. .
rabbim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .

Bende bi defa aşılama oldum tutmadı. .
daha da tedavi görmüyorum..
eşim ilaç kullanıyor şuanda bekliyoruz. .
rabbim inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin. .
amiiin canim.vakti zamanimiz var demekki
rabbim tez zamanda yüzümüzü güldürür inşallah.

Fotondan tanıdım ha bide yazından :) fairytale ne demekmis peki :) ya kaynim alacakti hediye olarak onu beklyoduk ama oda öğretmen olduğu için geç gelecek beklemycez galiba onun gelmesini 2 hafta içinde alırız inş yoksa eksik daha çok fazla soylediklerim büyük olanlar ufak tefek lerimiz var daha onları saysam ooo inşallah kızım zamansız gelmez esimde öyle diyo zaten suan sadece 3 takım var 2 tane de yazlık süslü zibin gbi bişeyler aldım başka da bişi yok :) biz daha bol bol alışveriş yapcaz bi dogsunda bebisim

Amiiinnn birsenimmm rabbim saglikla evlatlarimizi kucaklamayi nasip etsin inşallah hepimize

amin cnm bizlerede tez zamanda nasip etsın ınsallahh..

Aminn en onemlisi .. Rabbim herkese suzlerede saglikli sihatli evlatlar nasip etsin inslh..bugub geldim canin evime hayrlisi artik inslh bida olmaz.. 13 gun fln olmustu..

inşallah cnm dua edın bızler içinde..
hee ıyı barı rabbım evınızde sıze huzur mutluluk versın evladınızla ınsallah..

canımm benım bıtanecık bacım kader arkadaşımmmmmmmm

teşekkür ederim cnm ilgin çook güzel mutlu oldum
doğru diyosun karadeniz uşaklari bir başkadir
hamsi tava bir harikadir

hoşgeldın cnm aramıza..karadenizin neresindensin hemşommmm

tanıyın benı cnm perimasalı demek şimdilik bunu yaptım deneme amaçlı ılerleyen gunlerde yıne değişicem
anladım cnm olur herşey allahın ıznıyle bır suru hedıye kıyafette gelır..tek eksıgımız bebektı o geldıkten sonra herşey olur..yavaş yavaş tamamlarsın eksıklerı bence çok zevklıdır ben tanıdıklara bebek hedıyesı alırken bayılıorum gıdıorum

Cooook moralim bozuk ya nasıl başa çıkıyorsunuz face e giriyorum hep hamile yada bebekli foto herkes .içim acıyor her defasında yanıyorum. Face i dondurdum bugün kimseyi görmek hiç bir arkadaşım la konuşmak bebek yada hamile görmek istemiyorum biri daha sorsun istemiyorum.hic bugünkü kadar çaresiz hissetmemistim

aynen benimde öyle canım ..
tüm arkadaşlarım doğum yaptı..
yapalım kısmet bu işler ..
allah nasip ederse olur..
: (

Merhaba nasılsın kısçem ♡ ♡

Kûn Fe Yekûn.

' Ol der ve olur! '.
..Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur.
Azametinin tescilidir, satırlar kırılır, dökülür...

Kun...Sözün başladığı yerdir! Kalbimden geçenlerin kağıda vurduğu, kalemimin lafzın haykırışa başladığı yerdir.
' Ol der ve olur! ' ya her şey...Kelamıma 'ol' dediği yerdir...

Bütün yasakların yasak olduğu, lafzının kelimelere büründüğü, her şeyin O'nun olduğu yerdir Kun! 'Olma'nın sorumluluğunu taşımaya başladığım an...Var oluşumun sebeb-i ziyaretini tefekkür ettiğim zamandır...Ve uçsuz
bucaksız düşüncelerimi dizginleyemeye çalıştığım, gözümün yaşını kelamımla sildiğim, semanın güzelliğinde O'nu fark
edip de korkumu dindirdiğim yerdir Kun

' Ol der ve olur! ' ya, gem vurulamayan hissiyatın yaratılışı da vuku bulur! Kun...O'nun 'ol' busesi...Hazin namelerini
arza indirdiği vakit yaşlarımla yanaklarımdan öptüğü busesi...Benim yerimdir...Evvelim, ahirim, ezelim, ebedimdir...

Kun!...

Birsenimmm sadece pro üyeler mi değişebiliyor?

Güzelmiş anlamı canım m iyiymiş senin is canım çokta değiştirme kaybederiz seni sonra bulamayiz haklısın cnm bende o yüzden çok almadım zaten bide :) Ayy öyle doğru söyledin ki kuzum bu bebis bu göbüşe girdi ya gerisi kolay allahın izniyle öyle zevkli güzel telaslar ki bunlar Rabbim size de yasatsin inşallah en kisa zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…