infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Hayırlı olsun tatlımm silikte olsa diğer çizgiyi görebildim inşallah bebişin seninledirr

Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah bizlere de hayırlı evlatlar versin inşallah canım benim ♡

Ekimde canım. .
Ahh cnm bi tarafım buruk. .
Bi tarafım musmutlu. .
kıscemmm gelin oluyor. .
diğer yarısı yok..
Doğumu son bu hafta..
manavgata göçük. .
Rabbim kimseyi evlatsız bırakmasın

Allah razı olsun canım benim. .
inşallah sabır ve dua ile ♡ ♡ ♡
eklerim tabi.. bat ne zaman?

Hoşbulduk canım benim iyiyim çok şükür tedaviye devam ediyorum sen nasılsın ne durumdasın[/QUOTE]

Sağol tatlım benim ♡♡♡
Kursa gidip geliyorum. .

Amin canimcim..AMIN

♡♡♡♡♡

canım kan testi negatf benimde.. 0,9 çıktı sonuç daha sınavımız bitmemiş anlaşılan rabbim herkese sabır versin

Hayırlısı olsun. .

Kızlaaaar Nasılsıniz görüşmeyeli

Merhaba nasılsın canım :)

Testimee yorum alabilrmiyimmm

İnşallah tutar canım. .
tekrarlayın. . Ayy merak ediyorum. .

Hayırlı olsun tatlımm silikte olsa diğer çizgiyi görebildim inşallah bebişin seninledirr

Bende görüyorum gibi sanki hayal gibi insan görmek istedigini göruyor gibi hayırlısı olur insallahhh
tatlım ben bısey anlamadım testten ınsallah bebısın senınledır ..aşılamanın 12. gunu kanda çıkar kan testı yapsanaa
Ayyyy hiç bilememiyorum bende iğne korkusu vardı bu ay bide göbegimden iğne falan da olunca iyice iğneden soğudum o yüzden 15. Gün yaptırayım kan testi dedim hayırlısı olur inşallahh

benimde adete 4 gün kala hafif hayalet bir çizgi vardı. sonra gittim kan verdim orada netleşti.. İstersen evde bir test daha yap cnm benm Rabbim gönlüne göre versin inşaallah...

benimde adete 4 gün kala hafif hayalet bir çizgi vardı. sonra gittim kan verdim orada netleşti.. İstersen evde bir test daha yap cnm benm Rabbim gönlüne göre versin inşaallah...
Aminn canm inşallahhh benimki gibi miydi hayalet cizgin korkuyorum test yapmaktan kan aldırmaktan yıllardır hemsirelerde öğrendi artk beni utanıyorum artk gitmeye bile saglıkocagına evimin arkasnda eczane var bana ben taa nereye gidiyorum test alamya 4 yıldır ala ala bıktım utanıyorum artk allah kimseye yaşatmasn bu durumları

merhabalar tatlım iyiyim hamdolsun sen nasılsın görüşmeyeli

hoşgeldın hafizecimmmmmm ıyıyım sukur sen nasılsınn bebıs nasıl..hazırlıklar bittimi az kalmış maşallhhh
hosbuldum birsenimm sensin demii bnde iyiyim elh atık cok agrlastık zor gelmeye başladı hayırlısıyla bi doğursaydım daha tam bitmedi cnm ya bi tek kıyafetleri halledebildik oda tam içime sinmedi az mı aldım die düşünüp duruyorum ne zormuş bu işler daha beşiği arabası ana kucağı felan hepsi duruyo yazınca bile strese giriorum

Ayşemmm nerdesin kızz napıyosunn özledim seniii
IYI DIYELIM IYI OLALIM CNM UGRASIYORUZ ISTE UMUTLA BEKLIYORUZ.

SEN VE BEBIS NASILSINIZ ?NELER YAPTINIZ ?KILO ,BOY, CINSIYET, KIYAFET HAZIRLIGI YAPIYORSUNDUR OHH MIS KOKULU YAVRUNA KAVUSUCAKSIN TADINI CIKAR .YAN GEL YAT IS MISTE YAPMA NAZ YAP BIRAZ.
BIZEDE DUA ET OLURMU?????

Bugun agrilarim vardi kendi dr uma degil anneme yakin hast baska dr gittim.. sukur iyidi bebegim.. cinsiyetini heeep erkek hissediyordum.. sansima malesef uykuda yakaladik.. bacak arasini onun icin goremedi.. eminn olmamakla birlikte kiz gibi dedi..

Rabbim tez vakitte sizlerede bizlerede sağlıkla kucaklayıp büyütmeyi nasip etsin cnm benimmm...
Valla bir kaç kez gittiğimizde inatla bebiş açmadı bacaklarını en son kontrolde de açmayınca başka doktora geçtim kıza benziyor dediler anlayacağın hala net değil ama yinede kıza benziyor dediler diye bir iki şey ben aldım babanesi almış bi sürü şey hayırlısı artık 1 hazirandaki kontrolde anlarız diye düşünüyorumm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…