infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Merkez bulmak o kadar zorki ya neden herkez isini dogru durust yapmiyo.zaten bebek ozlemiyle yaniyorum psikolojimkz kotu hem para veriyoruz hemde bu sacmaliklarla ugrasiyoruz ya.resmen paramizla rezil oluyoruz o kadar.onerin icin sagol arkadasimsen capa devlet hastanesindemi yaptirdjn hastanenin adini yazarmisin bana tekrar

Kizlar benimde adetin 29 gündür gelmedi..adet gecikmemin 7. Günü doktor duphaston vermişti..her gun 2 tane sabah aksam..ama ben adet olmayi bekledim icmedim..3 kere kan testi bilmem kaç kere idrar testi yaptim negatif..artik ilaci icmeyi düşünüyorum ama doğru zamanmi bilmiyorum..doktor gecikmenin 7 gunu vermisti simdi 29. Hatta 30. Gunu oldu..simdi icmemde bi sakinca olurmu acaba..[

canım ben bı tanıdık vesıledıyle tanıdım doktorbeyı su an capa da mı bılmıyorum 2 yıldr tanıyorum ozel muanesı var suan bende hep ozele gıttım ama o doktoru tanıdıgıma bın sukur cok sukur hıc bı zman olumsuz olmadı bı asılama ıkı tup bebek tarnferden dondum yumurtalarım gelısmedıgı ıcn tranfer yapılamamstı en son yumurta toplama ıslemınde tek yumurta gelısmıstı o da rahme kacmıs toplanamadı daha sonrakı ay farkında olmadım adet duzensızlıgı vardı gebelık olurmus yenı farkettım ıkı hafta falan oluyo 3 ayın ıcındeyız cok sukur ama ınan bana faruk beyı hıc bır zamn degıstırmedım gerek duymadım ıkı uc yıldır bı cok kez umutluga dustum herkes dedı doktorunu degıstır falan dıye ben gerek bıle duymadım adam prof zaten tv de falan da cıkıyo cok kıbar mutavazı bı adam bu yola guwendıgın bırıyle sana destek olacak bırıyle cıkmam
lazım ben daha oncekı doktorlara hastanelere o kadar cok para verdım kı ve hıc bı zamn hıc bırı umıt bıle vermıyodu

Doktor verdiyse iç canım. .

Cok haklisin canim bende senin gibi guvendigim bi dr bulsam rahat edicem.senin adina cok sevjndim mucizen icinde.darisi basimiza

arkadaşlar günaydın kloen kullandım yine bu ay sabah akşam dün kontrol vardı daha küçük yumurtalar dr menagon iğne verdi karnımdan yapıcam daha önce kullanan oldu mu

Anladim canim bide ona bakiyim sagol cvp icin
Canim ben de ilk defa maslak acibadem de yaptirdim, 2aylik ikizlere hamileyim simdi cok sukur. Maslak cok kalabalik ama bulent hoca hakikaten iyi, bana cok guven vermisti bilgisi. Maslak olmasaydi bende bahceci, ist tup bebek e gidecektim.. insallah sana pozitifi yasatacak merkezde gozlerini acarsin canim.. allah yardimcin olsun.
Maslak ; 7000+1500 de ilac maliyetine geldi bana.

arkadaşlar günaydın kloen kullandım yine bu ay sabah akşam dün kontrol vardı daha küçük yumurtalar dr menagon iğne verdi karnımdan yapıcam daha önce kullanan oldu mu

Hiç kullanmadım canım bu iğneyle. .
ovitre yaptırdım bi kez ..

Slm kızlar bende 1 yıldır korunmuyorum esimde bendede sorun yok Dr gittim sadece rahim filmi çektirmedim yumurta takibi vs olmadı tutmadı asilama düşünüyorum asilama yaptıran arkadaslar lütfen yardımcı olurmusunuz istanbulda avrupa yakasinda onerebileceginiz özel hastane varmı ?????mayısta düşünüyorum Rabbim herkese nasip etsin inş

Allahim anali babali huzurlu mutlu bir hayat surdursun size arkadasim ins.bende umarim sizin kadar sansli olabilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…