infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Amin inşallah kısçem sen ne yapıyorsun

gunaydin kizlar tam dis gebelik teshisi koyuldu dun acil kurtja aldilar igne yapildi cok acitan yakan bir igne ... suan bthcg degerimin dusmesini bekliyorz cok uzgunum cok morelim bozuk sevincm yine yarim kaldiii RABBIM bu mubarek gunde yardimcmz olsn (((

allah sabır versin canım üzülme desemde boş eminim o duyguyu yasamadım ama seni anlamaya çalılıyorum dua etmeyi bırakma takdir allahtan rabbim acılarını sağlıklı evlatla dindirsin cümlemizin inşallah

amin cnm hastanede yatiyorum evime gitmek istiyorum sonuvlarim iyi cikar insaallah vigoroso cum dis gebelik oldum indallah bi daha ki gebeligim saglikli olur morelim koca bi sifir kimsr yok yanimda aglamk istiyotum surekli

Çok geçmiş olsun canım

Rabbim sağlıklı hayırlı salih evlatlar nasip etsin inşallah

Rabbim recep, Şaban ayı na kavuşturduğu gibi ramazan ı Şerif e de hepimizi kavuştursun inşallah..
Kandilimiz mübarek hayırlı uğurlu olsun kızlar ..

Merhaba kızlar uzun süredir siteye giremiyodum. Sımdıye kısmet oldu. Sizle en son gorusmemden sonra izne gittik ve ben orda tedaviye başladım ilk olarak aşılama yapıldı Dr bi ümit dedi ama tutmadi tabi daha sonra rahim filmime baktı ve filmde tıkalı görünen sol tarafimda ciddi bişey olabileceğini söyledi tüp yapmadan önce Laparoskopi yapmalıyız yoksa Tüpte tutmayabilir dedi ve ben 31 martta ameliyat oldum. Tuplerim açık çıktı. Çok çok ufak kistlerim varmış onlar temizlendi. Dr 6 ay içinde hamilelik olmazsa tüp yapcaz dedi. Dua edin bana ne olur. Iste durumum boyle

Geçmiş olsun canım
inşallah Rabbim bizlerede hayrlisi ile saglikla kucagmiza bebeğimiz almak nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…