infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

maşallahh cnm allah tamamına erdırsın ınsallahh..değerlerın bya yuksek ıkız olabılır kac yumurta koymustu doktor[/QUOTE]

FairyTale61 canim 2 blast transferim oldu 11. Gun 731 , 13.gun 2563 cikti. Üçüz bile olabilir dediler ;(

Arkadaslar bisey sorcam, dış gebelik nasil olur tup bebekte? Olup olmadigimizi nasil anliyoruz? Ben de 3 mu, dış gebelik mi cok korkuyorum, haftaya randewu aldim degerlerim iyice artiyor.. dusuk yapma olasiligimiz nedir, nasil belli olur?
Ikizler kan degerini 3 e 4 e katliyor diye okumustum.. bilgisi olan var mi??

1.Sabah namazından sonra Pazar günü “Elhamdülillahi rabbil-Alemin” deyip 1071 defa “Ya Fettah” okunur.

2.Pazartesi “İyyake nabüdü ve iyyake nestain ” dedikten sonra 873 kere “Ya Latif “okunur.
3.Salı günü “Gayri’l mağdubi aleyhim veleddallin” dedikten sonra 4390 kere “Ya Azim” okunur

4.Çarşamba günü “Maliki yevmiddin” den sonra 793 kere “Ya Müteal” okur.

5.Perşembe günü “İhdinassıratal müstakim Sıratallezine enamte aleyhim” dedikten sonra 2115 defa “Ya Ganiyy” okunur.

6.Cuma günü “Errahmanirrahim” dedikten sonra 87 defa “Ya Nur” okunur.
yerine gelmesi için dua Sabah namazından sonra kıbleye dönük olarak 100 defa aşağıdaki dua okunurve Allah’tan dileğinizi istersiniz.
“La havle vela kuvvete illa billhil Aliyyil Azim.Allahümme inni es-elüke ya Kadimü ya Daim.Ya Vitru ya Ehadü Ya Samed.Ya hayyü ya Kayyum ya zelCelali vel ikram.Feintevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hü.Aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül Arşil Azim.”

1.Önce 3 kere Fatiha 3 kere İhlas suresini okuyup Peygamberimize ailesineashabina Hizir ve Ilyas (as)ma icinde bulundugun sehrin evliyalarina ve kutuplara bagisla.

2.Sonra asagidaki ayeti 500 kere oku
Bismillahirrahmanirrahim İnne Rabbi Kariybün Müciybün inne Rabbi Latiyfün lima yeşaü inne Rabbi le-semiu’d-duai inne rabbi le-ğaniyyün Kerim.İnne Rabbi Rjahiymün Vedüd.

Dileğin kabul olmasi icin Yasin süresi

Eğer bir dileginin kabul olmasini istersen yesil bir kabin icine su koy ve uzerine 1 kere Yasin suresini oku.Yasin suresi Kurani kerimin 41. suresidir. Sonra o su ile abdest al ve 2 rekat namaz kil.Namazin her rekatinda Fatiha dan sonra 3 kere Ayetek Kursi oku.Namazdan sonra el acip Allah’tan dilegini iste. Her türlü dilek için La havle.. Her gün 101 kere “La havle ve la kuvvete illabillahi ve la mencee minallahi illa ileyh.” okuyan her ürlü sıkıntıdan kurtulur istedigine kavuşur.

maşallahh cnm allah tamamına erdırsın ınsallahh..değerlerın bya yuksek ıkız olabılır kac yumurta koymustu doktor

FairyTale61 canim 2 blast transferim oldu 11. Gun 731 , 13.gun 2563 cikti. Üçüz bile olabilir dediler ;([/QUOTE]

maşallahh cnm doktor kese için nezaman çagırdı ozaaman bellı olur ıkızmı üçüzmü
cnm sen hıc korkma tüp bebekte dış gebelık olmaz..dış gebelık tüplerde oluyor rahıme degıl tüpe tutunuyor bebek..

FairyTale61 canim 2 blast transferim oldu 11. Gun 731 , 13.gun 2563 cikti. Üçüz bile olabilir dediler
;(

maşallahh cnm doktor kese için nezaman çagırdı ozaaman bellı olur ıkızmı üçüzmü
cnm sen hıc korkma tüp bebekte dış gebelık olmaz..dış gebelık tüplerde oluyor rahıme degıl tüpe tutunuyor bebek..[/QUOTE]

Kizz gulmee be
25 nisan kontrolum. Merkezle konustum , iyi de rahme transfer ediliyor tuplere birakilmiyor ki dediler. Ama bazi arkadaslar da degerim yuksek cikinca dr um dış gebelik olabilecegini soyledi demisler. Tereddut ettim o yuzden.

Amin canim sagol bende asilama oldum pazartesi gunu 5 yunurtm vardi cok umutuydum ama dr asilama odasina cok gec geldi o arada sperm tupu elimde bekledi 45 dk kadar spermler zarar gormus diyenkoekuyorum tutmazsa sirf bu nedene baglayacgim
Sen rahat ol lütfen bitanem benim hayırlısıyla bebisin seninledir inşaallah mucizeler süpriz yapiyolar en umutsuz olduğumuz zamanlarda

#missaqua# canım nasılsın benim ikili test sonucu çıkmış negatif sıkıntı yok elhamdulillah iyiyiz canım sen nasılsın bakalım nasıl gidiyor

Oleeey hayırlısıyla inşaallah kuzuum kendini dinleme rahat ol bence bu ay senin haberini alcaz inşaallah kuzuum
İnsallah canim ya sagol dua et cansu kardesine ismiyle hamielrn duasi kabul olurmus yok gulum kwndimi dinlwmiyorm daha once hamilelk yasdigimdan anlayabiliyrm az cok insallah tutmustur ve dusmez budfa

Sagolun kizlar amin darisi tum isteyenlere insallah Rabbim en yakin zamanda gonlunuzdekileri nasip etsin.guzel haberlerinizi okumak nasip olsun.
Gözün Aydın canım Allah anali babalı büyütsün inşallah darısı tüm isteyenlerin basına
Masallah süphanallah Güle güle büyüt bitanem inşallah meleğini ..

Kizlarrrr çok heyecanlıyim ya.. Yumurtlama olmuş catlamis benim ki.. Dün gece ilişki olmuştu bugün öğle de oldu gece de olsun mu sizce :) bi yum daha vardı o 15 mm belki o da catlar bi hafta içinde dedi. bu olmazsa bi hafta kadar yine şans var galiba.

İnşallah canım

Allahım dualarımızı kabul eyle ..
Günahlarımızı bağışla ..
Bizlere hayırlı evlatlar nasip eyle ..
Hamile arkadaşlarımıza sağlıkla kucağına almayı nasip et ..
Bizlere de hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah ..
Rabbim gönlümüze ferahlık versin. .
İşimizi rastgetirsin .
Bizlere Sabır,
Kalplerimize dua ve
Yuvalarımızı Mutluluk versin..
Cümlemizden Allah razi olsun. .

Amin
Amin
Aminn
..

♡♥♡♥

BİR İSTEĞİ HACETİ OLAN MAKSADININ OMASI İÇİN 2 REKAT ALLAH RIZASI İÇİN NAMAZ KILAR VE NAMAZ KILDIKTAN SONRA 7 FATİHA OKUYUP DUA EDERSE DUASI KABUL OLUR.
BİR HAZETİ BİR İSTEĞİ OLAN MAKSADININ OLMAS İÇİN 40 GÜN ARA VERMEDEN SABAH NAMAZININ ARDINDAN GÜNEŞ DOĞMADAN 41 DEFA FATİHA OKUYARAK YA RABBEL ALEMİN YA RABBEL AZİM FATİHA SÜRESİNİN HÜRMETİNE İSTEĞİMİ YADA HACETİMİ İHSAN BUYUR DİYE DUA EDERSE İSTEĞİ KABUL OLUR.
PAZAR GÜNÜ GÜNEŞ DOĞARKEN 10 İHLAS OKUYUP İSTEĞİNİ ALLAHA DUA EDEREK DİLE GETİRENİN DUAS KABUL OLUR.
BİR İSTEĞİNİN GERÇEKLEŞMESİ İÇİN AKŞAM İLE YATISI ARASI 1000 İHLAS OKUYUP DUA EDENİN DUASI KABUL OLUR.
BİR ARZU VE İSTEĞİ OLAN BESMELEYİ 113 DEFA CUMA GÜNÜ HATİP MİNBERDE İKEN OKUR VE HATİBLE DUA EDER VE İSTEĞİNİ TALEP EDERSE ARZUSU YERİNE GELİR.
BESMELEYİ ORUÇLU OLARAK 787 DEFA KİMSENİN OLMADIĞI YERDE KIBLE YÖNELEREK OKUR VE BUN A7 GÜN DEVAM EDERSE OKUYAN KİŞİ İSTEK VE ARZUSUNA KAVUŞUR.
BESMELEYİ 1200O DEFA OKUYUP HER 1000 DE 2 REKAT NAMAZ KILIP İHTİYACINI DİLERSE İSTEĞİ YERİNE GELİR.
BESEMELYİ GECE YARIS 786 DEFA 7 GECE OKURSA MAKSADI VE İSTEĞİ GERÇEKLEŞİR.
BİR MAKSADI BİR ARZUSU OLAN İSTEĞİ OLAN KİŞİ TEMİZ VE TENHA BİR YERDE 1000 BESMLE OKUR SONRA 2 REKAT NAMAZ KILDIKTAN SONRA ALLAHÜME SALLİ ALA SEYİDÜNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİHİ VE ESHABİHİ ECMAİN DİYEREK İSTEĞİİ HACETİNİ TALEP EDERSE VE SONRA 1000 DEFA BESMELE OKUP 2 REKAT NAMAZ KILIP ARDINDAN YİNE SELAM SELAT OKUYARAK DUA EDER VE BU ŞEKİLDE TEKRAR EDEREK 12000 BESMELE VE 11 SALATÜ SELAM OKUDUKTAN SONRA DUA EDERSE ALLAH DUASINI KABUL EDE.
AYETEL KÜRSİ BİR HACET VE BİR ARZUNU OLMASI İÇİN OKUMAK O İŞİNİN OLMASIN AVESİLEDİR. BİR DİLEĞİ OLAN GECE YARISINDAN SONRA ABDESTLİ OLARAK KIBLEYE YÖNELİP 170 AYETEL KÜRSİ OKUYUP DİLEĞİNİ ALLAHTAN İSTERSE DİLEĞİ GERÇEKLEŞİR.

Arkadaslar merhaba bende yumurtlama takibindeydim 28 mart catlatma ignem oldum nisan 15 adet oldum malesef. Cuma dr. kontrolum vardi alttan ultrason la bakti hala catlamamis dedi oylece duruyordu yani... simdi beni bu ay dinlenmeye aldi.bende sizden yardim istiyorum yumurta tembelligine ve çatlatmaya hangi otlar iyi geliyor lütfennnnnn cevap yazın hanimlar.

Kuzum Merhaba benımkıde cıktı sukur negatif yazıyor dusuk risk. Inşallah saglikla dogarlar kuzum. Amin
ooo süper çok sevindm canım benim maşallah kuzularımızaa aminnn... haftaya tekrar kontrol var bakalım cinsiyeti öğrenebilicemmi? sen öğrenebildinmi cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…