infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar çok morelim bozuldu eşimin sprem sonuçları belli oldu düşükmüş sprem sayısı 9 milyon dedi doktor hareketsiz :%48 normal hız oranı :% 18 yazıyordu çok canım sıkkın

kızlar çok morelim bozuldu eşimin sprem sonuçları belli oldu düşükmüş sprem sayısı 9 milyon dedi doktor hareketsiz :%48 normal hız oranı :% 18 yazıyordu çok canım sıkkın
Ahh cnm ahj biİmde aynı ..
sanırım ilaçın da faydası yok :/
%12 ileri hızı :/ 116 sayı

Merhaba canım hatırlıyorum hemşerim

İnsallah canim aminnn

Gözün Aydın canım Allah anali babalı büyütsün inşallah darısı tüm isteyenlerin basına

iyi aksamlar kizlar iyi dileklerinz icn tesekkurler sonucu bugn aldm 111 cikti hcg dusuk gibi deger yarn kadin doguma gtcem randevu aldim insaalah bebegm sagliklidr kimyasal gebelik gecirmem tekrar...

kızlar klomenle yumurtam 16 mm olmuş bugün 16. günüm çok üzgünüm ya napıcam bilmiyorum hsg den sonra 2. ayım rabbim hayırlısıyla nasip etsin

Kısçelerim inşallahhhhh Rabbim bizlere de nasip etsin hayırlısı ile inşallah ..
Rabbim cuma günü hürmetine dualarımızı kabul etsin inşallah ..
Hayırlı cumalar selam ve dua ile .. ♡♥♡♥♡♥

Infertilikler nasiliz bugun... haberlerde okudum kadinin teki dogum kontrol hapina ragmen hamile kalmis 9 ay cocuk buyumus adet olmaya devam etmism.. anlamamis... tuvalete gidip de cocugu dogurunca anlamis hamile oldugunu... bi de bize bak yuh bize
Bu gerçekten mi

Sabah kurs arkadasları ile yasin,nebe,mülk,kıyamet, cuma surelerini okuyacağız inşallah. .
Dualarımız kabul olan dualardan olur inşallah ..
Dua eder dua beklerim inşallah. .
Selam ve dua ile hayırlı cumalar ..

♡♥♡♥

gunaydn kizlar cuma gunun hurmetine dualarinza ihtiyacm var doktorm dis gebelikten suphelendi bugun doktr doktr gezcez yumurtaliklarma veye tuplerime zarar verebilirmis Rabbim hepmzin yardmcisi olsun.cok uzgunum morelim bozuk dunden beri agliyorm

gunaydn kizlar cuma gunun hurmetine dualarinza ihtiyacm var doktorm dis gebelikten suphelendi bugun doktr doktr gezcez yumurtaliklarma veye tuplerime zarar verebilirmis Rabbim hepmzin yardmcisi olsun.cok uzgunum morelim bozuk dunden beri agliyorm
ağlama gulum ya.. hcg artısların nasıl ki? doktor neye gore oyle dediki

hastanedeyim kizlarsuan doktor yatis verdi yatiyorum yarin tekrar betahcg yapilck tekrar yukselmemisse ptesi kurtaj olcakmisim saliya kadr burdasin dedi doktor insaallah yarun hayrlisyla guzel sonuclar alirim saligunu 111 cikti dun 171 cikti (( :'( :'(

inşallah hersey iyi olcak canım dualrımız seninle cuma hürmetine

Hosbuldum canim sagol insallah sizler neler yapiyosunz bircok arkadsin hayirli haberini aldim darisi sizlerinkine insallah

amin cnm darısı bize inşallah..bende önümüzdeki adetle tüp bebege başlıycam cnm..maşallahh senınde 5 yumurtan varmış bırınden bırı tutar ınsallahhh..

Arkadaslar 1inde transfer oldum . 7.Gun 118 di. bugun test gunumdu 732 cikti cok sukur.
Allah hepimizi tamamina erdirsin,hepimize nasip etsin...

maşallahh cnm allah tamamına erdırsın ınsallahh..değerlerın bya yuksek ıkız olabılır kac yumurta koymustu doktor

ggunaydin kizlar sabh test yaptim Allahima sukur hala i anmiyorm pozitif saat 9 olsn saglik ocagina gtcem

cnm gozun aydın rabbım sağlıcakla kucagına aldırsın ınsallah..

Kizlar bu arada bende 24 martta sezeryan dogumla gülce'mi kucagima aldim.Allaha şukur.darisi tum isteyenlere insallah.21 gunluk olduk bugun...Rabbim tum isteyenlere nasip etsin.

tatlım bende senı merak edıyodum maşallah kızını kucağına almışsın bızım ıcınde öp kokla o cennet kokusunu

lüm sıkma canını dualarımız senınle..Rabbim yardımcın olsun.. Allah kerimdir üzülme

cnm benım üzme tatlı canını ama bu değerle dış gebelık olmaz..dış gebelıkte kan değeri çok yuksek cıkıyor..benımde senın gıbı olmuştu 3 gunde ıkıye katlanıyordu kan değerlerim doktor bekleyelım kendı düşsün dedi ve kendım düşük yaptım..bence dış gebelık değilse bekle kurtaj olma derim daha çok kucuk kendı düşer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…