infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

slm kızlar bugün doktora gittim 2 ay bana tedavi verdi bu süreçte bebiş işi yok.yine beklemelerdeyiz sizlerde nevar neyok umarım iyisinizdir..

Kızlar bugün kontrol vardı. Yum 14,5 olmuş. Perşembe gel yine dedi. İğne için de rapor almaya çalışıyorum

Sağol bitanem benim rabbim tez vakitte sizlerede hayırlısıyla nasip etsin inşallah. Nasılsın nasıl gidiyor?
Amin canim sagol bende asilama oldum pazartesi gunu 5 yunurtm vardi cok umutuydum ama dr asilama odasina cok gec geldi o arada sperm tupu elimde bekledi 45 dk kadar spermler zarar gormus diyenkoekuyorum tutmazsa sirf bu nedene baglayacgim

Amin canim sagol bende asilama oldum pazartesi gunu 5 yunurtm vardi cok umutuydum ama dr asilama odasina cok gec geldi o arada sperm tupu elimde bekledi 45 dk kadar spermler zarar gormus diyenkoekuyorum tutmazsa sirf bu nedene baglayacgim
Hayirli olsun canim insaallah guzel haberler verirsin bizlere de umut oluyor. Bende kirmizilari gordum gormedimmi anlayamadim cunku ilk defa garip bi sekilde pihtili adetim ve surekli sol ve sag kasikta hareketlilik var anlamadim yani .cuma kontrolum var bakalim allahim hayirlisini nasip etsin hepimize.

Infertilikler nasiliz bugun... haberlerde okudum kadinin teki dogum kontrol hapina ragmen hamile kalmis 9 ay cocuk buyumus adet olmaya devam etmism.. anlamamis... tuvalete gidip de cocugu dogurunca anlamis hamile oldugunu... bi de bize bak yuh bize

Sagol canim hayirlisi olsun hakkimzdan imsallah dedigim gibi spwrmler bekledi baya eger zarar gormemisse cok umutluyum 5 inden 1 tutar diye dusunuyorm ama sperm meselesi aklima takiliyo ilkinde tek yumurtayla tutmustu ama ozaman spermi teslim aldiktan 15 dk icinde yapmislardi asilamayi

Ben de bir gariplik var yani ya biseyler yolunda gitmedi ve daha kotuluyo yada icimde buyumuye baslayan minigim vardir. Cunku acayip bir calisma var hissediyorum.Hala umutluyum ya. taki cuma dr.a gidene kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…