infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Sabah erken kalacağım canım benim. .
Şimdi kaçıyorum görüşürüz inşallah yine. .
Kib allaha emanet ol öpüyorum ..
Hayırlı geceler iyi geceler tatlı rüyalar. .
♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥

Bitanem meleğim birsenimmm
♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥

ii gecelerr canım benım

Evet bende ögrendgm gün uyuyamadm buraya yazdm etkilenmemek elde degil (

İlk tüp bebek mi canım. .
Devlet mi özel de mi oldun..
İnşallah tutar bebeğin hayırlısı ile ..
İlk denememiz canım özelde yaptırdık biz 6 bin liraya maal oldu toplamda tüp bebek merkezine 4.700 ödedik geri kalan ilaç ve yol parası işte korkulcak hiçbişey yok ben bütün igneleremi kendim yaptm halada yapıyorum inşallah hayırlısyla tutarda çektgm bukadar acıya deger

kızlar meraba uzun zamandır yoktum bende...bende klomen kullandım sonra cumatertesı bana da catlatma iğnesi verdi doktorum aksamı 9 da vuruldum..bu sabah saat 8 de ilişki önerdi..ama olmadı yapmadık ..çok strese girdi eşim..oturduk ağladık insan bişeye odaklanıyo ya o kötü oluyo..o kafayla yatağa giriyosun olucakmı olmicakmı..ki normalde eşim bana çok düşkündür o konuda iki senedir bi sorunumuz olmadı..kafayı yicez..doktoruma msj attım ama dönmedi hala.benim gibi olan yda tavsiye ve öneriniz var mıdır?

İnşallah canım Rabbim hayırlı zamanda yavrularımıza kavuştursun inşallah . Mayıs 26 evlilik yıldönümüz mayıs ayında hayırlı haber alırım inşallah bat 01.05.2015 bakalım herkese sevgiler =)

günaydın herkeseeeee... içimde patlayacak buraya yazayım dedim kesin benzerini yaşayanlar vardır. benim sevgili görümcem çocuk yapmayı daha düşünmediğini söylediği hatta yapacağı tarih belli olduğu bir dönemde bizim çocuk yapmayı planladığımızı duyunca bir anda çocuk yapmaya karar verdi. Bende sen daha düşünmüyordun deyincede vazgeçtim dedi şimdi yapıcaz dedi ve o ay hamile kaldı . Rabbim ona verdi . Bende aynı tarihlerde olmasını istemediğim herkes bu dönemi gerçekten hakkıyla güzelce geçirsin istediğim içinde korunmayı bırakmadım. Ona da söyledim oda bana ne olacak beraber olur geçer bile demedi . Neyse sonra ben atanıp başka bi şehire gittim ve eşimle 1 yıl ayrı yaşadık . Ama bu bu 1 yılın son 6 ayında korunmayı bıraktık ve eşim yumurtlama dönemlerinde yanıma geldi ama maalesef olmadı . şuan 2 yıl 11 ay oldu hala yok . gecen ay ilk aşılamam yapıldı ve bu 4 ay önceden belli olmuştu herkes şubat ayında aşılama olacağımı biliyordu ve ben aşılamamı oldum . Kayınvalidemler bizi ziyarete geldi benim sonucu öğrenmeme 1 hafta kalmıştı.Benim bu durumları konuşurken görümcemin hamile olduğunu söylemez mi. Yaşadığım şoka inanamazsınız bana daha 1 ay önce 2 yıl sonra 2. doğurucam demişti. Birde korunurken hamile kaldım diye yaydı ortalığa. Bende korunurken kalamaz dedim eşime eşimde bana kızdı . Kesinlikle inanmıyordum neyse tebrik etmek için aradım . Kesinlikle korunurken yanlışlıkla kalmış birinin sesi değildi gayet şen şakrak mutluluktan uçar vaziyetteydi. nitekimde ilacı bittikten sonra almamış ilaç kullanmadanda eşiyle birlikte olmuş. Neyse benim aşılamam tutmadığında ne aradı ne sordu yada ikinci aşılamayı sordu. Yaklaşık 3 aydır bize gelmemişlerdi hamile kaldıktan sonra bize gelesi tuttu. Neyse ben akşam ona sordum hamileliğin nasıl hangi doktora gidiyorsun vs vs. ama bana ikinci aşılaman noldu ne zaman belli olacak yada neler yapıyorsunuz diye bile sormadı. çok sinir oldum ya ianılmaz derecede kızdım insan bu kadar kötü niyetli olamaz . heleki onun ilk hamileliğinde duyduğum zamandan itibaren her şekilde yanında olmaya çalıştım ama bu sefer umrumda değil .

cnm benim bildiğim özel sağlık sigortan varsa tüp bebek tedavisinde ödediğin ücret düşüyor ilaç ve iğneleri zaten karşılamıyo. benim bahçecide doktorum aytun hnm.dı. şuan 28 günlük bir oğlum var.doğumuda kendisi yaptı. 3 transferim olmuştu.biri dondurulmuş embiryodan 2014 ocaktan beri aynı hastane aynı doktorlayım. 1,5 ay sonra son kez gidicem normal doğum yaptım son kontrolüme gidicem. senin içinde hayırlısı olsun

gerçekten ne ilginç insanlar var dünyada ya. bazen o kadar mutsuz oluyorum ki duyduğum şeylerden yaşamak öylesine yorucu geliyor ki. kendi başıma gelse nasıl tepki veriririm diye korkuyoruöm. insanlar çok kötü. bi yandan çok iyi. bilemiyorum kafam karışık umarım en kısa zamanda mutlu haberi verirsin sen de. hafta sonu arkadaşımla görüştüm ben de o da bi kaç yıl düşünmüyorum dedi düğün 5-6 ay sonra hamile kaldı. benim tedavi olduğumu bilmeme rağmen hiçbir şey sormadı. biliyorum kötü niyetinden değil beni üzmemek için. ama anlamıyor insanlar anlamıyorlar. ben üzülürken bile onun için çok mutlu olabilirdim oysa. neyseee geçecek bugünler de canım. biz de neleri kafamıza takıp enerjimizi boşa harcamışız diye gülecez.

Esescim senin hastalık bana bulaştı senden cok hastayım başım boğazım bi yandan grip ayy çocuk gibi Ağlıycam şimdi

Insallah cnm Rabbim hayirli olani biliyor ben O' ndan gelene raziyim. Hepimizin hakkinda hayirlisini versin Rabbim ...

Gecmis olsun cnm . Ust solunum yolu emfeksiyonu salgin .Benim ogrencilerin her hafta 1-2 si hasta
Sağol canım ıhlamurun dibine vuruyorum tık yok ilaç da alamıyorum bu kış boyunca 2.ci ağır bi şekilde geçiriyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…