infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

ben bugün hastalandım kızlar
canım merhaba nasıl gidiyor tedavi oluyormusun ben bu ay başladım tedaviye serephone kullandım ilk aydan inşallah sonuç alırım bu aya çok hazırladım kendimi bat 12 nisan

Zaten tam umutsuzluğa kapılıyorum yüreğim soguyo alıştım diyorum snra bi kıvılcım bi umut yeniden acabamı diyorum..o 10günlük gecikmemde test negatif olunca dk progestan verdi iç adet ol dedi ve her gecikmede bunu kullan adet Gör dedi bende içmedim duruyo ilaçla adet olmak istemiyorum artık kıscem kendiliğinden olsun diyorum 23 gün oldu ne gelen var ne giden bekliyorum gene Çalışmalara devam ediyorum güzel dileklerin için çok Sağol bitanem her konuşmamızda beni yüreklendiriyosun iyi geliyo inanmaktan vazgeçmiyorum başarıcam inşlh Rabbimin izniyle.. Çok sınandık eşimle daha gecen gün kaynana Yüzünden az Kalsın yuvamı yıkıyodu ama kendi yaptığı ayağına Dolandı tek tek şimdi.. Ben evladımda uğraşırken bide nelerle uğraştım yavrumu kaybettim ben evlenirken hiç böle hayal etmemiştim yeri geldi hayallerim yıkıldı ama yine de ayakta kaldım. ama olsun kurban Olduğum Rabbim o kadar Büyük ki yavruma kavuşmama az kaldı ben inanıyorum bunun da üstesinden gelicez yavrumla

canım benimmm başarcaksınız... ama dış sebeplerle ne olursa olsunnn sakın evliliğini bitirme.. kaynananda Allahından bulsun.. yazık deilmi sana.. uzme kendini yıpratma.. sen negtf olursan bebiş nasıl tutunsun annesibifrr kere başardın yıne başaracaksın kuzum... buda bizim sınavımız gülümmşükredelimm sağlığımız iyi elimiz ayağımız tutyor Allahdan gelen baş göz üstne dicez.. elimizden geleni yapçaz ve Allaha bırakcaz... kendiliğinden tez zamanda sağlıkla minişin göbüşüne konsun arkadaşım ne zaman istersen konuşuruz kendine iyi bak canımm.. görürşüzzz

cok teşekkür ederim canım arkadasım Rabbim seninde yavrunu sana bağışlasın inşallah sende kendine iyi bak kuzum cook öptüm Görüşürüz

Ben acbdm maslak da yaptirdim, kesin bayilirim narkoz verin dedim. Ki kan aldirirken, lazer goz ameliyati olurken de bayildim.. 3 dklik islem icin deger mi , yazik bosuna ilac alcksn dediler. Tam tamina 3dk surdu, son teknolojiydi canimi yakmadi, radyolog da konusunda uzmandi. Jinekolojik muayene olabiliyorsan onu da olursun diye dusunuyrm. Bir de insanlarin agri esigi farklidir, ben zorlanmadim gercekten. Bir de soyle dusun, dua et ki tupler acik ciksin. Eger bebek istiyorsak bir yerden baslamak lazim, bu da hsg ile oluyor. Kendini iyi yonde telkin et. Gercekten 3dk suruyor. Bir de radyomar varmis findikli da, gidenler cok memnun. Bunlari da bir arastir istersen.

Bazi testler adetin 3. Gunu yapiliyor. Esine 3 gunluk cinsel perhizle spermiogram yaptirin, 2_3 ay sonra tekrar yaptirtiyorlar zaten sonuctan emin olmak icin. En azindan vakit kaybiniz olmaz. Biz 6aydir ugrasiyorsuz. Klomen tedavisi vs.. olmadi. Sorun esimde cikinca tup bebek yaptirdik bugun ve iki haftaya kan vercem. Biran once baslayin, uzun bir surec cunku... gecmis olsun

Son düzenleme:
canım vermiş olduğun bilgiler için çok sağol ,Rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah.şu radyomar ,findıklı olayını bi araştırayım,doğru söylüyorsun tüpler açık çıksın da önemli olan o.Daha önce jinekolojik muayene oldum doktorumda çok hassas davranmıştı sağolsun hiçbiey anlamadım,son bişey daha sorcam hsg ne kadar fiyatı ve hormonlarım düzgün çıkarda tüplerim de açık çıkarsa ne kadar zaman sonra aşılama yapılıyor ?
İsteyen ellerini açıp dua eden tüm anne adaylarının karnını bebişle doldur Allahım ,aminnn :)

Bismilllahirrahmanirrahimmm
ALLAHım ! Bu Mübarek Cuma; Günü Hürmetine,Bizi Sevdiğin Kullar arasına kat ..
Bizi Çok Sabreden,Çok Şükreden Kullarından eyle ..
Ömrümüz Sevdiğin,Razı olacağıın işlerle;amellerle Geçsin ..
Sıhhat ve Afiyette Daim Eyle ..
Sevdiklerimizi Bize Bağışla ...
Bizlere hayırlı evlat nasip eyle ...

Aminnnnnn

___________İnşallah bu ay hamiş kalırız emiii____________

İsim **************** bat ********************** durum

1.)nrycck25 ***** ******* ilk 1. hamişimizz
2).hayyee ****** ******* 2.hamişimizz
3.)Brownim ******* ******* 3. hamişimizz
4.) isyaann ****** ******* 4. hamişimizz
5.)edebineedebine **** **** 5. hamisimizz
6.) hatibiiii ******** ******* 6. hamisimizz
7.)CrystalDoll ****** ******* 7.hamisimiz
8.)sadiye20 ******* ******* 8.hamişimiz
9.) blackcinder ****** ******* 9.hamişimizz
10.) 33meleğim 33****** **** 10.hamişimiz
11.) volimm ***************** 11.hamişimiz
12.)hicran4242 ****** ****** 12.hamişimiz
13.) liili 88 ****** ******** 13.hamişimiz
14.) pınar45 ******* ********* 14.hamişimiz
15.)sewda 22 ****** ******** 15 .hamişimiz
16.) nurdamla ****** ******** 16 .hamişimiz
17.) spawns ****** ******** 17 .hamişimiz
18 )scarfaceislove **** ****** 18 .hamişimiz
19) vitae ********* ******* 19. Hamişimiz
20)benimaskpastam *** ***** 20. Hamişimiz
21) haddibe ********* ******* 21.hamisimiz
22)amasias ********* ******* 22.hamisimiz
23)nurbanuu *********** ************ 23.hamisimiz
24) ikkese *********** ************ 24.hamisimiz
25)angelandsure ******** ********** 25. hamisimiz
26)hafizekbr ********** ************ 26. hamisimiz
27)beyazzambak94******* *********** 27. hamisimiz
28)nea **************** ************ 28. hamisimiz
29)zeynepcicek ********* ******** 29. hamisimiz
30)bitirim *********** *********** 30. Hamişimiz
31)sykapusuz ******* ********* 31. Hamişimiz
32)yasy ************* ********* 32. Hamişimiz
33)missaqua ********** ******** 33. Hamişimiz
34)blutufe ********** ********** 34. Hamişimiz
35)sm34 ********** ********** 35. Hamişimiz
36)vigoroso *********** *************36. Hamişimiz
37)istanbulunsultani
******** ******** 37. Hamişimiz
38)0611GNC

******** ******** 38. Hamişimiz

Masculin ************* ********** 1 Nisan beklemede
Elaaaam ************* ********** 1 Nisan beklemede
semus06 ************* ********** 6 Nisan beklemede
Elmasekerim01 ****** ******** 6 Nisan beklemede

Gloryrose ************ *********** 8 Nisan beklemede
Black_Hayit ********************** 8 Nisan beklemede
zeynephatun ***************** 10 nisan beklemede
buketbuket ************** ********* 12 nisan beklemede
kanaryamm *********** ********** 14 nisan beklemede
ZEYNEP0682 ********* ********** 20 nisan beklemede

Eses07 ************ ******* 31 nisan beklemede

birsenimmm ******** ************ 31 nisan beklemede
ebe88 *********** ************ umutla beklemede
Krizantem ********** ********* umutla beklemede
anotomi ********** ******** umutla beklemede
Sevva7 ********** ********* umutla beklemede
twety23 ******** ********** umutla beklemede
kardelennn ********* ******** umutla beklemede
aclya *********** *********** umutla beklemede
deniz1988 ********* ********** umutla beklemede
2020 ********** ************ umutla beklemede
cananu ********** ************ umutla beklemede

papatyamm_3474 ****** ****** umutla beklemede
zeyepxx ******** ************ umutla beklemede
DREAMGIRL******** ********* umutla beklemede
yasmin5846 ******** ********* umutla beklemede
gulucukgs ********* ********* umutla beklemede
nymph26 ********** ********* umutla beklemede
pamuksekerim23 *************** umutla beklemede
Nihal3575 ************** ************** umutla beklemede
zahidem70 ********* ********* umutla beklemede
jelibonibon ********* ********* umutla beklemede

inşallahh listemiz uğurlu gelir ..
bu ay hamiş kalırız listemize eklenmek isteyenler mesaj atabilir

Listede olmayan kızlar batları yazarsaniz eklerim ♡♥♡♥

Kizlarrrrr..nisan ayina girdik suan burda nisanin ilk yagmuru yagiyor..nisan yagmuru sifadur derler toplayin dua edin icin ayrintilari netten arastirin... bnde bi yudum ictim karnima surdum sifa niyetine dua okuyamadim ama aceleden esim icme die tutturdu :)

Simdi netten baktimda rumi takvim gore nisan yagmurlari nisan 14-mayis 14 arasiymis arkadaslar..

Acibadem 6ay once 900 istedi, kurum anlasmamiz oldugu icin 400 odedim. Radyomar findikli 300 falan demisti. Pazar gunu tatiller. Radyomardan randevu alamadigim icin maslak a gittim, ama maslak dan da cok memnun kaldim.
Hsg de canim yanmadi ama utandim biraz, sonra saglik bu deyip disimi sıktım o utanc daha zordu,ama tup bebek icin kackere gidip gelip aciosun.. yapacak bisey yok,sonuc iyi olsun da..

Buarada ben asilamayla vakit kaybetmek istemedim ,direkt tup bebek yaptirdim. Esimde morfoloji dusuklugu oldugu icin tavsiye etmemislerdi. 12 nisan da ilk test sonucumu alacagim, insallah pozitif cikar. Allah dualarimizi kabul etsin kizlarr

canım merhaba nasıl gidiyor tedavi oluyormusun ben bu ay başladım tedaviye serephone kullandım ilk aydan inşallah sonuç alırım bu aya çok hazırladım kendimi bat 12 nisan
merhaba canım rahim filmi çelilmiştim martın 14 de açıldı tüpler kapalıydı yumurta takibi yapıldı çatlama iğnesi yapıldı ama malesef olmadı bu ayda yarın dr a gideceğim bakalım ne diyecek çok yoruldum

İnşallah tutar canım ,Allahım hayırlısı ile versin herşeyi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…