infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Saolasın cnm benimm Rabbim sizlere de nasip etsin. Kız erkek farketmez valla sağlıklı olsunda... olacaksa tek geceden bile oluyor içini ferah tut testi pozitif gördün ya bence bu ay umutlanabilirsin.

arkadaşlar merhaba ben birkaç şey soracaktım.
ben kan tahlili yaptırdım ultrason ve hsg çektirdim.
eşimde sperm tahlilini yaptırdı.
sonuçlarda sıkıntı görünmüyor.
hsg den sonra doktor 3 ay zaman verdi olmazsa gel dedi.
olmadı doktora gideceğim.
sıradaki adım ne oluyor şimdi. aşılama mı yapılıyor?
aşılama nasıl yapılıyor.?
birde hsg ile aşılama yaparken kullanılan cihazlar aynı mı?
hsg bende resmen travma yarattı şimdi bakarken spekulum falan gördüm iyice daraldım.

Saolasın cnm benimm Rabbim sizlere de nasip etsin. Kız erkek farketmez valla sağlıklı olsunda... olacaksa tek geceden bile oluyor içini ferah tut testi pozitif gördün ya bence bu ay umutlanabilirsin.

canımm pozitif gördüm ama neye yarar hiç değerlendiremedik ki,cuma gecesi ilişki oldu pazartesi yumurtam çatladı 3 gün önce sadece tek ilişki oldu hiç umutlu değilim spermler çok dan ölmüştür :) inşallah ölmemiştir ne diyim hayırlısı...

Önce daha once kullanmadiysan ilk klomen tedavisine başlar muhtemelen adetin 5. Günü iç sonra gelişime göre çatlama iğnesi ve bi hafta birliktelik önerir olmazsa bi kaç ay sonra aşılamaya geçer . Tabi doktora kalmış direk aşılama da olabilir. Aşılama yine aynı şekilde hap + iğne sonra yıkanmış işlem görmüş Sperm örneğini küçük bi siringaya koyuyorlar spekulum plastik bişey onu yerleştiriyor muayene olurken ultrasonun verdiği rahatsızlık gibi bişey hissettiriyo sonra süper mi koyuyor içeriye yani çok korkulacak gibi bişey değil. Canım ben hsg yi anestezil çektirdigim için bişey hissetmedim ama uyumadan önce o koca siringayi görmüştüm. Aşılamadan korkma . Spekulumu koyarken kendini sikmazsan acimiyo rahat ol ben 3 kez yaptırdım

Diyanet kuran kursu abla..
Ooo kolay gelsin öpüyorum seni. .

canım bende aynı evreden geçtim. klomen yumuş geliştirici ilaç kullanıyorsun adetin 12. günü yumuş gelişimini dr kontrol ediyor büüme oranına göre çatlatma iğnesi veriyor ve iğneden 36 saat sonra ilişki oluşacak. ilişkiyi 1 hafta düzenli sürdürmenizi tavsiye ederim. sonrada adet gününü bekliyorsun . benim şimdi adet günüme 3 gün kaldı bende bekliyorum bakalım hayırlısını istedik allahtan kız veya erkek nasib eder inşallah.

çok teşekkür ederim. insan garip bir psikolojiye bürünüyor gerçekten. bi hiç bir şey yapmak istemiyorum bi diyorum randevu alayım doktora gideyim. bir anım diğerini tutmuyor. yazdıklarından aşılamanın hsgden daha kolay bir işlem olduğunu çıkardım biraz rahatladım. hsg de çok korkmuştum doktorda çok tersti tuz biber olmuştu korkuma.

ayy inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın canım. çok teşekkür ederim cevabın için. 1 hafta boyunca her gün birliktelik gerekiyor sanırım. yumurtanın takibi için hergün gitmek gerekiyor mu yoksa 12. günü gitmek yeterli mi? şimdi hesapladım da 12. günü hafta sonuna denk geliyor 1-2 gün kayması sıkıntı yaratır mı ki acaba? birde yumurta takibi illa alttan ultrasonla mı yapılmalı karından yaptırmak istiyorum ben?

CANIM karından da bakılabilir fakat sağlıklı olmuor yumuşun ölçüsünü tam alamıyor doktorlar karından ben denedim o yüzden sık dişini alttan baktır bende öyle yaptım napalım mecburen. yumurta takibi günü konusundada doktor seni yönlendiriyor zaten eğer hafta oonuna gelirse 1 gün önce yada sonra gidersin.

Cnm seni goremiorum nasilsin nasil gidiyor ne kadar oldunuz
Geldim tatlım benim gorumcem gelmişti kayinvalidedeydik çalışıyorum da pek fırsatım olmadi. Iyiyiz 10+3 olduk sabah bulntilarm hafifledi ama açlığa dayanamıyorum mutlaka bişeyler yiyorum :) haftaya 2li test yapılacak heyecanla beklemeye devam işte. Senne alemdesin süt kardeşi nasıl bebegimin bakayım kalp atışını duydunuzmu genel olarak nasilsin

saol canım cevapların için. pazartesiye randevu aldım.
görelim Mevlam neyler, neylerse güzel eyler.

Iyi masallh canm hafta sonu kalp atisn duyduk sukur bizimde 7 bitti biraz hafif migde bulantisi..aclik migde kazintisi gece gogus acisi.. bunlar..nisan sonu mays basi gibi gidicez birdaha..Rabbim herkese nasip etsin inslh..

şükür canım iyiyiz bizde..
işe başladım oğlum 4,5 aylık oldu..şükür o da iyi büyümeye çalışıyor teyzesi..
kuzum dualarımdasınız inşşş Rabbim sizede nasip edecek

Masallh süphanallah size kuzum..
Anin inşallah annişimm dua bekleriz. .

Iyi masallh canm hafta sonu kalp atisn duyduk sukur bizimde 7 bitti biraz hafif migde bulantisi..aclik migde kazintisi gece gogus acisi.. bunlar..nisan sonu mays basi gibi gidicez birdaha..Rabbim herkese nasip etsin inslh..
Amin canım benim rabbim herkese nasip etsin inşallah. Tuzlu çubuk kraker beni bi süre yatistirmisti. saglikla kucaklayip buyutelim inşaallah bebislerimiizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…