infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

"yeni yetişen üzümün tadı ekşi olur, ama birkaç sabredilince tatlılaşır"

"Sabır, önceleri insana zehir gibi görünür,
Fakat bunu huy edinirsen bal olur"

"yeni yetişen üzümün tadı ekşi olur, ama birkaç gün sabredilince tatlılaşır"

"Sabır, önceleri insana zehir gibi görünür,
Fakat bunu huy edinirsen bal olur"

Birşeyin üstüne düştükçe olmuyor koca ay bugünü beklemişim az önce ovulasyon yaptım kıpkırmızı ikisi,eşimle konuştum bu akşam iş seyatine çıkmak zorunda taa salı günü gelcek off ya benim kaderim mi bu yumurtlama zamanları..Bazen öyle bi oluyorum ki olmazsa olmasın düşme üstüne bırak artık diyorum

en son cuma gecesi ilişki oldu tutar mı ki bilmiyorum ya çok sıkıldım çevre baskısı ayrı yerden bu ay da mı olmadı demeleri çok sinirimi bozuyo ,insanlara diyemiyorsun ki yumurtlama dönemleri eşimle bi engeller çıkıyor diye oyy oyy

Amin hepiniz duamdasiniz rabbim ol desin inşaallah hamile kaldığım ay kuru üzüm cok yemistim yanina al aklina geldikçe ye kan yapar

Esin yola cikmadan hallet arkadaşım ben testin pozitif oldugu gun girdiğim iliskiyle hamile kaldım tek bile yeter 3 gün sperm dayanıyor bugunu degerlendir bence

Tutabilir hic umutsuzlanma bugün eşin yola cikmadan hallet tekrar

canım ben feyzanur_ecrin nickimi değiştirdim 21 martta gördüm kırmızıları ama tam sökmedi az az oluyom hap kullanıyorum ya sanırım ondan çok tuhaf seyler yasıyorum onun yüzünden zaten sen batımı 20 nisan olarak degiştir bu ayda kullancam hap gerçi ne zaman olur bilemem

yık canım kolay sahip olmakla ilgisi yok sadece özverili insan olmak gerek sonuçta o senden bi parça canından can. Sen dua topigden vaz m geçtin bi kere gördüm seni bu daha göremedim canım
aslında vazgeçmedim canım ama kimsenin hakkına girmek istemedim. haftasonu ve pazartesi dışında çok yoğun oluyorum akşamları 8 9 da yatıyorum çoğu gün bilgisyarı bile açamıyorum o yüzden kendi başıma okumaya karar verdim

Sen eşyalarını hazırla ne istiyorsa sor hallet. Gelincede o işi halledin kuzum

halledemedik tatlım ya koyun can,kasap et derdinde olcaktı ,adamcağız hemen aldı eşyalarını stresliydi zaten gitti diyemedim yumos günüm diye :) nasip kısmet ama dün çift çizgi çıktı belirgin zaten ilişkinin bugün olması gerekir galiba 24-36 saat içinde çatlıyor ya...kaçırdık

yok tatlım değil. benim 27 ocakta yumurtlama testim pozitifti o gün görüşebildik sonrası yalan oldu.. bir de 2 gün öncesi görüşmüştük.
Eşim sağlık memuru gece nöbeti oluyor ondan denk gelememiştik misafirdi gezmekti derken.. ama kanımca testin pozitif olduğu günden hamiş kaldım.. Rabbim inşallah sizede nasip etmiştir cumadan tutar belki. içerde sperm bulunması da yeterli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…