infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

günaydınnn :) esescim benide yaz yine 11 nisan bat ...kızlar akşam eşime diyorum hiiççç takmıyorum bundan sonra yumurtlama faln zaten bu ay pek istemiyorum içimden de aralık ta doğcak sene sonu çocuğu olur diye gerçi kim bilr bu ay istemiyorum bu ay oluveririr.. umut dünyasııı

tabiki istiyorum ama ilerlemeyince ümitsizliğe kapılıp ne yapcağımı şaşırıyorum başka ne yapabilirim bilmiyorum
slm cnm eger ilk ilaç tedavinse 2. ayda git tedavini ol ben 3 kez denemdm malesf bu ayda fiyasko kilo aldm ve psikolojikmen yıprandığm içn gitmicem uzun süre sakın ümitsizliğe kapılma Rabbim ol dicek olucak zamanı varrrr

zamanı gelince kuzumm herşeyin bir zamanı var elbet. beklerken çok zor geliyor insana bizde sen kadar olmasa da bekledik bir süre tabii yıpratıcı Rabbim yardımcımız olsun bekletmesin kucakları

Oh en Güzeli cnm yaaa. Bizim elimizde olan birşey olmadığına göre dua edicez bol bol ...

zamanı gelince kuzumm herşeyin bir zamanı var elbet. beklerken çok zor geliyor insana bizde sen kadar olmasa da bekledik bir süre tabii yıpratıcı Rabbim yardımcımız olsun bekletmesin kucakları

Yasy, çok sevindim gebelik haberine :) Allah sağlıkla kuçağına almayı, mutlu ve huzurlu bir ortamda büyütmeyi nasip etsin arkadaşım :alkis:

nasip bakalım bu ayda hüsrana uğradım umudum kalmadı artık..
Zeynepcim bak canim seni sizi cok iyi anliyorum.. neler yasadim biliyosunuz Arkds sende Peygambrr sabri var diodu..sendende uzun suredir istioduk biz..neyse asil diycegim..hic umudum yok diyordum inancim kalmadi..olursa tup bebek yoksa yok dedim..
Testi yaptim ve oyleee cok agladim ki.. goz yaslarim hem mutluluktan sevincten hemde utanctandi..
Rabbime karsi utanctan..umudum yok nasil dedim nasil inanmiyorum artik dedim diye..
bol bol dua et bnde ediyorum kendim icin her dua ettigimde..
kendini sikma strrs yapma erkek ve kadin ayni anda kafasini biraz rahtlaticak akisina birakicak yoksa olmuyor iste yasadik..
benim ablamin ilk bebegi evlilgnn 5. Yili oldu hic sorunda yoktu.. bu fotda yanimda olan ablamin 2. Cocugu ard arda oldu.. hic beklemiyolardi..
bunlari kafandan atmaya calis cok zor ama unut bebegi birazda olsa..brn ole bi noktaya gelmistim ki ay ii bole diodum cocuklu anneleri aileleri gorup animizin tadini cikarmayi bilmeliyiz herseyin vakti saati var..

Yasy, çok sevindim gebelik haberine :) Allah sağlıkla kuçağına almayı, mutlu ve huzurlu bir ortamda büyütmeyi nasip etsin arkadaşım :alkis:
Canım benim çok çok teşekkürler allah razı olsun inşaallah amiin rabbim tüm isteyen bekleyenlere de en kısa sürede sağlıklı eksiksiz olarak nasip etsin

Günaydın herkese... Dün akşam eşimin kuzeninin karısnın ikinciye hamile olduğunu öğrenince biraz gereksiz bir isyanda bulundum ilk çocuğuna annelik yapmadı desem yeridir. çocuğu horlamak ,dövmek, neden doğdu diye isyan etmek hepsi onda hep söylediğim onun kesinlikle annelik vasıflarına sahip olmadığıydı. İkinciye hamile olduğunu duyuncada Allah ım bir ben mi hak etmiyorum dedim çocuğunu doğurup canlı canlı çöpe atana veriyorsun, bakmayana dövene sövene veriyorsun, istemeyene veriyorsun eşim biraz kızdı aslında buda bizim imtihanımız sabırlı olmalısın diye ama kimsenin konuşması beni telkin etmiyor. Ama bu sabah inanılmaz pişmanlıkla uyandım '' Mevlam neyler ne eylerse güzel eyler'' Cuma günün hürmetine Rabbime sığınıyorum. Ayrıca bu konuda eminim eşimde benim kadar üzülüyordur ama ben ona bu konuda üzülme payı bırakmayacak kadar düşüncesizlik yapıyorum benimle uğraşmak zorunda kalıyor.

nasıl insanlar bu kadar aynı düşüncede hissiyatta olabiliyormuş, senin yazını okuyunca anladım.
bende Allah affetsin zamanında böyle isyan ettiğim oldu. ama Allah ol demeyince olmuyor işte. aynen bende çok taktım kafama. 3 yıldır yumurta takibi klomen, 2 kez aşılama.. eşim biraz olurana bırakalım dediysede o ara hep 2 ay yada 3 ay oldu. en sonunda 2 kezde tüp denedik yine olmadı. harcanan paralar yaşanan stres hayal kırıklığı olmadı mı olmuyor işte. bende 10 martta aldığım negatiften sonra kesinlikle olurana bırakmaya karar verdim.
inş. herkesin hakkında hayırlsı olur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…