infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Iyim bitanem aynı iç guveysinden halice :)

Canım benim dokturunu iyi seç çünki vakit kaybı ben bunu cok iyi ogrendim.. bende hap icemezdim ama evladım için içiyorum canım sen iyi bi hekim seç yoluna onla devam et.. bende böyle yapcam. Kız aynısı haa bende kilo verip aşılama ya gideyim diyorum ama bir türlü yapamıyorum bir düşüğüm var 6 ay olcak bu ay düşükten snra geçen ay tedaviye tekrar başladım olmadı bu ay da beklemedeyim daha adet olmadim iğnenin 18 günü :KK51:

Cnm benim allerjik durumumdan dolayı tam teşekküllü bir hastaneye gitmem gerekiyor. Bende 9 eylül e gidiyorum infertiliteden bi Prof a gidiyorum iyi bir doktor diye düşünüyoruz şimdilik ama bakalım ...

Inşallah bebeğim ♡♡♡♡♡♡ seninde güzel haberlerini alcaz inşallah hepiniz duamdasiniz

Aminnnn

An itibariyle regl oldum Doktorla konuştum adetin 3. Günü gel dedi cuma tekrar başlıyor iğneler Ben biraz tırsağım iğneleri kendim vuramıyorum eşim vuruyor ... Hem ona eziyet hem bana . Allah'ım hayırlısııı versin diyorum ve ikinci aşılama çalışmalarına tekrar başlıyorum Bu arada gecen ay 125 olan muayene ücreti 200 olmuş ya bi anda 75 fark çok değil mi iğneler ilaçlar birde aşılamayı yapması için ayrı ücreti yatırdık mı bi hayli tutuyor ... Hep duyardım çocuk tedavisinde bi ev parası bi araba parası harcadım diyenler pek dikkate almazdım . Bizim daha o kadar değil ama ne olacağı belli olmaz.

Cnm benim allerjik durumumdan dolayı tam teşekküllü bir hastaneye gitmem gerekiyor. Bende 9 eylül e gidiyorum infertiliteden bi Prof a gidiyorum iyi bir doktor diye düşünüyoruz şimdilik ama bakalım ...

Aminnnn
Sen şu anda izmirde mi yaşıyorsun canim

An itibariyle regl oldum Doktorla konuştum adetin 3. Günü gel dedi cuma tekrar başlıyor iğneler Ben biraz tırsağım iğneleri kendim vuramıyorum eşim vuruyor ... Hem ona eziyet hem bana . Allah'ım hayırlısııı versin diyorum ve ikinci aşılama çalışmalarına tekrar başlıyorum Bu arada gecen ay 125 olan muayene ücreti 200 olmuş ya bi anda 75 fark çok değil mi iğneler ilaçlar birde aşılamayı yapması için ayrı ücreti yatırdık mı bi hayli tutuyor ... Hep duyardım çocuk tedavisinde bi ev parası bi araba parası harcadım diyenler pek dikkate almazdım . Bizim daha o kadar değil ama ne olacağı belli olmaz.
Ah Kıyamam ben sana bacım benim inslh tedavin hayırlı olur da bu ay hamileyim dersin kuzum sakin üzülme bu ay kısmet değildi demekki. Biz ne kadar güçlü olursak o kadar çabuk gelir yavrularimiz :KK74:

Ah Kıyamam ben sana bacım benim inslh tedavin hayırlı olur da bu ay hamileyim dersin kuzum sakin üzülme bu ay kısmet değildi demekki. Biz ne kadar güçlü olursak o kadar çabuk gelir yavrularimiz :KK74:

Âmin cnm ... Inşallah bakalım ikinci seferde şans biraz daha artıyor diyorlar ya bakıcaz ... hayırlısını diliyorum ...

Âmin cnm ... Inşallah bakalım ikinci seferde şans biraz daha artıyor diyorlar ya bakıcaz ... hayırlısını diliyorum ...
Amin canim benim ama tedavin boyunca sakin stres yapma rahat ol Dr hep bunu diyo mutlu olcaz başka yolu yok o yüzden sende mutlu ol canım hiç bişeyi kafana takma.. ben seni çok sevdim kanım çok ısındı sana canım ismimiz aynı hem yaşadığımız yer aynı yolumuz ayni kadere bak:KK19:

amiiinn kuşum beniim evet aramız 3 hafta kadar :) benim sat 13 ocak cnm. yavaş yavaş işimi yapıyorum üstün körü yormadan uzanmadan abartmadan.. Maşallahh nazarlardan korusun rabbiiimm :nazar::nazar::nazar::nazar::anneadayı:
Benim 4 subat canim masallh bnm sol kasikla bacagin birlestirdigi yerde bacaga dogru kalcada onlu arkali gerilme gibi bisi bu tedrgin edio ondan az ayakta kaliyorum

Amin canim benim ama tedavin boyunca sakin stres yapma rahat ol Dr hep bunu diyo mutlu olcaz başka yolu yok o yüzden sende mutlu ol canım hiç bişeyi kafana takma.. ben seni çok sevdim kanım çok ısındı sana canım ismimiz aynı hem yaşadığımız yer aynı yolumuz ayni kadere bak:KK19:

Teşekkürler cnm bende aynı şekilde ... Inşallah güzel sonuçlarımızda aynı olur
:KK19:

Canim bizden sonra evlenip cocuk dogurmayan kalmadi ... Esim her duydugunda bi yikiliyor bende onun bu kadar uzulmesine uzuluyorum . Ayrica bende cok istiyorum artik yaaa :KK43:
aynen canım ben eşimden dha çok üzülüyorum o ben üzülüyorum diye üzülüyor daha çok. ama gerçekten çok zor yaaa

ÇOK ZOR KIZLAR DİMİ 2.5 SENELİK EVLİYİM 20 AYDR İSTİYORUM OLMUYO 1 YIL ÖNCE KİMYASL GEBELK OLDUM Bİ DAHA YOK HÇ Bİ PROBLEMMZDE YOK SABIR ALLAHIM SABIR BNDEN 1.5 1 YILSONRA EVLENEN 3 KİŞ DOGUM YAPTI GECN HAFTA ARD ARDA KUZENM HAMİLE AYNI YIL NDEN 3 AY ONCE EVLENN KUZENMN OĞLU 1.5 YAŞINDA Bİ TEK BEN VARM TVDE BEBK GÖRMEY BİLE DAYANAMIYOMM ARTIK SON ZAMNLARDA NE DUYDUYSAM OKUYORUM YAPIYORUM HAL YOK :110::KK43:
aynı durumdayız canım 2. 5 yıl oldu 2 yıldır isityoruz eltim benm üstüme 2 tane doğurdu eşimin yeğeni hamile mahvoluyoruz artık rabbim herkese nasip etsin ama bizede nasip etsin...çok ama çok yoruldum artık... senin gibiyim ne tv de ne de etrafta bebek hamile kadın görmeye dayanamıyorum kıskanıyorum acı çekiyorum elimde değil...::KK43:(( içim acıyor

Kızlar test yaptım ve negatif.... şu an itibariyle tedaviye ara veriyorum. Adet olmayı bekliycem zorladikca daha çok yıpranıyorum.. :KK43: Bu ay ara vercem artık.. bedenimide ruhumu da dinlendircem oluruna bıraktım.. daha sonra aşılama yada İğneli tedaviye geçicemm farklı bi dk farklı bi hastaneyle devam edicem yoluma hepiniz duamdasiniz.. dua eder dua beklerim.. dualarınızı eksik etmeyin hepinizi öpüyorum...

X