infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Merhaba hoşgeldiniz aramıza ..

Sen ve eşin tedavi sürecine devam etmek istiyor musunuz ?

Sorunun cevabını bulmak mümkün ..

Tabii ki eklerim annişciğim ..

İnşallah hamile kalırız hepimizin de minnoşları olur ..
Inslh canim bak listede 1-2 aydr hareketlenme var inslh bole devam eder Rabbim hepinize nasip eder dua edicem sizler icinde.. Allahim kimseyi mahrum etmesin.. evlat acisi gostermesin

Nihalim inşallah bizlere de nasip olur anne olmak ..

rabbim hepimizin yardımcısı olsun ve hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inş..
Tüm hamilelere hayırlı doğumlar, ve hamile kalmak isteyenlere de en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasib etsin rabbim. Amin.

♡♥♡♥♡♥♡♥

*Çoçugu olmayan kimse 707 kere "Ya Varis" okursa Allahin izniylehayirli evlat sahibi olur.

*Çoçugu olmayanlar 4 Cuma üstüste 1000 kere "Ya Evvel" okumalidir.

*Düsük ihtimali olan hamile bayanlar esleriyle beraber "El Mübdi" okur.

AMinnnnnnn Canim Aminn inslhh

Canim bozma moralini ... kafani dagitabilirsen super olur. Benim arkadasim ilac tedavisi ardindan asilama denedi olmadi yaza tup bebek yapacakti ve o arada hamile kaldi . Aslinda en buyuk sorun bence stres.

Canim bozma moralini ... kafani dagitabilirsen super olur. Benim arkadasim ilac tedavisi ardindan asilama denedi olmadi yaza tup bebek yapacakti ve o arada hamile kaldi . Aslinda en buyuk sorun bence stres.
Evet canım bunun farkındayım ama insan bazen güçsüz kalıyo ama bu ay oluruna bıraktım gezip tozcam kocisle yaz geliyo belki de dusunmedigimde gelicek yavrum Rabbim herkesin kalbine göre versin.. Rabbim herseyin hayırlısıni versin.. dua etmekten başka ne gelir ki elimizden

Vayyy yasy vay bide adama ruh okuzum derdin.bak intikamini al iste gün senin günün.devran dondu.bakalim sira bizede gelicekmi????

Vayyy yasy vay bide adama ruh okuzum derdin.bak intikamini al iste gün senin günün.devran dondu.bakalim sira bizede gelicekmi????
Yok kız valla sabah bulantısı uykudan uyandırıyor ama sağlıklı olsunda benim için önemli değil olacaksın inşaallah kuzuum benim inanıyorum duamdasiniz

Yok kız valla sabah bulantısı uykudan uyandırıyor ama sağlıklı olsunda benim için önemli değil olacaksın inşaallah kuzuum benim inanıyorum duamdasiniz
INSALLAH TATLIM YA BEKLEMEK INSANI YORUYOR VE BELLI BIR SURE SONRA UMUDUMUZU YITIRMEYE BASLIYORUZ MALESEF INSANIN ELINDE OLMAYAN BIR SEY BU.ETRAFTAKILERI GORUNCE OZENMEKTEN ALIKOYAMIYORUM KENDIMI.HELE BIDE ILK GECEDEN HEMEN HAMILE KALANLARA COK OZENIYORUM.SALAK KAFAM YA BEN ILK ZAMANLAR COK BUYUK KONUSUYORDUM.ESIMLE TARTISIRDIK.ISTEMIYORUM SIMDI ERKEN DERDIM O DA DERDI AMAN SANKI ISTEYINCEMI OLUYOR ALLAH BILIR GUNUNU DERDI VE SUAN HEP SOYLER BAK SEN ISTEMIYORDUN NE OLDU.CEVREMDEKI YENI EVLILERE HEP TAVSIYE EDIYORUM KORUNMAYIN SAKIN DIYE.BEN HIC KORUNMADIM ESIM SAGOLSUN BIRAKMADI AMA BUYUK KONUSUYORDUM CEKIYORUM SIMDI.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…