infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kizceler Hayirli Cumalar Rabbim gonlumuzde olanlari hakkimizda hayirli eyleyip hayirli zamanlarda versin inslh..
hala gribim ben ilac kullanmiyorum.. banada dua edin lutfen..sali gunu 28. Gunumdu adet bekliodum bugun 31. Gunum daha olmadim.. sol kasikla bacak arasinda ara ara bi batma disinda birsey hissetmiyorum azimin tadi yok ve uyku halim cok ama gribin etkisi bunlar sanrm..

Hayırlı cumalar kiscem.. aminnnnnnnnnnn Rabbim isteyen herkese evlat nasip olmayı tattırsın namazimda hepinize ayrı ayrı dua ediyorum dua eder dua beklerim bence sen bi test yap canım silik de olsa çıkar inslh bebis in seninledir

cnm ınsallahh hamıssındır..bi test yapsana rabbım bu mubarek cuma gunu hurmetınne yuzunu guldursun ınsalllahhh

Saol canim Allah kabul etsin tum ibadetlerini bende kendim icin her duamda sizede ediyorum.. test yapmaya korkuyorum..normalde cok duzenli adetim 28 en fazla29 ama gecen ay deil onceki ay 32. Gunmde oldum hamileyim sandim..biraz daha beklim diorum canm

cnm ınsallahh hamıssındır..bi test yapsana rabbım bu mubarek cuma gunu hurmetınne yuzunu guldursun ınsalllahhh
Birsencim canim.. Benimde Seninde Hepimizin inslh.. Allah razi olsun ..korkmasam hemen yapicamda bi onceki adetim gec geldi 32. Gunumde hamileyim sandim.. sonraki ay yine duzenine dondu 28 oldum simdi yine gecio biraz beklim diorum kasiklarim da hafif hafif tatli tatli ozellikle solda bi batma var bacagimla arada sanki..hayrlisi.. Rabbim senide bebegine kavustursun biran once inslh

evet canım haklısın şu geçtiğimiz yollar o kadar ince bi çizgi ki Rabbim dualarımi zi kabul etsin bizede tattırsın evladimizi inslh mucizen seninledir.. bende ilk defa normal adet günümden 1 önce adet oldum klomen in etkisi oluyo bunun farkındayım çünki genelde klomen adeti düzene sokuyor bakalım bu ay ne olcak adetim 3 gun var eğer gene bi gün önce olursam geçen ay yum olmamıştı 4 klomeni mi kullandım kurtajdan snra ilk klomendi ama aslında 4. Oldu bu ayda ara vermeden 5 klomeni mi içtim doz arttı ıgne mi oldum bugün 13 gün beklemedeyim inslh bu defa olmuştur eğer olmazsa dk aşılama yapalım diyo pek bi belirtim de yok

esescim kırmızılar geldi bat 2 nisan yaz bana haftaya c.tesi hgs çelilcem dualarınızı eksik etmeyinn
Canım inşallah hersey sorunsuz geçer hepiniz duamdasiniz sakin stres yapma ve anestezili ol hsgyi kimisi çok ağrılı kimisi ağrısız diyo kimileride çekilirken kendini sikiyomus yinede senin için nasıl rahat ediyorsa öyle yap

Inslh canim ya..zor surecler benimde asilamalar husran olunca tup mu denesek dedik ondanda cekiniyorum inslh senin icinde hic biseye gerek kalmadan hamis kalirsin

esescim kırmızılar geldi bat 2 nisan yaz bana haftaya c.tesi hgs çelilcem dualarınızı eksik etmeyinn
Canim benim dr um sormadi bile anestezisiz cekilmistim.. bi agri kesici birde diyazem igne yaptilar sonra cekildim dayanilmicak birsey degil..heleki asilama cok cok daha basit.. inslh sorun cikmaz

Inslh canim ya..zor surecler benimde asilamalar husran olunca tup mu denesek dedik ondanda cekiniyorum inslh senin icinde hic biseye gerek kalmadan hamis kalirsin
Amin inşallah kiscem ya artık bende o kadar yoruldum ki bu ay esimde bende çok umutluyuz ama sanki son günlerde belirtiler kayboldu. Eğer olmazsa bu ay dinlenip aşılama ya gitmek istiyorum zaten kurtajimin da 6 ayı doluyo dk da 6 aydan snra aşılama tüp bebek deneyelim diyo ama maddi olarak bizi çok etkiliycek devlet 3 yıl dolmadan yapmiyo biz 2 yilimizdayiz bu yüzden özel ve parayla olucak ama çok korkuyorum yapmaya ve sonu hüsran olursa çok üzülürüm eşimin yüzüne nasıl bakarım diyede düşünüyorum bu ara o kadar karisigimki ne yapayım karar veremiyorum bi ara vermek istiyorum bi devam etmek istiyorum

Kıscelerimm bu arada cuma günleri ikindi namazından sonra 170 kere ayetel kursi okuyunca yaptigimiz dualar kabul olurmus haberiniz olsun ben okumaya başladım inslh Rabbim en kisa zamanda mucizelerimizi bağışlar

hmmm bekle bakalım ozaman bı ıkı gun daha..rahım hamılelık ararken adetler bı yukarı cıkrmıs bı aşşa düşermiş inşallah öyledır..nedense guzel şeyler hissettim snınle ılgılı ama umutlandırıp üzülmenıde asla ıstemem bıtanem rabbımm hepımızın yuzunu guldursun en yakın zamandaa cnm benım

hoşbuldum nıhalım iyiiyim hamd olsun yumurtlama gunumu beklıyorum her gun bı test yıne sen nasılsın gelmıyorsun artık özletme kendını tatlişşş
Ayy y yerim seni balım kocis le baya kapisiyoduk kk yüzünden baktım olmuyo uzak durmak dedim bide gerçekten çok etkileniyodum sadece hamis haberimi vermek icin gircem dedim soz verdim onada kendimede ara vermek çok iyi geldi bana açıkçası.. şimdi bile gizli giriyorum bilmiyom akşam geldiğinde farkediyomu ama gene geldim toparlandım bu ara karisigim sadece oldumu olmadımi aşılama mi tüp mu bende seni çok özledim valla

Canim bence ara ver bekle yasini hatrlamiyorum ama asilama zaten iliskiden farksiz bi durum sperm harektsizliginde dusunulebilir bizim oyle olmasina ragmen 2 asilama sonucsuz.. biz 3 bucuk yillik evliyiz korunmayi birakali 2 bucuk yili gecio artik ama tupu bile daha kesin su zamn dusunurum diyemiyorum cok sukur maddi olarak karsilariz ama ne bilim cekiniyorum kendilignden olsun istiyorum.. bnce bekle biraz bnde 3 aydr fln butun ilaclari dr u kestim ..yiliniz dolsna kadar inslh olur..olmzsada yilinz dolunca pespese asilama gerkrse tup denrsin..hem maddi hem manevi daha iyu olur bence..esime karsi fln bunlari aklina sokma bile

hoşbuldum nıhalım iyiiyim hamd olsun yumurtlama gunumu beklıyorum her gun bı test yıne sen nasılsın gelmıyorsun artık özletme kendını tatlişşş
Bende olmassa bu ay ilaca ara vercem gene yum testi alcam bu ay doz artı klomende ıgne mi oldum bugün 13 gün beklemedeyim inslh bu defa olmuştur eğer olmazsa dk aşılama yapalım diyo pek bi belirtim de yok bu 5 klomenim geçen ayda 4 klomenimdi 15 mm olmadı zaten ama ilk defa günümden 1 gün önce oldu adetim bu ay çok şükür ki 18 mm bi tane yum oldu ıgne mi oldum bakalım ne olcak.. sen neler yapıyorsun baya oldu gorusmeyeli anlat bebis çalışmaları nasıl gidiyo

Saol canm bnde umutlandirmiyim diyorum ..1 kere o uzun gecikmeyi yasadigim icin ..dun aksam geldi esim 15 gundr egitimdeydi gitmeden once ona inslh geldiginde sana mujde veririm demistim..bugun test aldim ama yapmadim hafta sonu girio die bulunsun istedim..ama solemesi ayip 1-2 gundr biraz ishalim bagirsaklarim harektli.. bu regl belirtisi olabilir..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…