infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Kanaryamm çok sagl i nytn icn 20 yasndym daha erkn ama kcmin tqgafi 15 16 yasnda evlnip dogruylarms halalari babsi hep boyle dyolar belki sorun esimddr dye dusnuyorm ama ona soylymyorum gururu kirlmasn dye

iyiyiz canım sagol bekliyorum kuzum.sen nasılsın.amin canım tüm isteyenlere insallah

arkadaşım yazdıklarını okudum, allahcc sabr versin, eşin seviyorsa seni bu evliiliğe devam et, ama ailesine tabi oluyorsa işin çok zor ve üzülen emek veren hep sen olursun , ne yapsan yaranamazsın, ne yapsan onların gözlerindne kurtulamazsın, eğer eşin seni ssevıyrsa ve ailesine dur diyebiliyorsa evliliğe devam et, ama öyle değilse inan ilerleyen yaşlarda bu streslerin acısı hastalık olarka çıkıyor.

kayınbaban tarla kurak deyince eşin seni korumadı mı ??????

kayınbaban tarla kurak deyince eşin seni korumadı mı ??????
orda bbsna bba agzndn ckni kulgn duysn ddi blki sorn benddr ddi . O anda dahada bglndm kocma cnim . Suanda ailsyle ben gorusmyorm esmi fitlyp eve gndryolar adam eve glyo ilk bi saat surat sallyo söryorm anltyo ben soylycgmi soylyorum bi opckle brisyorz artk bgsklik kazndm

i nytn icn saol cnim . Bosvr alstm artk .

Esime anltmdm bu durmu soylme dyorum ama benim bbm vya halam dyo hrşyi anltyo kaynbbma hc saygszlik etmmstm taki 3 hafta oncsne kadar esimi alp pavyona gotrmus gce 3 te gldi esm korktk sarhs nerdydn dyorm sanane dyo bya tartstk sbha kadar bbsi gldi sbh snin ustne iftra atrz bi skilde gndrirz oglm istdgi kadnla gezer sen karismzsn flan bna vrmya kalkti benmde sbrm tkndi cenem açldi

Merhaba hoşgeldin tatlım topiğime

Aramıza hoşgeldin canım benim :)

Yuh artık nasil insanmmis o adam yaa allah ıslah etsin merhamet versin üzüldüm cnm allah yardimcin olsun . Kendini ezdirme . Keske Soylemeseymissinz

Günaydın kızlar dün başka rahatsızlığım için doktora gittim iğne yazdı dr. Hamileyseni vurulmayın dedi bende değilim dedim emin olmadan vurulma iğneyi dedi kan testi yap sonra vurulursun dedi bende kan testi yaptım bhcg sonuc 26,05 adet günüm yarın
Kızlarrr hamilemiyim lütfen cvp yazın kan testini dün yaptırdım yarın tekrarlıycam ama belki silerden biride bu durumu yaşamıştır yardımcı olursanız çok sevinirim,

Gözun aydn hamilesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…