infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Ah ah bi bilsem bat imi beklemekten sıkıldım allahim yaaa neye uzulecegimi bilmiyom adetlerimemi yoksa her ay erteledigim hayallerimemi :KK14::KK14:

artık psikolojim çöktü resmen , herkes cocuk olmuyor mu diye soruyor .. :eek::eek::KK14::KK42::KK42:
sosyal hayatımı bitirdim resmen bunalıma girdim off Allahım hayırlısından evlat ver ... :cry::cry:

Amin canım benim inşallah macun isine yarar tatlım bende yaptırmıştır 300 Lora harcadim bi kavanozu anca yedi cop oldu bi ise de yaramadı iste nasip tabi neyin vesile olacağına

cnm sizin eşinin sperm degerleri normal miydi ? sende pko varmıydı ?
özelde mi yaptırdın tüp devlettemi ? ücreti nedir .. ? cok sordum ama bilgilendirirsen cok sevinirim cnm saol ..

aminn canim benim allahim isteyen herkese nasio etsin insallah o ebe kadin ilac falan verdi mi sana peki
Yok canım sadece söylediği şeyleri kaynatıp buharına oturacaksın dedi işte daha önce yazmıştım neler olduğunu bulamazsan yapmak istersen özelden yazarım.. Bir de bele bağlanan bi dua varmış onu da yazdırdım ayy bilmiyorum ki canım bunlar son çarem tedavi yok bişey yok yarın gidiyorum evime, adetimi bekliyorum yapcam hepsini inşallah

Yok canım sadece söylediği şeyleri kaynatıp buharına oturacaksın dedi işte daha önce yazmıştım neler olduğunu bulamazsan yapmak istersen özelden yazarım.. Bir de bele bağlanan bi dua varmış onu da yazdırdım ayy bilmiyorum ki canım bunlar son çarem tedavi yok bişey yok yarın gidiyorum evime, adetimi bekliyorum yapcam hepsini inşallah

slm cnm nasılsın :KK54:

Bulamadim cnm degerleri bakamadimm :KK43:

Eşim bugün sperm testlerini alıp arkadaşı ile aktara gitmiş..

Aktar ; morfoloji ve yapı bozuk, ileri hız düşük demiş..

40 milyon sperm sayımız % 17 ileri hız haretlilik ..

Birtane karışım ve macun almış 500 tl ye ..

3 ay kullan tekrar sperm testi yapın demiş ..

Organik ve bitkisel bu karışımları kullanarak bakalım faydası olacakmı..

Dr.verdiği ilaç ssk ödemiyormuş 150 tl miş..

Onu almamış .. al dedim yarın umarım alır ..

Artık stres ve sinir hastası oldum ..

Allahım gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle inşallah amin ..

Dualarunızı bekliyorum ..

slm cnm nasılsın :KK54:
İyîyim şükür canım benim tatildeyim yarın dönüş inşallah
Biran seni hamile sandım göbek atma figürleri falan koyacakken farkettim ama olacak inşallah bu topiği sen açtın kuşum yoruldum vs yazma lütfen kaptan sensin mürettebatı diri tut :KK28: :confused::KK36: Her şey güzel olacak inşallah :KK75::KK5:

İyîyim şükür canım benim tatildeyim yarın dönüş inşallah
Biran seni hamile sandım göbek atma figürleri falan koyacakken farkettim ama olacak inşallah bu topiği sen açtın kuşum yoruldum vs yazma lütfen kaptan sensin mürettebatı diri tut :KK28: :confused::KK36: Her şey güzel olacak inşallah :KK75::KK5:

insallah kuzum insalllah nasip olurmu ki .. :KK16::KK16:
anladım cnm tatil nasıl gecti ?
:21::21::21::cool:

Eşim bugün sperm testlerini alıp arkadaşı ile aktara gitmiş..

Aktar ; morfoloji ve yapı bozuk, ileri hız düşük demiş..

40 milyon sperm sayımız % 17 ileri hız haretlilik ..

Birtane karışım ve macun almış 500 tl ye ..

3 ay kullan tekrar sperm testi yapın demiş ..

Organik ve bitkisel bu karışımları kullanarak bakalım faydası olacakmı..

Dr.verdiği ilaç ssk ödemiyormuş 150 tl miş..

Onu almamış .. al dedim yarın umarım alır ..

Artık stres ve sinir hastası oldum ..

Allahım gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle inşallah amin ..

Dualarunızı bekliyorum ..
Canım bizde de hız problemi vardı sanırım bahsettiğin ilacı kullandı bi şişe eşim bi daha aldıramadım (150 tl olan) ama başka bir arkadaşımın eşi kullandı bir şişe bitince hamile kaldı o ay. Doktor iki şişe kullanacaksın demiş onlara.. Belki faydası olur size

X