infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

INSALLAH CNM HEPIMIZ BURDAN SIRAYLA HAMIS HABERLERIMIZI VERIRIZ...

KIZLAR BAKALIM SEVGILILER GUNUNDE ESIMIZE SURPRIZ YAPABILECEKMIYIZ????????
31 INCI BEBIS HABERI KIMDEN GELICEK COK MERAK EDIYORUM ....

Kızlar Benim adet tarihim 2 yada 3 Şubat
Eşimin doğum günüde 4 Şubat.
Rabbim sen mucizeni gönder bende eşime hediye olarak patik vereyim hatta Patiğin yanına 1 buçuk senedir göremediğim çift çizgili testide koyayım
Eşimin hayatı boyunca aldığı en güzel hediye olsun.
İnş inş inş
2015 te göbüşlerimiz dolsun kızlar...

AY CNM AYNI TARIHIMI BEKLIYORUZ YA INSALLAH IKIMIZDE HASTALANMAYALIM AYNI TARIHTE BEBIS HABERI VERELIM INSAAAAALLLLLAAAAHHHHHH

Inşallah canım ben birsey uygulamadım bu ay bari senin aşılaman tutar inş ya offf cok zor ya çok zor beklemek
icimden bi ses yine tutmadi diyo ama titrek titrek dua ediyorum hani asilicagini bilip gerisine bakan bir suclu gibi urkek oldum kendimi gectim esim ve annelerimiz cok uzulecek uf nsl bi duygu bu ya cnm sen niye bisey yapmiyorsun benim 5 yil oldu bu ikinci asilama olmazsa hemen tupe gidicem insallah

Canım eşimde de bende de bir sorun yok normal de tutmuyor sa aşılamadada tutmaz diye düşünüyorum 17 aylık evliyiz bizde. Burda geçenlerde bişey duydum erkekte te prolaktin falan oluyormuş kan da bakılıyormuş biz Sperm testine gittiğimizde kan tahlili falan istemedi doktor bu ay adet olursam eşim doktora gidecek kan tahlili için acaba Eşimin kan tahlilinde mi bir sorun çıkacak

yaptir butun testlerini insallah temiz cikar cnm hormon ve sperm testine ilk bakildi bizde sorun yok denildi ama asilamamda tutmadi dktrum cok umutluydu diye ikinciyide denedik ama bakalim

Canimcim sperm testinde sayi, hareketlilikte dusuk deger varsa hormon testlerine de bakiyorlar. Esimde sayi ve hareketlilik cok iyiydi,morfoloji 1 di. Hormonlara bakilmadi yaptiralimmi dedik, gerek yok sonuclari iyi dediler. Ama ben kendimi tutamadim fsh,lh,testesteron,prolaktine baktirdik esimde. Herseyi normal cikti, bosuna suphelenmisim. Yada morfoloji bozuklugu etki etmiyor hormonlara

Slm kızlar bizimde 4 sene oldu artık bebişimiz olsun istiyorum kızlar bugun nette çok araştırdım proxeed plus eşi kullanan var mı almayı düşünüyorum sperm kalitesini artırıyormuş

Canim eşimin sperm sonuclari cok iyi hicbir sorun yok dedi doktor ama bende senin gibi icime sinmiyor ya sorun arayip duruyorum. Cunku esimdede bende de bir sorun yok ama 17 aydir bebekte yok bende diyorum acaba bir sorun var bizmi henuz bulamadik diyorum

Kizlarr.. 9 ekimde 3 yil bitti 4 deyiz.. bebisimizi bekliyeli 2 bucuk yil bitti 3 e dogru gectik.. 2 basarisiz asilamam var biliosunuz.. hayatimda ilk defa bu ay adetim 5 gun gecti..
o kadr zorlaniorum hersey bosa geliorki folik asit , coraspin herseyi biraktim..
ist gidicektik onuda bilinmeyen bir tarihe erteledim..
esim badem siyah kuru uzum ara ara artik keciboynuzu ozu meyveler .. off elimizdeki tek sey birlikte aldigmiz fazla kilolar oldu..
Allahimmmmmmm
Lutfen gonlumuzde olani haklarimizda hayirli eyleyip ver.. saglikla sihatle..
mucadele edicek hic gucum yok..
3. Asilamayida dusunmuyoruz...
sanrm tupe baslariz dr gitmeye karar verince..

Son düzenleme:
IYI DUSUNMUSSUN CNM BENDE BU IKINCI ASI TUTMZSA DKTR DIREK TUP DEDI CUNKU HER ASIDA OLASILIK AZALIYORMUS GEREK YOK DENEMEYE DEDI.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…