infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

sen bilirsin geçen sefer nasıl olmuştu aynı şeyleri yaşıyosan hemen git doktora değilse bekleyebilirsin :KK14::KK14:
Geçen seferde test negatif di kan testi Dr tarlusal iç dedi rahim filmine gitcektim aklım fikrim ondaydi ilacı içtim bitti adet olmadım 1 hafta oldu hala gelmemişti so ra tekrar kan testi vee hamistim şok olmustum ne olduysa 10 içinde olmuştu 3 gün ilaç 1 haftada adet olmayı bekledim olmamıştı öyle ogrenmistim. .. şimdi de 15 günü buldu kan testi negatif di bende evdeki gebelik testlerinden yapıyodum sürekli ama hep negatiffff. . Sonra dedim ki bu böyle olmayacak nihal git sokturucu al iç yoluna devam et ve içtim ama ovulasyon testi almıştık oda hep silik çıkıyo acaba mi diye düşünüyorum

Geçen seferde test negatif di kan testi Dr tarlusal iç dedi rahim filmine gitcektim aklım fikrim ondaydi ilacı içtim bitti adet olmadım 1 hafta oldu hala gelmemişti so ra tekrar kan testi vee hamistim şok olmustum ne olduysa 10 içinde olmuştu 3 gün ilaç 1 haftada adet olmayı bekledim olmamıştı öyle ogrenmistim. .. şimdi de 15 günü buldu kan testi negatif di bende evdeki gebelik testlerinden yapıyodum sürekli ama hep negatiffff. . Sonra dedim ki bu böyle olmayacak nihal git sokturucu al iç yoluna devam et ve içtim ama ovulasyon testi almıştık oda hep silik çıkıyo acaba mi diye düşünüyorum
bende bikaç kere adete yakın ovulasyon testi yapmıştım bende silik çizgi vardı cnm

inşallah rabbım hepımızın yardımcısı olsun aslında bıde aşılama olmamın sebebı babamı kaybettım ve hayata tutunmakta zorlanıyorum babam torun sevgısını tadamadıkaybettıgım bebgımde hamıle kalıp ateslendıgımde babam hastaneye yetıstırdı başımda bekledı sabahlara kadar ellerıyle yemek yapıp yedırdı annemlerde kaldım hep bana baktı ellerıyle besledı kurtaj oldum dogum hanenın kapısında goz yaşlarıyla benı bekledi üzüntüdenı gunlerce uyumadı agladı.... dede olacagını duydugunda cok sevınmıstı en buyuk ve evlı olan kızı bendim... istıyorumkı anneme kardeslerıme umut olsun bebegım bana umut olsun bızlerı hayata baglasın oyuzden babamdan sonra daha cok cırpınıyorum anne olmak hayatta yasamaya devam etmek ıcın cok ıhtıyacımız var bebişe babam tadamadı torun hıssıni annem tatsın ıstıyorum yüzü gülsün istıyorum:KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61::KK61:
BASIN SAGOLSUN MEKANI CENNET OLSUN TOPRAGI BOL OLSUN ...
BEBISE GELINCE:anneadayı::emir_bebek:INSALLAH CNM ODA OLUR ZAMANI VARDIR BAKALIM RABBIM NEYI NE ZAMANA KISMET EDECEK....GORELIM NEYLER NEYLERSE GUZEL EYLER:KK68::KK68::KK68::KK31::KK31::KK31:

X