infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hoşgeldin cnm nasılsın nasıl geçti görüşmen
başladık tedavıye canım sen nasılsın bıraz sıkıntılı gectı aslında dondurma ışlemı artık 1250 tl olmus ve bu bıze haber verılmedı muayenden sonra ogredık esım dogal olarak cok sınırlendı cunku merkez gıttıgımzde bılgı ıstedık verılmedı muayne ucretı odedık 250 tl muyaneden sonra ogrendık.... muyanem ıyı gectı dk yumurtalırın cok guzel dedı peregon 150 dozla basladık cumartesı konntrol var ona gore ılaç dozu tekrar ayarlancak vıtamınler yazıldı seker ılacı yazıldı hava cok kotu bugun bende duygusal anlamda kotuyum aslında cok karısıgım merkezdekı pıskolokla uzunca sohbet ettık tedavı suesı boyncada her gıttıgımde benımle goruscek boyle gectı heycan yerını korkuya duygusallıga bıraktı zor seyler yasıyorum yasıyoruz bılmıyorum sonuc negatıf olursa esımın yuzune nasıl bakıcam onu ıyıce borca sıkıntıya soktum bı garıp hıs edıyorum allahım hepımızın yuznu guldursun

öncelikle iyi şeyler düşün inş. sonucuda iyi olur Rabbim utandırmasın tedavinizde inş. güzel haberler vericeksin bizlere

ohhh sefan olsun ne iyi yapmışsınız bizde seni özledik cnm bende iiyim çok şükür

ewt ıı oldu abla kafa dağıttık eşimde dinlendi ii geldi bu arada ovu testımde pazar ptesı çift çizgiiyi gördüm değerlendirdik bakalım hayırlısı allahtan..kar varmı o tarfta abla burda yenı başladı az az yağıyor

öncelikle iyi şeyler düşün inş. sonucuda iyi olur Rabbim utandırmasın tedavinizde inş. güzel haberler vericeksin bizlere
ınsalah canım hepımız guzel haberler verelım ınanın hepınız ıcın duva edıyorum bızlerı bızler ıyı anlarız.. buarada merak edenler ıcın fıyat yazım ialclardahıl 6750+250 muayene+1200 tahmınımce 9000 bulucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…