infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

afiyet olsun eline sağlık bizdede dün tavuk vardı .ne corbası
belki seninkide aynısıdır ben tavuğu haşlıyorum ince ince didikliyorum sonra onları tencerenin dibinde az yağ,biraz un ve nane ile kısık ateşde kavuruyorum daha sonra biraz soğuk su katıyorum topkalanmasın diye ve tavuğun suyunu katıyorum kaynayınca tel şehriye koyuyorum bukadar salça falan yok harika oluyo

yok benimki normal tavuk kızarmassıydı.kopyalayım da bir ara bende yapayım hiç duymamıstım

yaş 40 çocuklarım büyükler o yüzden istiyoruz ama olmadı
inşallh rabbim tez zamanda hepimzie nasip eder.senin adına cok sevindim en azından anneliği biliyorsun hamile kalabiliyorsun 2 yi veren 3. yüde verir. ben hiç hamile bile kalmadım hamile kalsamda dıs gebelik falan olsa ona bile sevinecek haldeyim yani.Rabbim isyan ettirecek kadar bekletmesin isyanda ettirmesin inş.

amin canım inş. isteyen herkesin olur seninde olacak cnm inş. bide yakı var onuda denedinmi onlada kalan çokmuş

amin canım inş. isteyen herkesin olur seninde olacak cnm inş. bide yakı var onuda denedinmi onlada kalan çokmuş
amiiiiiiiiiiinnn inş Allah söyletiyordur.yok bir çömlek çekme diye bişey yaptırmsıtık memlekette kasıklarına falan yapılıyor.soğan kürü, bal çörek otu tarcın karısımı bunları falan denedim bir faydası olmadı. onuda denesem ama nasıl oluyor ki zararı varmıdır

yok cnm ya ne zararı olcak ben arada yapıyorum beline yapıştırıyosun onunla ilişkiye giriyosun bence dene

kızlar benim lazer seyansım var bu ay bat 18 ocak mecburen onu bekliyorum olmazsam gideceğim ağrı kesici içemiyorum beklemek ne kötü ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…