infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

kızlar yaaa enterasan bişey oldu 4 gün geciktim bu ay şimdide karnım ağrıyor hastalınacm herhalde dedim.ağrı kesici aldım ama hastalanmadım benim adet günlerim sancılı gecer sasırdım hiç böyle bişey olan varmı hamile olma ihtimalim yoktur herhalde degilmi hapta yuttum korkmaya basladım ya hamileysem diye

çok iyi anlıyorum canım benim seni endişelenmen çok normal misafirliğede gitmeyi ver tatlı bacım birsürede misafir kabuletme uygun bir dille anlatırsın durmu bebeğinden önemli değil hiçbişey
allahın izniyle bişeyolmayacak yavruna
Ah cnm ben gtmem sorun deilde eşim pek anlamiyo malesef :KK43: kanamam olduğu zamanlar doktor yerinden kalkma diyo eşim yemeğe annemlere gidelim deyip tutturuyo yok misafir çağırıyor .. :KK67::KK62: inşallah cnm doktor biraz rahatlattı beni saolsun . Artık gebeliğin % 80 ini tamamlamış sayilirz felan dedi .. ama içim rahat etmiyo işte :KK51:

kızlar yaaa enterasan bişey oldu 4 gün geciktim bu ay şimdide karnım ağrıyor hastalınacm herhalde dedim.ağrı kesici aldım ama hastalanmadım benim adet günlerim sancılı gecer sasırdım hiç böyle bişey olan varmı hamile olma ihtimalim yoktur herhalde degilmi hapta yuttum korkmaya basladım ya hamileysem diye
Keşke almasaydin tatlım ne olur ne olmaz .. ben damla.bile kullanmazdm .. adet bitince baslardim ilaç kullanmamaya taki adet olana kadar .. dislerimi bile yaptirmadim bu yüzden ama feda olsun bebisime geç olmadan geldi :KK36:

Yani sizin adet hiç gecikmezdi.oyle mi ? Madem rahat değilsiniz bi test yapın .. ama hamisseniz bile bişi olmaz inş bundan sonra daha dikkatli olun tm dir :KK66:

Yani sizin adet hiç gecikmezdi.oyle mi ? Madem rahat değilsiniz bi test yapın .. ama hamisseniz bile bişi olmaz inş bundan sonra daha dikkatli olun tm dir :KK66:
daha önce hiç gecikmedi agrım olduktan sonra hemen adet olurdum adetim cok agrılı gecer benim bende agrı baslamadan hemen yutayım dedim.bir kaç saat sonra hastalandım malesef

Ne bileyim cnm ilk gebelik acemiyim uzun zaman sonrada gelince bebis kucucuk bişeyde korkuyorum hemen :KK43:
Bende oyledim canım insan alisinca daha tedirgin olmuyor dedigim gibi kokulu akinti birde cok sarımsı olmadikca hic telaslanma ben halen bile bu akıntı olayini yaşıyorum

Ah cnm ben gtmem sorun deilde eşim pek anlamiyo malesef :KK43: kanamam olduğu zamanlar doktor yerinden kalkma diyo eşim yemeğe annemlere gidelim deyip tutturuyo yok misafir çağırıyor .. :KK67::KK62: inşallah cnm doktor biraz rahatlattı beni saolsun . Artık gebeliğin % 80 ini tamamlamış sayilirz felan dedi .. ama içim rahat etmiyo işte :KK51:
tavrını koy gülüm eşine bu hayati bir durum sonuçta anlayışlı olsun kanamanmı oldu senin canım nezaman

Slm canlar az önce catlatma ignemi oldum pazartesi onbirde opu yani toplama işlemi var dualarinizda unutmayın beni

canım hakkında hayırlısı olsun ınsallah..

canım insallah bebişine vesile olsun.Allah yardımcın olsun

tatlım nasılsın..nasıl gıdıor hamılelık gobısın cıktımı bebısını hıssedebılıyormusunuz :KK68:

Bende adet oldum bugün umutlar çöpe :KK43:

üzme cnm kendıını hayırlısı boyleymıs daha zamanı gelmemiş demekki :KK66:

Kizlar nasilsiniz( ben hastayim malesef oksuruk var tamda yumurtlama gunum geldi ama bu oksurukle olurmu tutunurmu ki bilmiyorum sans iste bi aksilik bulur beni hep......hayirlisi boyleymis . istekli ve umutluyum bir yandanda tedirginlik var her ay ayni duygulari yasiyoruz... bakalim mevlam neyler, neylerse guzel eyler

canım hakkında hayırlısı olsun ınsallah..

tatlım nasılsın..nasıl gıdıor hamılelık gobısın cıktımı bebısını hıssedebılıyormusunuz :KK68:

üzme cnm kendıını hayırlısı boyleymıs daha zamanı gelmemiş demekki :KK66:
iyiyim gülüm Allaha sükür.büyüdü canım hareketlerini hissediyorum,Allah tüm isteyenlere yasatsın bu duyguları.sen nasılsın birsencim...

iyiyim gülüm Allaha sükür.büyüdü canım hareketlerini hissediyorum,Allah tüm isteyenlere yasatsın bu duyguları.sen nasılsın birsencim...

aman maşallah canım sağsağlim kucağınada alırsın inşallah... iyiyim bende tatlım adetim yeni bitti..yeni umutlar başlıycak işte ovulasyon testlerı ile takipteyim..dua et benım için cnm :KK68:

Bende oyledim canım insan alisinca daha tedirgin olmuyor dedigim gibi kokulu akinti birde cok sarımsı olmadikca hic telaslanma ben halen bile bu akıntı olayini yaşıyorum

masallah hamislerimize .. :nazar::emir_bebek::anneadayı:
nasılsınız kıscelerimm .. :KK19::KK19:
dua eder, dua bekleriz .. :KK68::KK75::KK37:

X