infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

gel battasım gell , benimde geldi sabah kırmızılar .. :KK19::KK19:

ayy benımde sabah sabah geldı kısçemmm hemde baaya yoğun oluyorum..düşükten sonra hamıle kalırım dıordum ama baksana tık yok hala :KK43:

Esescim listeyi düzeltsene hala hamis yazıyo bende onu umutla beklemede yaz yanlış anlaşılma olmasın ..

nihlcım düşükten sonra sana hormon testı yaptırttımı doktorun..düşükten sonra hormonlar değişiyor ve o yuzden adet duzensızlesıor benım prolaktınım yüksek o yuzden 40. gun fln adet oldum sende ıhmal etme hormonlarına baktır

ayy benımde sabah sabah geldı kısçemmm hemde baaya yoğun oluyorum..düşükten sonra hamıle kalırım dıordum ama baksana tık yok hala :KK43:

nihlcım düşükten sonra sana hormon testı yaptırttımı doktorun..düşükten sonra hormonlar değişiyor ve o yuzden adet duzensızlesıor benım prolaktınım yüksek o yuzden 40. gun fln adet oldum sende ıhmal etme hormonlarına baktır
Canim test yaptı ama normal dedi kâğıtlara bakarım ama benim bu 2 adet gelcek kurtajdan sokturucuyle oldum şimdi gene gecikti

Yaptım kuşum ama kart esimde onu bekliyorum gelince siparis vercem ama 20 adet yazıyo sendeki nasildi

hoşgeldiniz kızlar :KK68::KK68::KK68:

peki sende bu şekilde olmasında ki sebep 3.günü başlaman ve yarım bırakman olabilir mi? şu an durumun ne pco ve yumurtlama durumunda??

anlamadım canım nedmeek istediğini bende yumurtlama kendiliğinden çok nadir olur belki yılda 1 belkide 2 yılda 1

iğneyle 1 kez klomenle (oda enyüksekdoz) 1 kez olmak üzere toplam 2 kez tedaviyle yumurtlamam oldu hamile kaldım düştü

2 kezde soğankürüyle yumurtlamam oldu 1de hamile kaldım (kasımayının sonlarına doğru )aralık 7de kanamam başladı kimyasal gebelk oldu yani
şimdi beklemediym doktora gitmiyorum kanamamın 17.günündeym şimdilik yumurtlama beliritm yok ama geç yumurtlarım belki diye bir umut bekliyorum işte
soğankürünü yarım bırakma sebebim ilkinde yumurtlamam oldu ama kanamam oldu sürekli soğanküründn dolayı
2.cidede yumurtlama akıntımdan önce lekelenmem oldu ve minik bir kan pıhtısı parçası düştü 1 kez sonra geçti
oyüzden yarım bıraktım

Canim test yaptı ama normal dedi kâğıtlara bakarım ama benim bu 2 adet gelcek kurtajdan sokturucuyle oldum şimdi gene gecikti

Yaptım kuşum ama kart esimde onu bekliyorum gelince siparis vercem ama 20 adet yazıyo sendeki nasildi

Kız bu senin aldığın markası ne yum testi

anladım cnm..doktor düşükten sonra bi kç ay adet düzesızlığı normal dedi..benımde dusukten sonra 2. adetım bu ılkını bende ılaçla olmuştum..
cnm benımkı laboquıck markası 30 ovulasyon 5 gebelık testı 29 tl idi krgo ucretsız..sayfaları gez orda var her marka ve frklı sayılar

anladım cnm..doktor düşükten sonra bi kç ay adet düzesızlığı normal dedi..benımde dusukten sonra 2. adetım bu ılkını bende ılaçla olmuştum..
cnm benımkı laboquıck markası 30 ovulasyon 5 gebelık testı 29 tl idi krgo ucretsız..sayfaları gez orda var her marka ve frklı sayılar
Bu güvenlik kodu ne demek ya sinir oldum kart Şifremi de yazıyor oluyo

kızlar bugün güzel bir haber aldım sizlere bir hikayeden bahsetmek istiyorum umut olsun diye
benm dayımın 7 yıl çocuğu olmadı yengemde pco var adetleri ilaçsz olmuyor
7 yılsonra tedaviyle bebeği oldu 1 gün yaşadı öldü bebeği malesef kalbi delikmiş
sonra bebeği öldükten 2 yılsonra tedaviyle kızı oldu
kızı 7 yaşına geldiğinde tedaviyle hamile kaldı düşükoldu
sonra kızı 8 yaşına geldiğinde yengem kendiliğindne hamile kaldı 1 oğlu oldu 7 aylık şuan kucağında
bugün annemi aramış 2 aylık hamileymişim şimdi sağlıkocağından geldim budaha küçük diyomuş ağlıyormuş istemiyormuş allahım nebüyük değilmi birzamanlar tedaviler oldu ot çöp ne varsa içti ebe hoca doktor nevarsa gitti 7 yıl vermedi verdi geri aldı o acıları yaşattı şimdide istemediği halde veriyor rabbim bilzerede en kısa zmanda nasipeder inşallah

kızlar bugün güzel bir haber aldım sizlere bir hikayeden bahsetmek istiyorum umut olsun diye
benm dayımın 7 yıl çocuğu olmadı yengemde pco var adetleri ilaçsz olmuyor
7 yılsonra tedaviyle bebeği oldu 1 gün yaşadı öldü bebeği malesef kalbi delikmiş
sonra bebeği öldükten 2 yılsonra tedaviyle kızı oldu
kızı 7 yaşına geldiğinde tedaviyle hamile kaldı düşükoldu
sonra kızı 8 yaşına geldiğinde yengem kendiliğindne hamile kaldı 1 oğlu oldu 7 aylık şuan kucağında
bugün annemi aramış 2 aylık hamileymişim şimdi sağlıkocağından geldim budaha küçük diyomuş ağlıyormuş istemiyormuş allahım nebüyük değilmi birzamanlar tedaviler oldu ot çöp ne varsa içti ebe hoca doktor nevarsa gitti 7 yıl vermedi verdi geri aldı o acıları yaşattı şimdide istemediği halde veriyor rabbim bilzerede en kısa zmanda nasipeder inşallah

ewt cnm gerçekten rabbım çok büyük..yengende yaşadığı onca şeyden sonra ıstemem dıyebılıyosa nankörlük ypıyor..yatsın kalksın şükretsin bence

ewt cnm gerçekten rabbım çok büyük..yengende yaşadığı onca şeyden sonra ıstemem dıyebılıyosa nankörlük ypıyor..yatsın kalksın şükretsin bence
aynen bende öyle dedim düne kadar ağlıordu olmyor diye şimdide istemezgibi konuşuyor dedim çok kızdım ama aldırmayı düşümüyor asla anneme diyomuş bana vereceğine cansuya verseydi keşke diyomuş rabbim çok büüyk zmaanı gelince biz istemesekte nasipedecek ama sabredemiyoruz işte

X