infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

Canim benim o güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim ama ben Hamile Değilim o ara test sınırda çıkmıştı dk tekrarladı ve sonuç negatif :KK43: orası da öyle kaldı .. eses duzeltmedi sanirim
Çok sevinmistim ya :KK43: neyse hayırlısı olsun cnm sıkma canini .. demekki bu ay biraz daha fazla çalışmalısınız :KK66:

Belkide allah soyletti canım hadi insaallah Rabbim sana nasip etsin insaallah :KK56:
Amin inşallah bacim çok dua edin isimle dua edin hamislerin duası kabul olurmuş çok umutla mistik değer 3 çıkmıştı 5 olması gerekiyormuş ama sonra test tekrarlandiktan sonra sıfıra düştü :KK12:

Çok sevinmistim ya :KK43: neyse hayırlısı olsun cnm sıkma canini .. demekki bu ay biraz daha fazla çalışmalısınız :KK66:
Amin canım benim doğru söylüyor sun bu ay daha çok çalışıcam yum testi alcam n 11 comdan ama beceremiyorum siparis tamamlanmiyo siz nasıl yapiyodunuz

Kızlar bugün ya da yarın adet günüm..sadece sabahları karın ağrım oluyor adet olacak gibi.2 gündür oda.beklemek sıkıcı ne zaman kanda baktırsam ki?

soğan kürü öğlen ve akşam yemeklerinden önce içilecekmiş ben öğlen hayatta yapamam iş yerinde sabah içsek oluyor mu
hoşgeldin canım bende öğlen yapamam sabahda olur hatta bazıları akşam eve gidince ve yatarken yapmışlar günde iki kere olması önemli olan yarın sabah başlıcam ben kısmet olursa :kk77::kk77::kk77:

iiyim canım yoğun bi hafta sonu geçirdim çok misafirim vardı oğlumu görmeye geliyolar sağolsunlar daha iyi yarın tekrara kontrolu var bakalım ne dicekler sen nasılsın cnm :KK36::KK36::KK36:

iyilik ne olsun dün bi evde oturayım dedim ev temiz zaten temizlik için bayan geliyor ama ben yine de orayı burayı topla derken çok yorulmuşum şu an işte dinleniyorum resmen..sevindim oğluşunun iyi olmasına

soğan kürü öğlen ve akşam yemeklerinden önce içilecekmiş ben öğlen hayatta yapamam iş yerinde sabah içsek oluyor mu
canım bende pco var ben 2 kez soğankürü yaptım ve 2sindede iiğnesiz olmayan yumurtlamam oldu maşallah
ben sadece gece yatarken içtim midem biraz boşken yani günde 1 kez içtim reglmn 3.günü başladım 10 gün yaptım birinde adetemin 14.gnü yumurtladım ama ozaman düşükertesiydi gebelikolmadı rahmim toparlnamamş sanırım
diğer yumurtlamamda adetimin 26.günü oldu
gebe kaldım ama kimyasalmış değerim düştü
içerken şifa niyetine de içi sabha öğlen farketmez

canım bende pco var ben 2 kez soğankürü yaptım ve 2sindede iiğnesiz olmayan yumurtlamam oldu maşallah
ben sadece gece yatarken içtim midem biraz boşken yani günde 1 kez içtim reglmn 3.günü başladım 10 gün yaptım birinde adetemin 14.gnü yumurtladım ama ozaman düşükertesiydi gebelikolmadı rahmim toparlnamamş sanırım
diğer yumurtlamamda adetimin 26.günü oldu
gebe kaldım ama kimyasalmış değerim düştü
içerken şifa niyetine de içi sabha öğlen farketmez

peki sende bu şekilde olmasında ki sebep 3.günü başlaman ve yarım bırakman olabilir mi? şu an durumun ne pco ve yumurtlama durumunda??

X