infertiliteyi yeneceğiz inşallahhh haydi kızlar buyrun topiğimeee

hayırlı olsun canım tedavin güzel haberlerini bekliyoruz

Iyi oldugmu nerden bilion canim..bn morfolijoye baktrtamiom bile ikna edip... puff cok onemliymis o bizimki belli degil

arkadaşlar soğan kürü ne zaman başlanır kaç gün sürer?
saraçoğlunun videoları nette var ama tam olarak ne zaman başlanıyor belli değil?
yardımcı olursanız sevinirim.
merhaba ; canım hoşgeldin bende şu an adetliyim bitince hemen başlıcam ginde iki kere aç karnına içilecekmiş 15 gün süreyle

Bn bi kere gittim damla verdi..bebeklerin kulndigi devit.. bana nie igne vermediler ya..

Sagol canim keciboynuzu ozu aldik ve toplam sayimiz ilk asilamada 120 milyona yukseldi 41 milyondu ama hzreketlilikte artis olmadi ayni kalmis.. bide morfolojiyi ogrensek..

Canim morfoloji ne demek. Bizim sonuc kagidindada yazmiyordu. Bende doktora gittim kagidi verdim bunda morfoloji yazmiyor tekrar mj yaptircaz dedim. Doktor bakti hayir sizin ki yaziyor dedi morfoloji sperm yapisi demek dedi turkceye cevrilmis yaziyor burda dedi. Herkes morfoloji adi altinda yazmiyor dedi. Sizinkide oyle olmasin.

Kocimle biraz duzelttik dun geceyide degerlendirdik.. Yalnz biz cok bogulmusuz bu ay 2. Di
Herneyse tup bebek egitimi alan kuzenune esimden izinsiz gizli ulastim sonrada dedim senin istemedign biseyi yaptim diye.. sabah kuzeni yazdi telimi verdim aradi beni.. sacma sapan yerlerde vakit harcamayin bnm niye bu zamana kadar haberim yok dedi..esimin amcasinin ogluda 5 yilk evliydi bak onlara tup bebek yzptik bebisleri olucak dedi..sen gel ben bi muayne edim bakim dedi..esimlede telde konustuk sicak bakti.. sanirim Adetimin 1-2 gunu yada temizlenince artik ist gidicez :) ayy azcik moralim geldi

Benim dr uma bn dedim o tahlili tekrarlayin dedi..canim morjoliji sayi degil... spermin boyu kuyrugu iste cift baslimi kamcili mi kamcisiz mi daha ayrintili bir tahlil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…